Uzaktan Kumanda ürününün görüntüleri
Uzaktan Kumanda ürününün görüntüleri
Uzaktan Kumanda ürününün görüntüleri
Uzaktan Kumanda ürününün görüntüleri

Özellikler

BLUETOOTH® kablosuz teknolojisi

Bluetooth® iletişimi, parlak güneş ışığında veya kumanda ile fotoğraf makinesi arasında engeller olduğunda dahi güvenilir uzaktan kumanda sağlar. İki yönlü iletişim, kumandadaki durum göstergesi gibi ek işlevlerle, yalnızca verici niteliğine sahip cihazların sağlayamadığı işlevselliği sunar.

Profesyonel güvenilirlik

RMT-P1BT, sağlam Bluetooth® bağlanabilirliği ve pozitif, duyarlı düğme kontrolü ile profesyonel çalışma ortamlarında elzem olan güvenilir çalışmayı temin eder. İletişim optik yerine kablosuz olduğu için, görüş hattının kapandığı durumlarda bile tam güvenilirlik ve yanıt elde edilebilir.

Net görsel geri bildirim

Görünürlüğü yüksek gösterge LED’i; deklanşör, video kaydı ve AF durumunu gösterecek şekilde yanıp söner veya sabit yanar. Bu özellik, operatörün kontrol edilen fotoğraf makinesine doğrudan erişime sahip olmadığı durumlarda büyük avantaj sağlar.

Zorlu ortamlar için ideal

RMT-P1BT, fotoğraf makinesinin dahili Bluetooth® alıcısı ile çalışır, böylece kablolu bağlantı veya ek alıcı gerekmez. Fotoğraf makinesi konnektör kapakları, toza ve neme karşı maksimum koruma için kapalı tutulabilir ve sistemin genel güvenilirliğini artırır.

Verimli çekim için hassas kontrol

Dokunarak hissedilen net geri bildirimle hassas düğme çalışması, incelikli ergonomik tasarımla bir araya gelerek kesin, duyarlı kontrol sağlar. Kumanda, kolay tutulacak ve kullanılacak şekilde tasarlanmıştır ve akıcı, hatasız kullanıma katkıda bulunur.

Kapsamlı kontrol

Temel fotoğraf makinesi kontrolleri sağlanır: İnce netleme değişikliklerinde dahi hassas kontrol için netleme düğmeleri, taşıma sırasında kazara çalıştırmayı engelleyen kilit anahtarı, video kaydı başlatma/durdurma ve motorlu/dijital zum. Fotoğraf makinesi gövdesindeki C1 ve AF-ON düğmelerinin işlevlerini yansıtan iki özel düğme de bulunur. 

Uyumluluk bilgisi

 

Destek sayfasına gidin

Teknik Özellikler

  • Boyutlar (G × Y × D): Yaklaşık 33 x 116,5 x 15,1 mm (1 5/16 x 4 5/8 x 5/8 inç)

  • Ağırlık: Pil olmadan yaklaşık 35 gr (1,3 oz)

  • İletişim: Bluetooth® Standart Sürüm 4,2 (2,4 GHz bant)

  • Kapsam: 360°, Aralık: 5 m (16,4 ft)

  • Toza ve Neme Dayanıklılık

Enerji tasarruflu özellikleri ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreye bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi alın Eko Web Sitemizi ziyaret edin