Eye AF: Unutulmaz portrelerin sırrı

Keskin netleme ve daha başarılı portreler için Sony’nin ayrıcalıklı Eye AF özelliğine güvenin. Profesyoneller ve meraklılar da dahil, herkes için devrim niteliğinde bir araç.

Göz, bir portrenin ruhuna açılan penceredir 

Gözdeki ışıltı. Her mükemmel portrenin imzasıdır, nesnenin ruhuna atılan bir bakıştır. Sony’nin eşsiz Eye AF özelliği, anlık çekimlerden profesyonel portrelere kadar çarpıcı görüntüler için, sadece nesnenizi değil, tek olarak gözü de sürekli izleyerek daha önce görülmemiş bu gücü tüm portrelerinize getiriyor. 

Muhteşem portrelerin anahtarı

Profesyoneller çok sevdi

Hızlı bir lensle, ödüllü bir portre ile günlük bir çekim arasındaki fark sadece bir kirpiğin uzunluğu kadar olabilir. Profesyoneller, mükemmel netlenmiş bir gözdeki ışıltının başka hiçbir şeye benzemeyen şekilde bir fotoğrafa hayat verdiğini bilir, işte bu nedenle Sony'nin Eye AF özelliği bu kadar ezber bozan bir yeniliktir.

  • SporSpor
  • SporSpor

Sony Eye AF’nin Gücü

Her koşulda güvenilir göz takibi

Muhteşem portreler için gözleri yakalayın. Eye AF, Sony’nin şaşırtıcı derecede geniş AF alanını ve doğru göz algılamasını kullanarak hayal edemeyeceğiniz kompozisyonların kapısını açar; böylece yaratıcı ifadeyi daha önce hiç olmadığı gibi keşfedebilirsiniz.

Kısmen gizlenmiş yüz

Kısmen gizlenmiş yüz

Aşağı bakarken

Aşağı bakarken

Arkadan aydınlatma

Arkadan aydınlatma

Gözlük takmak

Gözlük takmak

İç Mekan

İç Mekan

Küçük nesneler

Küçük nesneler

Göz algılayan öncü otomatik netleme

Aynasız tasarımın mümkün kıldığı yenilik

[1] Alışıldık DSLR fotoğraf makineleri [2] Sony'nin aynasız fotoğraf makineleri

Aynasız tasarımın mümkün kıldığı yenilik

Lider görüntü sensörü üreticisi Sony'nin eşsiz işleme ve sensör teknolojisi, nesnelerinizi gerçek zamanlı algılayabilir, kesin göz konumunu belirleyebilir ve mükemmel netleme sağlayabilir. Alışıldık DSLR’lerden çok daha geniş, yüksek hassasiyetli AF noktaları, nesnelerinizi kadrajda izlemenizi ve her seferinde aslına sadık şekilde yakalamanızı sağlar.

Teknik bilgi birikimiyle geliştirildi

Tüm aynasız makineler eşit değildir. Sony Eye AF'nin performansı; görüntü sensörleri, işlemciler ve lenslerdeki lider geliştirmelerimizden göz algılama yazılımı algoritmalarına kadar, görüntüleme teknolojisindeki onlarca yıllık öncü gelişmeler sayesinde mümkün olmuştur.

Teknik bilgi birikimiyle geliştirildi

 [1] Lens [2] Görüntü sensörü [3] Görüntü işleme motoru [4] Yazılım algoritması 

Sony Eye AF özellikli fotoğraf makinelerini keşfedin

Değiştirilebilir lensli fotoğraf makineleri

Kompakt fotoğraf makineleri