Görüntü Geliştirme Teknolojili DVD Oynatıcı ürününün görüntüleri
Görüntü Geliştirme Teknolojili DVD Oynatıcı ürününün görüntüleri

Favori filmlerinize yeni bir bakış

DVD arşivi ve bilgisayarda veya bellek çubuğunda saklanan filmler için mükemmel seçim. Bu oynatıcı Standard Definition film içeriğinin kalitesini akıllı şekilde yükselterek izleyiciyi içine çeken bir izleme deneyimi sağlar. Daha akıcı bir görüntü ve HD'ye yakın kalite elde edilir.

High Definition'a yaklaşın

Favori eski filmlerinizi yeni bir ışık altında görün ve modern gişe rekortmenlerini daha net, keskin ve tutkulu bir görüntü kalitesiyle izleyin. Standard Definition DVD'leri High Definition'a yakın görüntü kalitesine yükselterek sizi aksiyonun kalbine çeken yoğun bir deneyim yaşayın.

Dijital filmlerinizi ve müziklerinizi özgür kılın

Bir USB bağlantısıyla film ve müzik arşivlerinize hayat verin ve eski favorilerinizin tadını büyük ekranda surround sesle çıkarın. Film arşivinize hızla erişmek için dizüstü bilgisayarınızı takın veya dosyalarınızı bir bellek çubuğuna aktarın.

Odanızda karmaşaya son

HDMI® bağlanabilirliği ile kablo sayısını azaltın ve yalnızca tek bir kabloyla yüksek kaliteli görüntünün ve sesin tadını çıkarın. Oynatıcının kompakt boyutu ve açık çizgileri de küçük alanlardan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar.

Özellikler

Daha net ve keskin görüntülerin ve seslerin tadını çıkarın

Görüntüyü ve sesi High Definition kalitesine yaklaştıran HDMI® çıkışıyla DVD'lerin görüntü ve ses kalitesi iyileşiyor.

Pek çok farklı formatı oynatın

CD-R/RW, DVD+RW/+R/+R DL, DVD-RW/-R/-R DL, JPEG, MP3, MPEG-4WMA, AAC, Doğrusal PCM ve Xvid dahil farklı kaynaklardan oynatın.

Sesli hızlı veya yavaş oynatmayı seçin

Filmleri normalden yaklaşık 1,5 kat hızda sesli ve görüntülü olarak oynatabilirsiniz. Ya da dilerseniz spor sahnelerini izlemek için görüntüyü yavaşlatabilirsiniz.

Altı adede kadar DVD diskinde kaldığınız yeri hatırlayın

İzlemeye bıraktığınız yerden başlayın: bu oynatıcı altı adede kadar önceden oynatılmış diskte kalınan noktaları hatırlayabilir.

Slayt gösterinizi müzikle izleyin

Kendi seçtiğiniz arka plan müziğiyle fotoğraflarınızı slayt gösterisinde görün.

Tek bir uzaktan kumandayla oynatıcınızı ve TV'nizi kontrol edin

TV'nizin uzaktan kumandasını kullanarak film izleyin, ayarları değiştirin, gücü açın, kanalı ve ses düzeyini değiştirin.

Yer tasarrufu sağlayan kompakt tasarım

Yalnızca 270 mm'lik bu oynatıcı birçok özelliği kompakt, şık bir pakette bir araya getiriyor.

Teknik Özellikler

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri