FE 24-240 mm F3,5-6,3 OSS ürününün görüntüleri
FE 24-240 mm F3,5-6,3 OSS ürününün görüntüleri
Tüm durumlar için tek lens

24 - 240 mm 10x zum aralığı, bu lens ile bagajı azaltmanın öncelik olduğu bir seyahat, manzara, mimari, anlık çekim, portre ve daha birçok farklı koşullarda çekim yapılmasına olanak sağlar. Geniş açı ve telefoto arasında lens değiştirmek zorunda olmaksızın geçiş yaparak kaçırdığınız anların daha fazlasını yakalayın. Gelişmiş optik bileşenler bozulmayı etkili şekilde azaltırken, görüntü alanı genelinde yüksek çözünürlük sunar. Hassas doğrusal motor hızlı, kusursuz yanıt için netlemeyi tetikler. Elde telefoto çekimleri ve düşük ışık fotoğrafçılığı, dahili Optical SteadyShot (OSS) görüntü sabitlemeyle kolaylaştırılır. Tasarım, zorlu koşullarda güvenilir kullanım için toza ve neme dayanıklıdır.

FE 24-240 mm F3,5-6,3 OSS Uyumluluğu
E Mount Full Frame Fotoğraf Makineleri
E Mount Full Frame Fotoğraf Makineleri
E mount APS-C fotoğraf makineleri
E mount APS-C fotoğraf makineleri
Örnek fotoğraflar
Lens yapılandırmasının resmi
Lens Yapılandırması

Sony E mount fotoğraf makineleri için etkileyici optik performans, çeşitli uygulamalarda çok yönlülük ve güvenilirlik için hassasiyetle geliştirilmiştir.
[1] Asferik lens [2] ED (ekstra düşük dağıtmalı) cam

SEL24240’ın Modülasyon Aktarım İşlevi
MTF Tablosu

MTF (Modülasyon Aktarım İşlevi), ince aralıklı satırlar arasında kontrast derecesi ölçümüyle, lensin ince ayrıntıları sunma başarısını tanımlar.
[1] Kontrast (%) [2] Lensin optik merkezine mesafe (mm) [3] 24 mm’de [4] 240 mm’de [5] Konumsal frekans [6] 10 satır çifti / mm [7] 30 satır çifti / mm [8] Maks. diyafram açıklığı [9] F8 diyafram açıklığı [10] Radyal değerler [11] Tanjant değerleri

Özellikler ve Teknik Nitelikler

  • Daha dinamik perspektifler için 24 mm geniş uç

  • 10x zoom

  • Mükemmel bulanıklaştırma için dairesel 7 yapraklı diyafram açıklığı

  • Dahili OSS (Optical SteadyShot) görüntü sabitleme

  • Toz ve neme dayanıklı tasarım

Minimum Odaklama Mesafesi
0,5-0,8 m (1,64-2,63 ft)
Maksimum Büyütme oranı (x)
0,27x
Filtre Çapı (mm)
72 mm
Ağırlık
780 g (27,6 oz)

Kutu İçeriği

Parasoley (ALC-SH136: petal şekil, pimli), Ön lens kapağı, Arka lens kapağı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi