Sony ile geleceğin lensleri bugünde

Lens standartları değişiyor

Fotoğraf makinesi performansındaki gelişmeler ve giderek daha yaratıcı hale gelen fikirler, lens teknolojisine yeni bir yaklaşım gerektiriyor. Dolayısıyla yarışı önde götürecek lenslerin değişim geçirmesi şart.

Fotoğraf makinelerinin geleceğini çok iyi bilen Sony, şimdi lensi yeniden tanımlıyor.

Nihayet görüntüleme teknolojisinde yeniliğin öncüsü, yüksek çözünürlük ve güzel bokeh efektlerini bir araya getiriyor.

Bu videoyu izlemek için lütfen YouTube tanımlama bilgilerini kabul edin

Tanımlama bilgisi tercihlerinize aşağıdan erişebilirsiniz. “İşlevsel” bölümü altında YouTube tanımlama bilgisi seçeneğini açık konuma getirdiğinizden emin olun.

Yeni lens standartları

Yüksek çözünürlük ve muhteşem bokeh, tek bir lenste bir araya gelerek fotoğrafçılık ve sanat açısından yeni olanaklar sunar.

Çözünürlükte yeni seviye

Yüksek çözünürlüklü bir gelecek için

Çözünürlük, güzelliğin özündeki ayrıntıları ortaya çıkarır. Bu olağanüstü lensler, gelecekte de muhteşem ayrıntılar sunmayı sürdürüyor olacak.

Evrimin ötesinde çözünürlük

Sürekli değişim geçiren fotoğraf makinesi gövdeleriyle uyum sağlayabilecek değiştirilebilir lenslerin sahip olması gerekenler nedir? Yanıt, değişimin öncüsü Sony'de. 

Gerçek, ayrıntılarda gizlidir

Gelmiş geçmiş en üstün tasarım standartları, inanılmaz ayrıntı ve doku sunar. MTF çizimleri, çözünürlük konusundaki hassasiyetimizin göstergesi, görüntülerse kanıtıdır.

[1]Yüksek kontrast[2]Düşük kontrast *Görüntüler temsilidir.

Bokehte yeni seviye

Vizyonunuza hayat verin

Sıradanlığın ötesinde bir görsel şölen için 0,01 mikron hassasiyetindeki yeni XA (aşırı asferik) lens parçaları, tüm görüntülerde gerçekliği ve güzelliği yakalar.

Üstün yüzey hassasiyeti, bokehi iyileştirir

Asferik lenslerin üretimi, basit küresel türlere göre çok daha zordur. XA lens parçaları, bugüne kadar gördüğünüz en güzel bokehi sağlamak için optik kusurları ortadan kaldıran olağanüstü yüzey hassasiyeti oluşturur.

[1-1] Geleneksel asferik lens yüzeyi [1-2] İstenmeyen bokeh sonucu [2-1] XA (aşırı asferik) lens yüzeyi [2-2] Harika bokeh sonucu

Sır, dengededir

Sıfırdan tasarlanıp üstün bokeh sağlayan optik bileşenler ve her lensin ayrı ayrı kalibre edilebilme özelliği sayesinde, yüksek keskinlikten oldukça yumuşak bokeh efektlerine akıcı geçişler yapabilirsiniz.

 [1] İstenmeyen bokeh [2] Güzel bokeh için iyileştirilmiş tasarım

Gelişmiş simülasyon, bokeh tasarımına yardım eder

Optik bileşenlerde üstün bokeh tasarlamak için gelişmiş bilgisayar simülasyon teknolojisi kullanılarak rahatsız edici çizgi veya köşeleri olmayan, şık, pürüzsüz ve yumuşak arka plan bokehi elde edilir.

Profesyonel kontrol ve kullanım

Etkileyici görüntülerden çok daha fazlası

G Master serisi lenslerin her özelliği, hem stüdyoda hem de dış çekimlerde tüm profesyonel ihtiyaçları karşılayacak şekilde geliştirilmiştir. Eşsiz görüntüleme performansının yanında olağanüstü hız, verimlilik ve güvenilirlik sağlar.

Gelişmiş aktüatörler, netlemeyi iyileştirir

Sektör lideri aktüatör teknolojisi, manuel veya otomatik moddayken daha hızlı ve daha hassas netleme sağlar. Kusursuz netleme hassasiyeti, bu olağanüstü lenslerin tüm potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olur.

Sorunsuz kullanım ve güvenilirlik

Sağlam yapı, kapsamlı kontroller, toza ve neme dayanıklı tasarım, her türlü çekim koşulunda kusursuz performans sunan özelliklerden yalnızca birkaçıdır.