Alıcının ve mikrofon vericisinin görüntüsü
Fotoğraf makinesi MI yuvasına takılı alıcının ve rüzgar siperi takılı mikrofon vericisinin görüntüsü
Birlikte verilen aksesuarlarla alıcının ve mikrofon vericisinin görüntüsü
Mikrofon vericisini sağdan gösteren görüntü
Mikrofon vericisinin üst yüzeyini gösteren görüntü
Alıcıyı soldan gösteren görüntü
Alıcıdaki SAFETY düğmesini gösteren görüntü
Alıcıyı üstten gösteren görüntü
Şarj kutusunda mikrofon vericisini ve alıcısını gösteren görüntü
Yüksek kaliteli dijital kayıt için tek kanallı kablosuz mikrofon

ECM-W3S, yüksek sinyal-gürültü oranlı mikrofon ünitelerine sahip bir mikrofon vericisi ve tek kanallı bir alıcıdan oluşur. Verici ve alıcı sesi dijital olarak işleyip kablosuz olarak ileterek bir hoparlörün sesinin mükemmel netlik ve düşük gürültüyle yakalanıp kaydedilmesine olanak tanır.

Bu videoyu izlemek için lütfen YouTube tanımlama bilgilerini kabul edin

Tanımlama bilgisi tercihlerinize aşağıdan erişebilirsiniz. “İşlevsel” bölümü altında YouTube tanımlama bilgisi seçeneğini açık konuma getirdiğinizden emin olun.

Mükemmel kaliteli dijital ses kaydı
Yüksek kalite dijital ses kaydı

Yüksek sinyal-gürültü oranı (S/N) sahip olan mikrofon üniteleri, mikrofon vericisine entegre edilmiştir ve düşük gürültülü net ses kaydı yapar.

Yüksek kalite dijital iletim

α™ serisi dijital değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinden biri veya vlog kameraları gibi Çoklu Arayüz (MI) Yuvasını destekleyen bir Sony fotoğraf makinesine tek kanallı alıcı bağlamak, alıcıdan çıkan dijital ses sinyalinin doğrudan fotoğraf makinesi gövdesi tarafından kaydedilmesini sağlayarak minimum gürültü kirliliğiyle yüksek kaliteli ses sunar.

Gürültü bastırıcı filtre fonksiyonları

Mikrofon tarafında, dijital sinyal işlemeyle gürültüyü etkili şekilde engelleyen gürültü kesme filtresi ve düşük frekanslarda gürültüyü azalan düşük frekansı kesme filtresi bulunur. Post prodüksiyonda daha az gürültü engelleme ile iş akışı daha verimli olur.

Çok çeşitli ses kaydı yöntemleri
Çoklu arayüz (MI) yuvasıyla uyumlu

Alıcı, α™ serisi dijital değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinden biri veya vlog kameraları gibi Çoklu Arayüz (MI) Yuvasını destekleyen bir Sony fotoğraf makinesine kablosuz şekilde kolayca takılarak anında ses alımına olanak tanır ve çekim için yatay yönde açıldığında bile değişken açılı LCD monitörle müdahaleyi engeller. Bu, çekim sırasında daha yüksek düzeyde özgürlük ve mobilite sağlar.

Kablosuz kolaylık

Bir mikrofon vericisi ve tek kanallı alıcı içeren ECM-W3S, bir konuşmacının sesini kablosuz kaydedilmesine olanak tanır. Bluetooth 5.3 (Bluetooth Düşük Enerji) ve LC3plus codec’leri ile düz bir görüş hattındaki konumlarda 150 m’ye kadar iletişim mümkündür. Bu da az güç tüketimi, düşük gecikme ve yüksek ses kalitesi sağlar. Güç tasarrufu, pil boyutunun küçülmesini de sağlamıştır.

Güvenlik ve zayıflatıcı fonksiyonları

Biri normal ses seviyesinde ve diğeri 20 dB daha düşük olmak üzere iki ses sinyalinin eş zamanlı kaydedilmesine olanak tanıyan ve yüksek sesli kayıt sırasında kesilme riskini azaltan bir güvenlik işlevi bulunur. Kayıt seviyesinin ses seviyesine göre üç değerden birine ayarlanmasına imkan veren bir zayıflatıcı işlevi de mevcuttur.

Mikrofon ses girişi/çıkışı

Mikrofon tarafında harici mikrofon giriş terminali olarak 3,5 mm’lik bir mini jak (mono) bulunur ve alıcı tarafında 3,5 mm’lik bir mini jak (stereo) ses çıkış terminali olarak görev yapar. Stereo uyumlu bir yaka mikrofonu kullanılarak ses çekimine ek olarak, çoklu arayüz (MI) yuvası olmayan cihazlara da ses çıkışı yapılması mümkündür.

USB dijital ses çıkışı

Dijital ses (48 kHz/24 bit), USB kablosu aracılığıyla alıcıdan bir akıllı telefona veya bilgisayara ya da kayıt için bir USB ses girişi uyumlu bir cihaza aktarılabilir.

Kompakt, ultra hafif ve son derece güvenilir
Kompakt ve hafif tasarım

Mikrofon vericisi ve alıcısı mükemmel mobilite ve taşınabilirliğe sahip olup taşırken veya çekim sırasında sizi engellemeyecek kadar kompakt ve hafiftir. Toza ve neme dayanıklı olacak şekilde tasarlanan bu ürünler açık havada endişe duymadan kullanılabilir.

Durum bildirim fonksiyonları

LINK lambası, kayıt hatalarını önlemek için mikrofon ile alıcı arasındaki iletişim kanalının durumunu gösterir. Hem mikrofon hem de alıcı üzerindeki POWER lambaları, bitmiş pillerden kaynaklanan kayıt hatalarını önlemek için pil seviyesini gösterir.

Battery Assist fonksiyonu

Güç, doğrudan α™ serisi dijital değiştirilebilir lensli fotoğraf makineleri veya vlog kameralarından alıcıya sağlanır.

Kompakt şarj kutusu

Pilin gücünün tükenmesiyle ilgili endişelenmenize gerek kalmadan çekime devam etmenize imkan veren küçük bir şarj kutusu pakete dahildir. Mikrofon-verici ünitesi tam şarjla yaklaşık 6 saat boyunca sürekli olarak çalışabilir.

Rüzgar siperi (dahildir)

Birlikte verilen rüzgar siperi, mikrofon kuvvetli rüzgar veya nefesten etkilendiğinde oluşabilecek rüzgar gürültüsünü azaltmak için kullanılabilir. Dış mekanda bile konuşmacılarının sesinin net ve sabit bir şekilde kaydedilmesine imkan verir.

Daha geniş mikrofon seçeneği
Sony mikrofon serisinin genişletilmesi

Sony’nin sunduğu daha geniş mikrofon yelpazesi sayesinde artık mikrofonu kullanmak istediğiniz duruma ve uygulamaya bağlı olarak daha fazla seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

ECM-W3S, yüksek sinyal-gürültü oranlı mikrofon ünitelerine sahip olan bir mikrofon-vericisiden ve bir alıcıdan oluşur. Verici ve alıcı, sesi dijital olarak işleyip kablosuz olarak ileterek, bir konuşmacının sesinin olağanüstü netlik ve düşük gürültüyle yakalanıp kaydedilmesine olanak tanır.
  • Yüksek kalite dijital ses kaydı

  • Tek kanallı olağanüstü dijital ses iletimi

  • Kablosuz iletim ve çoklu arayüz (MI) yuvası ile kablosuz kullanım kolaylığı

  • Kompakt, hafif, çok rahat taşınabilir ve vlog için ideal

  • Birçok bağlantı türüyle çok yönlü

Enerji tasarruflu özellikleri ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreye bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi alın Eko Web Sitemizi ziyaret edin