Ev Sineması Hoparlör Paketi ürününün görüntüleri
Ev Sineması Hoparlör Paketi ürününün görüntüleri
Ev Sineması Hoparlör Paketi ürününün görüntüleri
Ev Sineması Hoparlör Paketi ürününün görüntüleri
Ev Sineması Hoparlör Paketi ürününün görüntüleri

Özellikler

Ev Sineması sisteminizin ideal tamamlayıcısı

Etkileyici eğlence deneyiminin anlamını keşfedin. Bu hoparlör paketi Ev Sineması sisteminiz için harika bir seçenektir. Güçlü kule tipi hoparlörler filmler ve müziklere hayat verirken, gizli surround hoparlörler her yeri saran ses sunar.

5 hoparlöre izleme deneyiminize surround ses kazandırın

Tüm sesleri doğal derinlik ve tam netlikle duyun. Odanızı sesle dolduran bu Ev Sineması hoparlör paketi iki kule tipi hoparlör, iki uydu hoparlör ve bir küçük merkez hoparlörden oluşur. İki MRC woofer, bir Süper Tweeter ve bir yumuşak dome tweeter bulunan ön hoparlörler, hem film izlemek hem de müzik dinlemek için idealdir.

Etkileyici yüksek tonlar için süper tweeter

Müzikleri veya diyalogları kusursuz yüksek tonlarla duyun. Ön hoparlörlere takılı WD süper tweeter'lar, odanın tamamında kalitesini koruyan geniş bir ses alanı oluşturur. Yüksek frekanslı notalar Yüksek Çözünürlüklü Ses netliği ve ayrıntılarıyla üretilir, böylece nerede oturursanız oturun olağanüstü sesin tadını çıkarabilirsiniz.

Bozulmayan ses için Mika ile Güçlendirilmiş Hücre Tipi koni

Daha güçlü ve net alçak tonların tadını çıkarın. Çoğu hoparlör, zaman içinde esneyip bozularak ses kalitesini düşüren kağıt koniler kullanır. Mika ile Güçlendirilmiş Hücre Tipi (MRC) fiber woofer'lar serttir. Yüksek basınçta ve hızda hareket ederken bile şekillerini korurlar; böylece ses kalitesinden ödün vermeden bası daha fazla açabilirsiniz.

Kaliteli terminaller saf ses sağlar

Kötü bileşen bağlantıları genel ses kalitesini olumsuz etkileyebilir. Ev Sineması hoparlör paketimiz sesleri tüm ayrıntılarıyla duymanızı sağlayan kaliteli, bozulmayı azaltan terminaller kullanır.

Teknik Özellikler

  • Çok yönlü 5 kanal surround ses kurulumu

  • Ön hoparlörlerde geniş dağıtmalı Süper Tweeter'lar bulunur

  • Alçak tonda bozulmayan ses için Bass Reflex muhafazalar

  • Sağlam, birinci sınıf ses bileşen yapısı

  • 2 145 W zemin standlı, 1 145 W merkez, 2 100 W surround

Frekans Tepkisi
45 Hz-50 KHz
Ön Hoparlör
2
Orta Hoparlör
1
Surround
2
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri