E 70-350 mm F4.5-6.3 G OSS ürününün görüntüleri
E 70-350 mm F4.5-6.3 G OSS ürününün görüntüleri
E 70-350 mm F4.5-6.3 G OSS ürününün görüntüleri
E 70-350 mm F4.5-6.3 G OSS ürününün görüntüleri
70’ten 350 mm’ye kadar ince ayrıntılar

Optimum optik ve mekanik tasarım, APS-C gövdeler (105-525 mm eşdeğeri) için olağanüstü bir süper telefoto zum performansı sunar. Etkileyici G Lens kalitesi, zum aralığında görüntü kenarlarına kadar korunur. Bunların hepsi, dahili optik görüntü sabitleme işlevi içeren, kompakt ve taşınabilir bir 5x süper telefoto zum lenste sağlanmıştır.

5x süper telefoto zumlu G lens

Videoyu izleyin

Bu videoyu izlemek için lütfen YouTube tanımlama bilgilerini kabul edin

Tanımlama bilgisi tercihlerinize aşağıdan erişebilirsiniz. “İşlevsel” bölümü altında YouTube tanımlama bilgisi seçeneğini açık konuma getirdiğinizden emin olun.

APS-C E-mount Logosu görüntüsü

Sony E-mount'lı fotoğraf makineleriyle APS-C E-mount'lı lensler üstün fotoğraf makinesi performansı sunar.

E 70-350 mm F4.5-6.3 G OSS
Fotoğraf Galerisi
350 mm’ye kadar (525 mm eşdeğeri) G Lens kalitesi

Hassas bir optik tasarımda bir araya gelen bir asferik parça ve üç ED (Ekstra Düşük Dağıtmalı) cam parça, zum aralığı boyunca bozulmaları (örneğin süper telefoto netleme uzaklıklarında sorun olabilen renk bulanıklığı) bastırır. Görüntü alanının tamamında ve tüm zum ayarlarında mükemmel netlik ve işleme elde edilir. Muhteşem telefoto G Lens bokeh’i ise bir diğer avantajdır. 

Kompakt, mobil 5x süper telefoto zum görüntüsü
Kompakt, mobil 5x süper telefoto zum

5x düzeyinde geniş zum aralığı sunan bu kompakt lens, sadece 625 gram ağırlığıyla bütün makine sisteminin mobilitesini artırır. 70-350 mm (105-525 mm eşdeğeri), geniş bir nesne yelpazesi için ideal aralıktır. Dahili optik görüntü sabitleme ile, süper telefoto netleme uzaklıklarında elde çekim yaparken dahi bulanık olmayan, keskin görüntüler yakalamak kolaydır.

APS-C lenste XD Doğrusal Motor görüntüsü
APS-C lenste XD Doğrusal Motor

APS-C lense uygulanan Sony orijinal XD (ekstrem dinamik) doğrusal motor teknolojisi, hızlı, hassas ve güçlü birinci sınıf otomatik netleme performansı sunar. Yeni kompakt APS-C gövdelerin gelişmiş gerçek zamanlı AF özelliğiyle birlikte manzaralar, yaban hayatı ve daha fazlası için yüksek performanslı, kolay kullanımlı bir sistem elde edersiniz.

Her tür durum için kontrol, güvenilirlik ve mobilite görüntüsü
Her tür durum için kontrol, güvenilirlik ve mobilite

Optical SteadyShot düğmesi, özelleştirilebilen netleme tutma düğmesi ve zum kilitleme düğmesi ile lens rahatça kontrol edilir. Lens, zorlu çevre koşullarında yüksek güvenilirlik için toza ve neme dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Lensin taşınabilirliği ile birlikte bu özellikler, gittiğiniz her yerde size profesyonel düzeyde kontrol ve güvenilirlik sağlar.

Lens yapılandırmasının resmi
Lens Yapılandırması

Kusursuz Sony G Lens tasarımı, yüksek çözünürlük ile muhteşem arka plan bokeh’i arasındaki, sanatçının vizyonunu güçlendirebilecek, zarif dengeyi vurgular.

[1] Asferik lens [2] ED (ekstra düşük dağıtma) cam

SEL70350G’nin Modülasyon Aktarım İşlevi
MTF Tablosu

MTF (Modülasyon Aktarım İşlevi), ince aralıklı çizgiler arasında kontrast derecesinin ölçümü temelinde lensin ince ayrıntıları ne kadar iyi üretebildiğini gösterir.

[1] Kontrast (%) [2] Lens optik merkezine mesafe (mm) [3] 70 mm’de / Maks. diyaf. açık. [4] 70 mm’de / F8 diyaf. açık. [5] 350 mm’de / Maks. diyaf. açık. [6] 350 mm’de / F8 diyaf. açık. [7] Uzamsal frekans [8] 10 çizgi çifti / mm [9] 30 çizgi çifti / mm [10] Radyal değerler [11] Tanjant değerleri

Lens Kontrolleri
Lens Kontrollerinin Görüntüsü
Lens Kontrollerinin Görüntüsü

1. Zum halkası 2. Netleme halkası 3. Netleme tutma düğmesi 4. Zum kilidi düğmesi 5. Titreme telafisi düğmesi 6. Netleme modu düğmesi

E 70-350 mm F4.5-6.3 G OSS
uyumluluğu

Lens/gövde uyumluluğu ayrıntıları için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

Bazı fotoğraf makinesi gövdeleri tam işlevsellik için yazılım güncellemesi gerektirebilir.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

  • 5x büyütme aralıklı süper telefoto G Lens

  • XD Doğrusal Motor hızlı, hassas ve sessiz AF için mükemmel yanıt ve düşük titreşim sağlar

  • Zum aralığının tamamında yüksek çözünürlük için bir asferik parça ve üç ED cam

  • Optical SteadyShot elde çekimlerin bulanık çıkmasını önler

  • Toz ve neme dayanıklı tasarım

Minimum Odaklama Mesafesi
1,1-1,5 m (3,61-4,93 ft)
Maksimum Büyütme oranı (x)
0,23
Filtre Çapı (mm)
67
Ağırlık
625 gr (22,1 oz)

Kutu İçeriği

Parasoley (model): ALC-SH160, Ön lens kapağı: ALC-F67S, Arka lens kapağı: ALC-R1EM

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi