XLR Adaptör Kiti ürününün görüntüleri
XLR Adaptör Kiti ürününün görüntüleri
XLR Adaptör Kiti ürününün görüntüleri
XLR Adaptör Kiti ürününün görüntüleri
XLR Adaptör Kiti ürününün görüntüleri

Özellikler

Düşük gürültülü muhteşem ses

Dahili bir dijital ses arayüzü bulunan, uyumlu bir fotoğraf makinesinin Çoklu Arayüz Yuvası üzerinden bağlandığında, ses sinyali fotoğraf makinesine doğrudan dijital formda aktarılır ve böylece bozulma olamaz. Basit bir anahtar, analog arayüz kullanan geniş çeşitlilikte fotoğraf makinesiyle de uyumluluk sağlar.

Çok yönlü bağlanabilirlik

Giriş için, iki XLR/TRS kombo jak ve bir 3,5 mm stereo mini mikrofon jakı sağlanmıştır. XLR/TRS kombo jakları; hat girişi, mikrofon girişi veya 48 V fantom güçle mikrofon girişi arasında değiştirilebilir.

Esnek kurulum

Profesyonel donanımlar ve fotoğraf makinesi kafesleriyle kullanım için yüksek seviyede esneklik sağlanmıştır. Donanımınızdaki XLR adaptörü konumunun gerektiği gibi ayarlanmasını sağlayan ses uzatma kabloları birlikte verilir.

Kablosuz bağlantı

Ekstra kablo veya pil ihtiyacı olmadan, doğrudan güç ve ses bağlantıları için, XLR adaptörünü uyumlu bir fotoğraf makinesinin Çoklu Arayüz Yuvasına takmanız yeterlidir. Sony’nin Çoklu Arayüz Yuvası, çeşitli aksesuarlar için akıllı bağlanabilirlik ve kontrol sunar, ayrıca α System çekimi için maksimum esneklik ve mobilite sağlar.

Mekanik gürültü bastırma

Darbeyi ve titreşimi bastıran gelişmiş tasarım, ses kalitesini düşürebilecek düşük frekanslı kullanım gürültüsünü etkili bir şekilde en aza indirir. Ek bağlantı kabloları olmadan doğrudan fotoğraf makinesine takma seçeneği, ses çekiminizi bozan kullanım gürültüsünün oluşma riskini azaltır.

Kapsamlı kontrol

Kayıt aşamasında kapsamlı kontrol, kayıt sonrası işleme iş akışını büyük ölçüde kolaylaştırır. Kayıt seviyesi (OTOMATİK/MANUEL), kayıt seviyesi bağlantısı (GİRİŞ 1 - GİRİŞ 2), zayıflatıcı ve düşük kesim filtresi (100/300 Hz) kontrolleri sağlanmıştır.

Süper yönlü shotgun mikrofon dahildir

Süper yönlü bir mono mikrofon (ECM-XM1) ve rüzgar gürültüsünü azaltan, kürk tipi bir rüzgar siperi birlikte verilir.

Uyumluluk Bilgisi

 

Destek sayfasına gidin

Teknik Özellikler

  • Sadece 187 gr (6,6 oz) ağırlığında, kompakt, hafif tasarım

  • 2 adet fantom güç özellikli XLR/TRS girişi

  • Fişe takılı güç ile standart 3,5 mm mikrofon girişi

  • Net ses için dijital arayüz uyumlu Çoklu Arayüz Yuvası

  • Profesyonel kullanım için kapsamlı manuel kontrol ve esnek donanım

Enerji tasarruflu özellikleri ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreye bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi alın Eko Web Sitemizi ziyaret edin