Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Küçük, hafif ve Full Frame

En yeni mekanik ve optik teknoloji, dünyanın en hafif ve en kompakt standart zum lensinde Full Frame performansı sağlar. FE 28-60mm F4-5.6 günlük kullanım için çantanızda kolayca taşınacak şekilde tasarlanmış olmakla birlikte Full Frame kapsamınızı genişletecek 28 mm-60 mm’lik bir netleme uzaklığı sunar.

Full Frame performanslı kompakt standart zum lens
FE 28-60mm F4-5.6 Fotoğraf Galerisi
Örnek görüntü
Dünyanın en küçük ve en hafif Full Frame uyumlu zum lensi

FE 28-60mm F4-5.6, geri çekilebilir yapılı ve üç asferik lens parçalı mükemmel mekanik ve optik tasarımıyla, Full Frame görüntü kalitesini ve dünya lideri kompaktlığı ve hafifliği (167 gr, 5,9 oz) bir araya getirir. Kolay kullanım, taşınabilirlik ve yüksek görüntü kalitesiyle günlük çekim, seyahat ve video blog alanında kompakt E mount Full Frame fotoğraf makineleri için ideal lenstir.

Örnek görüntü
Köşeden köşeye Full Frame çözünürlük sunan standart zum lens

Full Frame görüntüleme için gereken optik performansı ve köşeden köşeye çözünürlüğü sunan FE 28-60mm F4-5.6 üç adet asferik lens parçası içerir. Bu parçaların hassas şekli, çeşitli görüntü sapmalarını ve bozulmalarını bastırır. 

Örnek görüntü
İdeal netleme uzaklığı ve yakın çekim özelliği

Esnek netleme aralığıyla zengin çeşitlilikte günlük nesne çekimleri yapabilirsiniz. Sadece 0,3 m’lik (telefoto 0,45 m) minimum netleme mesafesiyle güzel yemek ve çiçek çekimleri elde edilir. Kompakt tasarımı sayesinde, Full Frame kalitesiyle masa üzeri fotoğraflarından video bloglara kadar ideal bir araçtır.

Örnek görüntü
Doğrusal motor sürücüsü, yeni Full Frame makinelerden maksimum AF performansı alır

Sony doğrusal motor, video ve fotoğraf çekiminde hızlı ve hassas netleme ile sessiz kullanım sağlar. Yeni α Full Frame makinelerle birlikte, Gerçek Zamanlı Takip ve Gerçek Zamanlı Eye AF gibi AF işlevlerini kullanarak hızlı hareket eden nesnelere dahi güvenle kilitlenebilirsiniz.

Toza ve neme dayanıklı tasarımı gösteren resim
Toz ve neme dayanıklı tasarım

Kompakt ve hafif tasarım, çeşitli çekim ortamlarında güven, güvenilirlik ve kolay kullanım için toza ve neme dayanıklılık sunar.

Lens yapılandırmasının resmi
Lens Yapılandırması

Sony fotoğraf makineleri için etkileyici optik performans, çeşitli uygulamalarda çok yönlülük ve güvenilirlik için hassasiyetle geliştirilmiştir.

[1] Asferik lens

SEL2860’ın Modülasyon Aktarım İşlevi
MTF Tablosu

MTF (Modülasyon Aktarım İşlevi), ince aralıklı satırlar arasında kontrast derecesi ölçümüyle lensin ince ayrıntılar sunma başarısını tanımlar.

[1] Kontrast (%) [2] Lensin optik merkezine mesafe (mm) [3] 28 mm / Maks. diyafram açıklığında [4] 28 mm / F8 diyafram açıklığında [5] 60 mm / Maks. diyafram açıklığında [6] 60 mm / F8 diyafram açıklığında [7] Konumsal frekans [8] 10 satır çifti / mm [9] 30 satır çifti / mm [10] Radyal değer [11] Tanjant değeri

Lens Kontrolleri

1. Netleme halkası / 2. Zum halkası

FE 28-60mm F4-5.6 uyumluluğu

Lens/gövde uyumluluğu ayrıntıları için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

  • Dünyanın en küçük ve en hafif Full Frame standart zum lensi

  • Yüksek görüntü kalitesiyle Full Frame standart zum lens

  • Doğrusal motor tarafından sunulan hızlı, sessiz AF performansı

  • Toz ve neme dayanıklı tasarım

  • Doğal bokeh için 7 kanatlı diyafram açıklığı

Minimum Odaklama Mesafesi
Geniş 0,3 m (0,99 ft), Tele 0,45 m (1,48 ft)
Maksimum Büyütme oranı (x)
0,16
Filtre Çapı (mm)
40,5
Ağırlık
167 gr (5,9 oz.)

Kutu İçeriği

Ön lens kapağı: ALC-F405S, Arka lens kapağı: ALC-R1EM, Çanta:-

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri