Ev Sineması Subwoofer'ı ürününün görüntüleri
Ev Sineması Subwoofer'ı ürününün görüntüleri
Ev Sineması Subwoofer'ı ürününün görüntüleri

Özellikler

Güçlü bas ses için 250 mm aktif subwoofer

Bu güçlü aktif subwoofer'la derin, zengin basların tadını çıkarın. 250 mm konik diyafram daha yüksek hacimde hava taşıyarak bas sesleri zengin ve gerçekçi bir hale getiren güçlü alçak ton rezonansı üretebilir. Subwoofer harika bir çok kanallı ev sineması deneyimi için filmler ve müziklerdeki alçak frekanslı sesleri güçlendirir.

Bozulmayan ses için Mika ile Güçlendirilmiş Hücre Tipi koni

Günümüzün basları güçlü müzikleri için ideal ortak. Çoğu hoparlör, zaman içinde esneyip bozularak ses kalitesini düşüren kağıt koniler kullanır. Mika ile Güçlendirilmiş Hücre Tipi (MRC) fiber woofer'lar serttir. Yüksek basınçta ve hızda hareket ederken bile şekillerini korurlar; böylece ses kalitesinden ödün vermeden bası daha fazla açabilirsiniz.

Dahili amplifikatör ile her ritme güç katın

Bas tonları yoğun müziklerle partinizi canlandırın. Bu subwoofer'da maksimum 115 W güç çıkışlı bir dahili amplifikatör bulunur. Titreşime duyarlı elektrik devreleri kabinin dışında bulunur, böylece muhafazanın içindeki yüksek basınç tahliye edilerek net ve güçlü bas sesi elde edilir.

Güçlü bas sesi için titreşimi en aza indirir

Güçlü ve doğru bas ses elde etmek için kabindeki titreşim bastırılmalıdır. İstenmeyen titreşimler iki şekilde azaltılır: ünitenin arka basıncının ürettiği dalgalar akustik olarak emilerek ve kabinin içindeki titreşimler azaltılarak. Tasarımcılar kabin titreşimini en aza indirmek için ses emici malzemelerin türünü ve düzenini optimize etti.

Bass reflex sistemi derin ritimler üretir

Güçlü temeller üzerine inşa edilen subwoofer'ın kapalı yapısı, sesin saflığını ve doğallığını korumak için tasarlanmıştır. Bass reflex kanallar istenmeyen gürültüyü bastırıp alçak frekanslı ses üretimini geliştirerek müzikler ve filmlerdeki derin, güçlü basları duymanızı sağlar.

Birinci sınıf bileşenler, birinci sınıf ses

Kötü parçalar genel ses kalitesini olumsuz etkileyebilir. Bu subwoofer'da sadece birinci sınıf bileşenler kullanılmıştır: sabit güç sağlayabilen güçlü bir transformatör, sağlam bir elektrik devresi ve güç dalgalanması yaşandığında sıcaklık değişikliklerini bastıran büyük bir soğutma elemanı.

Tarz ve işlevsellik için akıllı kaplama

Bu hoparlör çoğu modern dekora uyum sağlayan akıllı siyah kaplamaya sahiptir. Şeklini başarıyla koruyan ahşap kaplama, sesin sıcaklık ve rutubetteki değişimlerden etkilenmemesini sağlar.

Küçük alanlar için kompakt tasarım

Güçlü ve kompakt olan bu subwoofer, dar alanlara kolayca kurulabilir. Azaltılan saptırma alanı sayesinde hoparlör ses alanı bozulmasını en aza indirerek optimum netlik ve hassasiyet sağlar.

Teknik Özellikler

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu olan bu 10 inç (25 cm) bağımsız subwoofer ile filmlerinizdeki müziklerin gerçek derinliğini keşfedin. Mika ile güçlendirilmiş koniyle derin ve hassas alçak-orta ton aralığının tadını çıkarın ve Bass Reflex tasarımıyla gelişmiş ses netliği keyfini yaşayın.
  • 10 inç (25 cm) sürücü

  • MRC subwoofer hassas bas ve orta tonlar sunar

  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Optimum netlik için Bass Reflex tasarımı

  • Hoparlör ve hat seviyesi girişleri

Frekans Tepkisi
28-200 Hz
Ön Hoparlör
0
Orta Hoparlör
0
Surround
0

Kutu İçeriği

RCA kablo, Kullanma kılavuzu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri