LinkBuds S

Hep açık

LinkBuds S sayesinde günlük dünyalarınızla bağlantınızı hiç kaybetmezsiniz. Ultra küçük ve hafif olan LinkBuds S, gün boyu rahatça takılabilir ve çevrenizdeki insanlar ve yerlerle bağlantıda kalmanızı sağlar. LinkBuds S, dikkatiniz dağılmadan dinlemek için yüksek kaliteli gürültü engelleme ve optimum ortam sesi arasında otomatik olarak geçiş yapar.

LinkBuds S logosu
Hiçbir dünya durmasın

LinkBuds serisi, sürekli takılacak kadar rahattır ve hayatınıza uyum sağlayacak kadar akıllıdır; insanlarla ve sevdiğiniz eğlenceyle bağlantınızı korur.

En yeni güncellemelerimizi ve sınırlı süreli tekliflerimizi almak için hemen kaydolun. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın, hiçbir şeyi kaçırmayın.

Sizin renginiz ne?

Uyumlu kutularla sunulan üç güzel mat renk arasından birini seçip kişiliğinizi gösterin.

LinkBuds S’e göz atın
Dünyalarınızla bağlantıda olun ve optimum deneyimi yaşayın

Gün boyu rahatlık, doğal ortam sesi veya gürültü engellemeyle LinkBuds S’in günlük hayatınızda nasıl köprü kurduğunu görün. Bunlara bir de Uyarlanabilir Ses Kontrolünü, müzik ve görüşmelerde sürükleyici ses kalitesini ekleyin.

Gün boyu rahatlık için küçük ve hafif
Çevrenizi daha fazla duyun
Net görüşmeler ve sürükleyici ses
Çevre düşünülerek üretildi
Hiçbir dünya durmasın

Gün boyu bağlantıda ve kontrolde kalmanızı sağlamak için sabit ve tam oturmayla küçük, hafif ve akıllı.

Gün boyu rahatlık için küçük ve hafif

Yaklaşık 4,8 g ağırlığındaki Linkbuds S, dünyanın en küçük, en hafif, yüksek çözünürlüklü ve gürültü engelleme özellikli gerçek kablosuz kulaklığıdır.Boyutu küçültmek için kompakt bir sürücü geliştirdik ve Bluetooth® Ses Çip Üzerinde Sistem ile yüksek kaliteli gürültü önleyici işlemciyi tek bir çipte entegre ettik. WF-1000XM4 modelinden %40 daha küçük. 

Bir LinkBud S’in çıkarıldığı beyaz LinkBuds kutusu
Kulağa takılmış gri bir LinkBuds S resmi
Rahat ve tam oturma

LinkBuds S, istikrarlı oturuş için kulağa tam uyum sağlayan şekil ile ergonomik tasarımı birleştirir. LinkBuds S’i, dünyanın ilk kulak içi kulaklığını piyasaya sürdüğümüz 1982’den bu yana toplanan kapsamlı kulak şekli verilerinin yanı sıra birçok kişi açısından rahat olacak ideal bir şekil sağlamak için çeşitli kulak tiplerinin hassasiyetiyle ilgili değerlendirmeleri de kullanarak tasarladık.

Şeffaf ortam sesi veya yüksek kaliteli gürültü engelleme

Bu kulak içi kulaklıklar size her iki dünyanın da en iyisini sunar: dünyanızla iletişim kurarken Sony gerçek kablosuz kulaklıklarındaki en berrak ortam sesi, odaklanırken ise yüksek kaliteli gürültü engelleme. LinkBuds S, bulunduğunuz yere ve yaptığınız şeye göre Ortam Sesi Modu ile gürültü engelleme arasında otomatik olarak geçiş yapar.

Ortam Sesi Modu açık LinkBuds S takmış kolunu kaldırarak bir stadyumda dans eden bir adamın bölünmüş ekran görüntüsü
ORTAM SESİ
Gürültü Engelleme açık LinkBuds S takmış kolunu kaldırarak bulanık bir stadyumda dans eden bir adamın bölünmüş ekran görüntüsü
GÜRÜLTÜ ENGELLEME
Gün boyu takabileceğiniz şekilde, ortam sesini yaptığınız şeye göre ayarlar

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı algılayan akıllı bir işlevdir; bu bilgilere göre, ideal dinleme deneyimi için ortam sesi ayarlarını yapar. Zamanla davranışlarınızı öğrenip iş yeri ya da favori kafeniz gibi sık sık ziyaret ettiğiniz yerleri tanır ve sesi duruma uygun şekilde ayarlar.

Net görüşmeler ve sürükleyici ses

Tanıdığınız kişilere ve sevdiğiniz içeriklere kolayca bağlanın. Gürültü olmadan ultra net görüşmeler yapın ve dikkatiniz dağılmadan muhteşem sesle müzik dinleyin.

Şehirde yürüyüp akıllı telefonunda konuşan, LinkBuds S takmış bir kadın
Sony'nin tamamen kablosuz kulaklık en iyi görüşme kalitesi

Kulaklığın dışındaki ve içindeki mikrofonları optimum şekilde kontrol eden Hassas Ses Alma Teknolojisiyle ve gelişmiş ses sinyali işlemeyle, gürültülü ortamlarda dahi konuşmalar ultra nettir. Gürültü engelleme algoritmamız, 500 milyonu aşkın ses örneği kullanan AI makine öğrenmesiyle, ortam gürültüsünü bastıracak ve sesinizi net şekilde ortaya çıkaracak biçimde geliştirilmiştir.

Sürükleyici ses, otantik müzik

Yüksek uyumlu diyafram içeren yeni bir 5 mm sürücü birimi, LinkBuds S’in boyutunun küçük kalmasına yardımcı olur. Boyutuna rağmen, güçlü bas ve kristal netliğinde vokaller üreterek tüm müzik türlerinin en iyi yönlerini ortaya çıkarır. Zengin orta aralıklı ses müzikte, filmlerde ve podcast’lerde insan seslerinin net bir şekilde üretilmesini sağlar. Ayrıca LinkBuds S, gelişmiş gürültü engellemeyle dikkat dağıtan şeyleri de azaltır.

Dahili düzenin gösterildiği yeni süper kompakt sürücü biriminin yakından şeması
High-Resolution Audio Wireless logosu
High-Resolution Audio keyfini kablolar olmadan çıkarın 

LinkBuds S, sektörde benimsenen ses kodlama teknolojimiz LDAC sayesinde High-Resolution Audio Wireless desteği sağlar. Alışıldık Bluetooth® sesinden yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten LDAC, özel kablolu bağlantıya olabildiğince yakın, olağanüstü kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

DSEE Extreme™, Edge-AI (Yapay Zeka) ile sıkıştırılmış müzik dosyalarını gerçek zamanlı yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve her bir şarkının kendine özgü unsurlarını dinamik şekilde tanıyarak, sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi geri getirir.

DSEE Extreme™ logosu
Zahmetsizce bağlanın ve kontrol edin

Akıllı özelliklerimiz, gün boyu eğlence içeriklerinize erişmenizi ve bunların keyfini çıkarmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

Microsoft Soundscape ve Microsoft logoları
Teknoloji sayesinde daha iyi mobilite

Sony ve Microsoft, insanların dünyada daha rahat dolaşmasını sağlayacak bir teknoloji geliştirmek için bir araya geldi. LinkBuds S, Microsoft Soundscape uygulamasını destekler. Eşsiz entegrasyon, daha zengin 3D ses tabanlı navigasyon için yenilikçi deneyimler sağlar; LinkBuds S’e yerleştirilmiş sensörler ise gerçek bir gözler yukarıda ve eller serbest deneyim sunar.

Sony | Headphones Connect uygulamasıyla güvenle dinleyin

Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) yönergeleriyle kulaklığınız tarafından kaydedilen ses basınç verilerini karşılaştırarak ne kadar güvenle müzik dinlediğinizi kontrol edin. Dinlerken ses seviyesi fazla yüksek olduğunda işletim sistemi bildirimleri alın.

LinkBuds S’te sezgisel dokunmatik kontrol ayarları da bulunur. Headphones Connect uygulamasını kullanarak her kulaklık başlığına kendi işlevlerinizi atayabilirsiniz.

Sony | Headphones Connect uygulamasının logosu
LinkBuds S takan sağdaki adamla konuşan adam ve kadın
Konuştuğunuzda sadece ortam sesini duyun

Speak-to-Chat özelliğini biriyle konuştuğunuz anda müziği otomatik duraklatacak şekilde ayarlayabilir, böylece sadece ortam sesini duyup sohbet edebilirsiniz; kulaklığınızı çıkarmak istemiyorsanız veya elleriniz doluysa işinize yarayabilir. Sohbetiniz bittiğinde müzik otomatik olarak yeniden çalmaya başlar.

Anında durdurma. Anında çalma.

Kulaklık başlıklarını kulaklarınızdan çıkardığınızda müzik durur; yakınlık sensörü, kulaklık başlıklarından birini mi yoksa her ikisini mi taktığınızı tespit eder. Kulaklık başlığını yeniden taktığınızda ise müzik tekrar başlar.

Ok Google ve Alexa built-in logoları
Sesinizle kontrol edin

Eller serbest yardım – “Hey Google” veya “Alexa” diyerek istediğiniz sesli yardımcıyı etkinleştirin.Müzik dinleyin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bildirim alın, hatırlatma ayarlayın. Kulaklığın gürültü engelleme gibi özelliklerini dahi sesinizle kontrol edin, Google Assistant veya Siri kullanarak Microsoft Outlook’ta e-postalarınızı dinleyip etkileşim kurun ve Microsoft Teams toplantılarına katılın.

Favori müziğinize ve ses ortamlarınıza Hızlı Erişim

Hızlı Erişim ile, bu kablosuz kulaklık başlıklarını iki-üç dokunuşla Spotify’da müzik çalmaya veya Endel kişiselleştirilmiş ses ortamlarına dönecek şekilde yapılandırabilirsiniz; akıllı telefonunuza dokunmanıza gerek yoktur. 

Spotify Tap ve Endel logoları
Bir düğmeye dokunan bir el ve parmağın resmi
Her şey parmaklarınızın ucunda

LinkBuds S’te sezgisel dokunmatik kontrol ayarları bulunur; örneğin, sol kulaklık başlığına dokunarak Gürültü Engellemeden Ortam Sesine geçebilir, uzun dokunuşla Hızlı Dikkat işlevini kullanabilir veya sağ kulaklık başlığına iki kere dokunarak sonraki parçaya geçebilirsiniz.

Google Fast Pair logosu
Hızlı Eşleştirme özelliği ile kulaklığınızı bulun

LinkBuds S, Google’ın yeni ve kullanışlı Fast Pair özelliğini destekler. Kulaklığınızı nerede bıraktığınızı bir ses sayesinde veya akıllı telefonunuzda Google’ın Cihazımı Bul uygulamasından bilinen son yerine bakarak bulmanızı sağlar.

Swift Pair logosu
Bilgisayarınızla kolay eşleştirme

Swift Pair sayesinde kulaklığınızı Windows 11 veya Windows 10 dizüstü bilgisayarınız, masaüstü PC’niz veya tabletinizle hızla ve kolayca eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme modu seçildiğinde, yakındaki Windows 11 veya Windows 10 cihazlarda eşleştirme kılavuzu açılır.

Yeni nesil Bluetooth® ses

Bu kulaklık başlıkları, oyun için ideal şekilde ultra düşük gecikmeli, yeni nesil bir Bluetooth® sesi olan LE Audio için hazırdır.

Oturma odasında oturmuş LinkBuds S takarak akıllı telefonunda video izleyen kadın
LinkBuds S ile müzik dinleyen iki kişinin resmi; geleneksel Bluetooth® iletimi ile LinkBuds S’teki Eş Zamanlı BT iletimi arasındaki fark gösteriliyor

A) Geleneksel Soldan Sağa Röleli BT İletimi. (B) LinkBuds S Sol/Sağ Eş Zamanlı BT İletimi

Daha net, daha stabil Bluetooth® sinyali

Diğer parazit yaratan cihazların etrafında dahi düşük gecikme ve yüksek ses kalitesi için, Bluetooth® sinyali her iki kulağa da aynı anda iletilir. Güçlü Entegre İşlemci V1 sayesinde atlama yaşanmayan, istikrarlı kablosuz sesin keyfini çıkarırsınız.

