E 70-350 F4.5-6.3 G OSS görüntüsü
E 70-350 F4.5-6.3 G OSS görüntüsü
E 70-350 F4.5-6.3 G OSS görüntüsü
E mount fotoğraf makineleri için A mount lens adaptörü

A mount lens kullanıcılarının en yeni E mount fotoğraf makinesi gövdelerinin sunduğu olağanüstü AF performansından faydalanmasını sağlayan, silindir şeklinde, zarif ve kompakt bir lens adaptörü.

Örnek görüntü
A mount SSM ve SAM için E mount netleme düzlemi aşama algılamalı AF

Bu gelişmiş adaptör sayesinde A mount SSM (Süper Sonik Dalga Motoru) ve SAM (Akıcı Otomatik Netleme Motoru) lensler; Gerçek Zamanlı Eye AF (insan ve hayvan) ve Gerçek Zamanlı Takip gibi nesne tanıma özellikleri dahil, geniş alan netleme düzlemi aşama algılamalı AF desteğiyle, en yeni E mount makine gövdeleriyle kullanılabilir. Uyumlu gövdeler ve lensler hakkında bilgi için aşağıdaki "Uyumluluk" bölümüne bakın.

Örnek görüntü
SSM ve SAM lensler için 11 fps’e kadar AF/AE takibi

En yeni E mount makine gövdeleriyle kullanılan bu gelişmiş adaptör, 11 fps’e kadar kesintisiz çekim yaparken dahi, A mount SSM ve SAM lenslerin E mount gövdelerin AF/AE takibi özelliğiyle uyumlu olmasını sağlar. Uyumlu gövdeler ve lensler hakkında bilgi almak için aşağıdaki "Uyumluluk" bölümüne bakın.

Kullanım görüntüsü
SSM, SAM ve motorsuz lensler için hassas AF ve AF/AE takibi

LA-EA5; Sonnar T* 135mm F1.8 ZA ve Planar T* 85mm F1.4 ZA modelleri gibi, dahili motoru olmayan tüm A mount lensleri destekler. Saniyede 11 kareye kadar, netleme düzlemi aşama algılamalı AF, Gerçek Zamanlı Eye AF (insan ve hayvan), Gerçek Zamanlı Takip ve kesintisiz AF/AE takibi için tam destek sağlanır. Uyumlu gövdeler ve lensler hakkında bilgi almak için aşağıdaki "Uyumluluk" bölümüne bakın.

Kullanım görüntüsü
Kompakt silindir tasarım ve rahat kullanım

Yeni geliştirilen kompakt AF sürücü birimi ve diyafram açıklığı sürücü birimi; şık ve yüksek performanslı silindir bir montaj adaptörüne yerleştirildi. Adaptör, A mount çapıyla uyumludur, yani kompakt E mount gövdede kullanıldığında bağlantının altında çıkıntı olmaz; böylece fotoğraf makinesi dikey kola monte edildiğinde dahi rahat tutuş ve kullanım sağlar.

LA-EA5 35mm Full Frame A Mount Adaptör uyumluluğu

Bazı fotoğraf makinesi gövdeleri tam işlevsellik için yazılım güncellemesi gerektirebilir.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

  • Boyutlar çap × uzunluk: Yaklaşık 66,0 x 31,7 mm (2 5/8 x 1 1/4 inç)

  • Ağırlık: Yaklaşık 88 gr (3,10 oz)

  • Uyumluluk bilgisi: Destek Sayfasına Gidin

Enerji tasarruflu özellikleri ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çevreye bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi alın Eko Web Sitemizi ziyaret edin

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri