Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
İllüstrasyon
G Master hakkında bilgi alın
Nefes kesen görüntüler için küçük, parlak bir 35

Bu yüksek performanslı E mount lens, en ileri Sony teknolojileriyle dolu olup olağanüstü AF hızı ve hassasiyetiyle şaşırtıcı G Master çözünürlük ve bokeh sunar. Geniş diyafram açıklıklı 35 mm lense göre oldukça kompakttır ve mobilite ile üstün görüntü kalitesinin ideal kombinasyonunun elzem olduğu uygulamalar için harika bir tercihtir.

Kompakt 35mm F1.4 G Master prime
FE 35mm F1.4 Fotoğraf Galerisi
Örnek görüntü
Her durumda kompakt 35mm prime lenste olağanüstü çözünürlük

G Master tasarımındaki iki XA (ekstrem asferik) parça, kısa aynasız flanş mesafesinden yararlanarak kompakt bir lenste etkileyici kontrast ve çözünürlük sunar. Lensin üstün optik kalitesini daha da yükselten ED (Ekstra Düşük Dağıtmalı) cam parça renk bulanıklığını bastırır, Sony Nano AR Kaplama II ise her türlü aydınlatma koşulunda üstün görüntü netliğini korur.

Kullanım görüntüsü
Mükemmel mobilite ve taşıma için hafif ve kompakt

İki hassas XA (ekstrem asferik) parça kullanılmasına ve olağanüstü G Master kalitesi sunmasına rağmen, bu kompakt lens avucunuzun içine kolayca sığar ve sadece 524 gr (18,5 oz) ağırlığındadır. FE 35mm F1.4 GM, mümkün olan en geniş ortam ve çekim koşulu çeşitliliğinde mükemmel mobilite ve taşınabilirlik sunar.

Örnek görüntü
İncelikli G Master bokeh ve geniş çok yönlülük

XA parçalar soğan halkası bokeh’ini bastırır, 11 kanatlı diyafram açıklığı mekanizması lens tamamen açıkken dahi neredeyse dairesel bir diyafram açıklığı oluşturur, tasarım ile üretim aşamalarındaki titiz sferik bozulma kontrolü de F1.4’te muhteşem bokeh sağlar. Tasarım ve üretim incelikleri sayesinde 27 cm (0,89 ft) minimum netleme mesafesi ve 0,23x maksimum büyütme elde edilebilmiştir.  

Örnek görüntü
XD Doğrusal Motorlar hızlı, hassas, sessiz AF/takip sağlar

İki Sony XD (ekstrem dinamik) Doğrusal Motor; hızlı, hassas ve sessiz AF ve takip için gereken yüksek ateşleme verimliliğini sağlar ve E mount sistemin avantajlarını maksimuma çıkarır. Özel olarak XD Doğrusal Motorlar için geliştirilen yeni kontrol algoritmaları, titreşimi ve gürültüyü en aza indirir, Sony’nin Doğrusal Yanıtlı MF özelliği de doğrudan, doğrusal manuel netleme yanıtı sağlar.

Netleme modu anahtarını gösteren ürün fotoğrafı ve toza ve neme dayanıklı tasarımı açıklayan resim
Profesyonel kontrol ve güvenilirlik

Netleme tutma düğmesi, netleme halkası ve diğer kontroller akıcı, verimli kullanım sunar. Fotoğraf makinesi gövdesi menüsünden netleme tutma düğmesine başka işlevler de atanabilir, böylece kullanıcının kişisel iş akışında önemli olan işlevlere doğrudan erişim sağlanabilir. Flor ön parça kaplaması ve toz ile neme dayanıklı tasarım, zorlu ortamlarda yüksek güvenilirlik sağlar.

Lens yapılandırmasının resmi
Lens Yapılandırması

G Master Series lensler, son derece yüksek çözünürlük ve hafifçe çözünen arka plan bokeh’i ile görüntülemeyi ve ifadeyi daha önce mümkün olmayan seviyelere çıkarır.
[1] Ekstrem asferik lens (XA lens) [2] ED (ekstra düşük dağıtmalı) cam

SEL35F14GM’nin Modülasyon Aktarım İşlevi
MTF Tablosu

MTF (Modülasyon Aktarım İşlevi), ince aralıklı satırlar arasında kontrast derecesi ölçümüyle, lensin ince ayrıntıları sunma başarısını tanımlar.

[1] Kontrast (%) [2] Lensin optik merkezine mesafe (mm) [3] Maks. diyafram açıklığı [4] F8 diyafram açıklığı [5] Konumsal frekans [6] 10 satır çifti / mm [7] 30 satır çifti / mm [8] Radyal değerler [9] Tanjant değerleri

Lens Kontrolleri

1. Netleme halkası / 2. Netleme tutma düğmesi / 3. Diyafram açıklığı halkası / 4. Netleme modu değiştirme / 5. Diyafram açıklığı endeksi / 6. Tıklamalı diyafram açıklığı anahtarı

FE 35mm F1.4 uyumluluğu

Lens/gövde uyumluluğu ayrıntıları için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

Bazı fotoğraf makinesi gövdeleri tam işlevsellik için yazılım güncellemesi gerektirebilir.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

  • Birinci Sınıf G Master Series geniş açılı prime lens

  • Görüntü alanının tamamında yüksek çözünürlük için XA parçalar ve ED cam

  • Parlama ve gölgelenmeyi ortadan kaldırmak için Sony Nano AR Kaplama II

  • XD Doğrusal Motorlar hızlı, hassas ve sessiz AF için mükemmel yanıt ve düşük titreşim sağlar

  • Netleme tutma düğmesi ve diğer özellikler profesyonel çekim gereksinimlerini destekler

Minimum Odaklama Mesafesi
0,27 m (AF), 0,25 m (MF) (0,89 ft (AF), 0,82 ft (MF))
Maksimum Büyütme oranı (x)
x 0,23 (AF) x 0,26 (MF)
Filtre Çapı (mm)
67
Ağırlık
524 gr (18,5 oz)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri