İçeriğe Atla

Yolculuktaki güç kaynağınız

Artık şarjınız bitecek diye endişelenmenize gerek yok. Nerede olursanız olun, ne olursa olsun Sony'nin taşınabilir şarj cihazları yolculuk için her zaman hazırdır.

Şarj cihazları ve enerji pillerinin özellikleri

En az 1,5 A yüksek çıkış akımıyla cihazlarınızı hızlıca şarj edin. Tüm modellerde kalan şarj seviyesini bir bakışta görebilmeniz için LED göstergeler mevcuttur ve bazılarında 4 seviyeli gösterge vardır. Yüksek güç çıkışı sayesinde belirli modeller, aynı anda birden fazla USB cihazını şarj etmenizi ya da düz geçiş işleviyle şarj aletinizi ve cihazınızı eş zamanlı olarak şarj etmenizi sağlar.

Bağlı çift USB ve LED gösterge

Akıllı telefon ve tabletinizi aynı anda şarj edin

1000 kez şarj edilebilir

Taşınabilir şarj cihazlarımız, seyahat güvenliği için Hibrit Jel teknolojisine sahiptir. Dayanıklı olacak şekilde tasarlanan bu şarj cihazı bir yıl kullanımdan sonra gücünün %80'ini korur ve yaşam döngüsü boyunca 1000 defaya kadar şarj sunar.

Sony'nin Lityum Polimer pilleri uzun ömürlüdür

Taşınabilir şarj cihazlarımız, Hibrit Jel Teknolojili pillere sahiptir

Lityum Polimer piller

Emniyet işlevleri

Güvenilir emniyet işlevleri, ürünlerinizi korumak için ödün vermeksizin çalışır.

Zamanlayıcı simgesi

Güvenlik Zamanlayıcısı

Akıllı telefonunuz veya diğer cihazınız tamamen şarj olduğunda güvenlik zamanlayıcısı şarj işlemini sonlandırarak aşırı ısınmayı önler.

Termometre simgesi

Sıcaklık İzleme Sistemi

Pil sıcaklığı maksimum seviyeyi aştığında elektrik akımı durur. Bu işlem hem taşınabilir şarj aletinizi hem de cihazınızı korur.

Her renkte şarj cihazı

Akıllı telefonunuzun rengini nasıl seçiyorsanız pilinizin rengini seçerken de o kadar seçici olun çünkü ikisini de hep yanınızda taşıyacaksınız. Şarj cihazlarımız ince ve kompakt olduğundan çantanıza atıp tereddüt etmeden yanınızda taşıyabilirsiniz. Yaşam tarzınıza uygun zengin renk ve tasarımlardan seçiminizi yapın.

Sizin için en iyisini bulun

Xperia™ dahil çoğu akıllı telefon ve tabletle uyumludur. Ayrıca Cyber-shot™, Handycam® ve Walkman® cihazlarınızı da dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde şarj etmek için kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun modeli seçin.

Sınırsız özgürlük

Uzun yolculuklar, yoğun iş hayatı ve yol gezileri için ideal olan yüksek kapasitesi, akıllı telefonunuzu 6 defaya kadar tam olarak şarj eder.

Ekstra güç

Dış mekanlarda cihazınızı şarj etmek için müzik festivallerine ve iş gezilerine götürebilirsiniz. Akıllı telefonunuz için 4 defaya kadar tam şarj sunar.