Çevre düşünülerek üretildi

LinkBuds S, hem stil hem çevre bilinciyle tasarlanmıştır.

Beyaz plastik paçaların olduğu arka planın önünde beyaz LinkBuds S ve kutusu
Geri dönüştürülmüş plastik malzemeler

LinkBuds S’te, otomobil parçalarından alınan geri dönüştürülmüş plastik malzemeler kullanılır.

Kendi ambalajında plastik yoktur

Ürünlerimizin çevre üzerindeki etkisini azaltmaya olan bağlılığımızın yansıması olarak LinkBuds S’in ambalaj malzemesinde hiç plastik kullanılmamıştır. 

Askılı beyaz LinkBuds S ambalajı
Önünüzdeki güne hazır olun

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık ve gün boyu yetecek pil gücüyle istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinleyin.

Koşarken beyaz LinkBuds S takmış bir kadının başını ve omuzlarını gösteren yakın çekim
Günlük kullanım için suya dayanıklılık

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık sayesinde sıçramalar ve ter bu Sony kulaklık başlıklarını durduramaz, yani müzikle harekete devam edebilirsiniz.

Tüm gün dinleyin, dakikalar içinde şarj edin

Şarj ettikten sonra, kulaklığınızı 6 saatlik bir tam iş günü boyunca kullanabilir, kutusunda ise bir 14 saat daha yararlanabilirsiniz. Yani evden her çıktığınızda 20 saat boyunca dinleme imkanı elde edersiniz. Aceleniz mi var? Sadece 5 dakikalık hızlı şarj size 60 dakikaya kadar çalma süresi sağlar ve Sony | Headphones Connect uygulaması, şarj kutunuzun şarj seviyesi %30’un altına düştüğünde sizi bilgilendirir.

Vurgulanan pil ömrü, hızlı şarj ve 5 dakika şarjla 60 dakika çalma simgeleri
Kapağı açık uyumlu kutusunda gri LinkBuds S
Ultra küçük kutu, ideal uyum

Şık, yuvarlak tasarımı ve uyumlu renkleriyle şarj eden kutu, LinkBuds S modelini mükemmel şekilde tamamlar. Hareket halindeki bir yaşam için elinizde veya cebinizde rahatça taşıyabilirsiniz.

Kutu içeriği

LinkBuds S’inizin ambalajını açtığınızda, farklı kulak şekillerine uygun 4 boy kulaklık başlığı ucu ve bir USB-C şarj kablosu bulacaksınız.

LinkBuds S, fazladan 3 kulaklık başlığı ucu ve bir USB-C şarj kablosu içeren gri LinkBuds S kutusunun görüntüsü
Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Çevrenizi saran ses ile bütünleşin. Canlı konserdeymişsiniz veya stüdyoda kayıt alan sanatçıyla berabermişsiniz gibi gerçekçi. 360 Reality Audio ile müzik hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklık ile 360 Reality Audio özelliğinin keyfini sürebilirsiniz.

Kişisel bir sinematik deneyim 

BRAVIA XR™ ve Kablosuz Verici WLA-NS7 ile.

BRAVIA XR ve WLA-NS7 kablosuz vericiyi kullanan bu kulaklık başlıklarıyla, kulaklarınıza göre uyarlanan, heyecan verici bir Dolby Atmos® ve 360 Spatial Sound deneyimi yaşayın.  

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Sony LinkBuds S kablosuz kulaklık başlıklarıyla bağlantıda kalın. Optimum ortam sesi ve gürültü engelleme ile LinkBuds S, gün boyu kullanıma uygun şekilde küçük ve hafiftir.
  • Çevrimiçi ve çevrimdışı dünyalarınız arasında bağlantı kurmak için hep açık

  • Optimum ortam sesi ve gürültü engelleme arasında otomatik olarak geçiş yapar

  • Tam oturur, ultra küçük ve hafiftir

  • Sürükleyici müzik ve net görüşmeler

  • 60 dakika çalma süresi için 5 dakika hızlı şarjla 20 saat pil ömrü

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri