Fotoğraf Makineleri

DSLR benzeri fotoğraf makineleri

DSLR benzeri fotoğraf makineleriyle daha iyi fotoğraflar çekin. Ürün yelpazemizin mükemmel görüntüleri nasıl sunduğunu keşfedin ve size en uygun modeli seçin.

Çekimlerinizi zenginleştirin

Sony'nin DSLR benzeri fotoğraf makinelerinin büyük Exmor® sensörleri ve ultra hızlı BIONZ X görüntü işlemcileri, canlı renklere sahip net görüntüler sunar. Modellerimiz her koşulda güzel çekimler yapabilmeniz için ZEISS ve Sony G Lenslerle uyumludur.

Sony'nin DSLR benzeri fotoğraf makinesinin tasarımı
Sony'nin en iyi DSLR benzeri fotoğraf makinesiyle yakalanan görüntü
Yeni ayrıntıları keşfedin

Sony'nin en iyi DSLR benzeri fotoğraf makinelerinin geliştirilmiş dinamik aralığı, azaltılmış gürültü seviyeleri ve düşük ışık performansıyla net çekimler yapın. Ayrıntıları artıran geliştirilmiş çözünürlükle her sahneyi gördüğünüz gibi yakalayın.

Her defasında net fotoğraflar

Fotoğraflara hayat veren en iyi DSLR benzeri fotoğraf makinelerimizdeki arka ışıklı Exmor® CMOS sensörler daha fazla ayrıntı yakalar. Yüksek hızlı BIONZ X görüntü işlemcisi, gürültüyü azaltır ve fotoğrafları parlaklaştırıp netleştirir.

Sony'nin dijital SLR benzeri fotoğraf makinesinin işlemcisi
Sony'nin DSLR benzeri fotoğraf makineleri için lensler
Fotoğraf makinenizi kontrol edin

Her ortama uyum sağlayan esnek DSLR benzeri fotoğraf makinelerimizin A mount ve E mount lens seçenekleriyle çekim koşullarınıza en uygun kurulumu bulun. Lenslerimiz, koşullar nasıl olursa olsun etkileyici ayrıntılar ve canlı renkler sağlar.

Sony'nin NFC ve Wi-Fi® özellikli dijital SLR benzeri fotoğraf makinesi
Anında bağlanın ve paylaşın

Sony'nin dahili NFC ve Wi-Fi® özellikli DSLR benzeri fotoğraf makineleri, fotoğraf ve video paylaşmayı kolaylaştırır. Tek bir dokunuşla fotoğraf makinenizden Android tabletiniz veya akıllı telefonunuza anında içerik aktarabilirsiniz.