WF-C500 TAMAMEN KABLOSUZ KULAKLIK

Tüm Özellikler ve Teknik Nitelikler

WF-C500

Boyut ve Ağırlık

Ağırlık
Yaklaşık 5,4 gr x 2

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kapalı, dinamik
Sürücü Birimi
5,8 mm
Mıknatıs
Neodimium
Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi)
20 Hz-20.000 Hz (44,1 kHz örnekleme)
Ses Yüksekliği Kontrolü
Var
Suya dayanıklı
Var (IPX4)
DSEE
Var

Pil

Pil Şarj Süresi
Yaklaşık 2,5 sa
Pil Şarj Yöntemi
USB Şarj (kutuyla)
Pil Ömrü (kesintisiz müzik çalma süresi)
Maks. 10 saat
PİL ÖMRÜ (KESİNTİSİZ İLETİŞİM SÜRESİ)
Maks. 5,0 saat

Bluetooth® Özelliği

Bluetooth® sürümü
Bluetooth® Özelliği Sürüm 5.0
Etki Aralığı
10m
Frekans Aralığı
2,4 GHz bandı (2,4000GHz-2,4835GHz)
Profil
A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Desteklenen Ses Formatları
SBC, AAC
Desteklenen İçerik Koruması
SCMS-T

Şarj Muhafazası

Pil Şarj Süresi
Yaklaşık 3 sa
Ağırlık
Yaklaşık 35 gr
Boyut
Yaklaşık 80,0 x 34,9 x 30,9 mm

Renk Seçenekleri

orangegreenwhiteblack

Kutu İçeriği

  • USB Kablosu: Type-C®
Placeholder

Özellikler

Açık gri bir arka planın önünde siyah WF-C500 tamamen kablosuz kulaklık başlıkları ve şarj kutusu

Küçük boyut, tavizsiz ses

WF-C500 tamamen kablosuz kulaklık başlıklarımız, kulağınıza tam oturacak kompaktlıkta tasarlanmıştır. Ama boyutları sizi yanıltmasın. İnce kısılma seslerini ve yüksek frekanslı sesleri kurtaran DSEE teknolojisi sayesinde, zengin ayrıntılara sahip yüksek kaliteli ses sunarlar. Bu Bluetooth® kulaklık, akıllı telefon dostudur, çok kolay kullanılır ve dört renk seçeneğiyle sunulur.

Turuncu WF-C500 kulaklık başlıklarıyla akıllı telefonundan müzik dinleyen kız

Daha zevkli dinleme deneyimi

Dijital Ses Geliştirme Motoruyla (DSEE), daha otantik bir dinleme deneyimi için yüksek frekanslı sesler ve ince kısılma sesleri parçaya geri kazandırılır. Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasının ekolayzer ayarıyla müziği kendi zevkinize göre de ayarlayabilirsiniz.

Dijital Ses Geliştirme Motorunun sıkıştırılmış müzik dosyalarına yüksek frekanslı sesleri geri kazandırmasını gösteren grafik

Müziğiniz daha doğal olsun

Orijinal müzik kaynağı sıkıştırıldığında, parçaya ayrıntı ve zenginlik katan yüksek frekanslı öğelerini kaybeder. Dijital Ses Geliştirme Motorumuz (DSEE) bu öğeleri aslına sadık bir şekilde geri kazandırarak orijinal kayda daha yakın yüksek kaliteli ses üretir. [A] Restorasyon [B] İnce ses restorasyonu

Sony Kulaklık Bağlantısı uygulamasındaki ekolayzer özelliğiyle sesin nasıl özelleştirileceğini gösteren çizim

Sizin sesiniz, tam istediğiniz gibi

Sesi kişisel tercihinize göre uyarlayın. Çeşitli ön ayarlar arasından seçim yapıp dinlediğiniz müzik türüne uygun ses kalitesini elde edin. Veya Sony│Kulaklık Bağlantısı uygulamasının Özel EQ özelliğiyle kendi ön ayarlarınızı oluşturup kaydedin.

Yeşil WF-C500 kulaklık başlıkları takan genç adam

Küçük ve hafif, mükemmel uyum

Küçük tasarımıyla bu başlıklar, kulaklarınıza tam oturur ve rahattır. Kenarsız, yuvarlak şekil sayesinde zevkle takılır ve önemli olan şeye, yani müziğinize odaklanmak için sizi serbest bırakır.

WF-C500 kulaklık başlığının birinin kulağına rahatça oturduğunu gösteren çizim.

Ergonomik Yüzey Tasarımı

1982’de dünyanın ilk kulak içi kulaklığını (MDR-E252) çıkardığımız günden beri, dünyanın her yerinde kulak şekilleriyle ilgili çok sayıda veri üzerinde araştırmalar yaptık. WF-C500, daha iyi oturma için kulak boşluğuna uygun bir kalıp ile yeni ergonomik yüzey tasarımını bir araya getiren araştırmaların bir ürünüdür.

Yeşil WF-C500 kulaklık başlıkları ve şarj kutusu limon ve naneli bir şişe suyun yanında

Cep boyutundaki kutuyla istediğiniz yere gidin

Silindir şarj kutusu son derece küçüktür ve cepte veya çantada kolayca taşınır, böylece kulaklık başlıklarınızı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Buzlu cama benzer dokusuyla yarı saydam kapağı, kutuya şık, lüks bir görünüm ve his kazandırır. 

Siyah WF-C500 kulaklık başlıklarının önden görünümü

Düğmeyle kolay kullanım

WF-C500 kulaklığın düğmeleri, sadece parçaları çalmanızı, durdurmanızı veya atlamanızı değil, ses seviyesini ayarlamanızı ve ayrıca akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına kolayca erişmenizi ve aramaları eller serbest cevaplamanızı da sağlar.

Sesli Yardımcı simgesi

Sesli Yardımcıyla uyumlu

Tek bir düğmeye basarak anında akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına bağlanıp yol tarifi alabilir, müzik çalabilir, kişilerle iletişim kurabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.

Eller serbest görüşme simgesi

Daha kolay ve net eller serbest görüşme

Yüksek kaliteli dahili mikrofon sayesinde, görülmemiş netlikte, kolay eller serbest görüşme ile sohbet akıp gider. Telefonunuzu cebinizden çıkarmanız dahi gerekmez.

Fast Pair simgesi

Fast Pair ile kulaklığınızı kolayca bulun

Fast Pair kulaklığınızı Android™ cihazlarla eşleştirmenizi kolaylaştırır. Açılır kılavuza tek dokunuşla WF-C500 Android™ cihazlarla hızlı ve zahmetsiz Bluetooth® eşleştirmesi sunar. Kulaklığınızı çaldırarak veya akıllı telefonunuzda bilinen son konumlara bakarak kulaklığınızı nerede bıraktığınızı da kolayca bulabilirsiniz. 

Swift Pair simgesi

Swift Pair ile PC’nize kolayca bağlanın

Swift Pair, WF-C500 kulaklığınızı Bluetooth® üzerinden Windows 10 bilgisayarla eşleştirmenizi kolaylaştırır. Eşleştirme modu seçildiğinde, yakındaki Windows 10 cihazlarda eşleştirme kılavuzu açılır.

10 sa + 10 sa pil simgesi

Tüm gün dinleyin, dakikalar içinde şarj edin

Kullanışlı şarj kutusu sayesinde 20 saate varan dinlemenin keyfini çıkarın. Aceleyle şarj etmeniz gerekirse 10 dakikalık hızlı şarj size bir saate varan ekstra çalma süresi sağlar. 

IPX4 simgesi

Sıçrama ve ter hiç sorun değil

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık sayesinde sıçramalar ve ter bu kulaklığı durduramaz, yani müzikle harekete devam edebilirsiniz.

Tek kulaklık başlığı simgesi

Birden çok iş yapmak için tek kulaklık başlığı

Sohbete devam ederken müzik dinlemek istiyorsanız şarj kutusundan sadece bir kulaklık başlığını çıkarıp normal şekilde kullanın. 

Onaylanacak

İstikrarlı, güvenilir Bluetooth® bağlanabilirliği 

Sesi sol ve sağ kulaklara aynı anda ileten Bluetooth® çipi, optimum anten tasarımıyla birlikte, istikrarlı bir bağlantı ve olağanüstü dinleme sağlar. Düşük ses gecikmesi, hoş bir izleme deneyimi de sağlar.

360 Reality Audio simgesi

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Çevrenizi saran ses ile bütünleşin. Sanki canlı konserdeymişsiniz veya stüdyoda kayıt alan sanatçıyla berabermişsiniz gibi gerçekçi. 360 Reality Audio ile müzik hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklık ile 360 Reality Audio özelliğinin keyfini sürebilirsiniz.

Sürdürülebilir malzemeler içeren üç kabın görüntüsü

Sürdürülebilirlik düşüncesi

Ürünlerimiz hem şık hem de çevreyi düşünen bir tasarıma sahiptir. Sony’nin ürünlerinin ve uygulamalarının çevreye olan etkisini azaltmaya olan bağlılığının bir yansıması olarak WF-C500’ün ambalaj malzemesinde hiç plastik kullanılmamıştır.