Kablosuz Uzaktan Kumandalı Çekim Kolu ürününün görüntüleri
Kablosuz Uzaktan Kumandalı Çekim Kolu ürününün görüntüleri

Özellikler

Genel Bakış

 

Videoya git

BLUETOOTH® kablosuz uzaktan kumanda

Uyumlu bir kamera takılıyken, fotoğraf ve video çekimi için uzaktan kumanda kontrolleri, fotoğraf makinesine dokunmaya gerek kalmadan kol normal şekilde tutulurken kullanılabilir. Fotoğraf makinesinin C1 düğmesine atanan her işlev, uzaktan kumanda kolunun C1 düğmesiyle de kullanılabilir.

Kablo gerekmez

Bluetooth® kablosuz iletişimi sayesinde, koldan fotoğraf makinesine kontrol sinyallerinin aktarılması için bağlantı kabloları gerekmez. Kablolar engel olmadan sadece hedefleyip çekin.

Toza ve neme dayanıklı

Tozu ve nemi engelleyen genel kol tasarımına ek olarak, kabloların olmaması sayesinde, sistemde toza ve neme karşı maksimum dayanıklılık için fotoğraf makinesinin konnektör kapakları kapalı kalabilir.

Konfor için şekillendirildi

Kol, ister kompakt ister aynasız değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesine takılmış olsun, optimum istikrarı ve konforu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Akıcı ve sezgisel kullanım için, kol tutulurken uzaktan kumanda düğmelerine kolayca erişilebilir.

Hızlı, kolay yön değişiklikleri

Nesne fotoğrafları, özçekimler ya da videolar için fotoğraf makinesini çabucak ve kolayca konumlandırın. Yardım almadan fotoğraf veya video çekerken bile, anı yakalama şansınızı artırın. Kolun kolay açı ayarlama özelliğiyle birlikte, 90°’lik kilit konumları optimum istikrarla dikey yönde çekim yapılmasını da sağlar.

Esnek eğme işlevi

Hızlı eğme işlevi, çeşitli nesneler ve görüş açıları için ideal fotoğraf makinesi açısının ayarlanmasını kolaylaştırır. İster kendinizi ister bir nesneyi çekin, eğme işlevi rahatsız duruşlara mecbur kalmadan çekim yapmanızı sağlar.

Tripod olarak da kullanılır

Kolun akıllıca entegre edilmiş ayaklarını ayırdığınızda, kullanışlı ve sabit bir tripod haline gelir ve vlog ve diğer uygulamalar için ellerinizi serbest bırakır.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar (G x Y x D): [Kol] Yaklaşık 49,5 × 173,0 × 42,0 mm (2 × 6 7/8 × 1 11/16 inç)

  • Boyutlar (G x Y x D): [Tripod] Yaklaşık 146,5 × 133,5 × 163,0 mm (5 7/8 × 5 3/8 × 6 1/2 inç)

  • Ağırlık: [Siyah] 215 gr (7,6 oz), [Beyaz] 186 gr (6,6 oz)

  • Maksimum yük: 1,5 kg (53,0 oz)

  • Eğme açısı:[Kol] Yukarı: 80 derece, Aşağı: 90 derece; [Tripod] Yukarı: 40 derece, Aşağı: 90 derece

Enerji tasarruflu özellikleri ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreye bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi alın Eko Web Sitemizi ziyaret edin

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri