Boyut ve Ağırlık

Ağırlık
Yaklaşık 9,8 gr x 2

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kapalı, Dinamik
Sürücü Birimi
6 mm (Dome Tipi)
Mıknatıs
Neodimium
Suya dayanıklı
IP55 (Yalnızca kulaklık)

Pil

Pil Şarj Süresi
Yaklaşık 2,5 Saat (Tam şarj)
Pil Şarj Yöntemi
USB şarj (Çanta ile)
Pil Ömrü (kesintisiz müzik çalma süresi)
Maks. 9 Saat (NC Açık)/Maks. 13 Saat (NC Kapalı)
PİL ÖMRÜ (KESİNTİSİZ İLETİŞİM SÜRESİ)
Maks. 7 Saat (NC Açık)/Maks. 8 Saat (NC Kapalı)
Pil Ömrü (Bekleme Süresi)
Maks. 15 Saat (NC Açık)/Maks. 35 Saat (NC Kapalı)

Bluetooth® Özelliği

Bluetooth® sürümü
BLUETOOTH® Özelliği Sürüm 5.0
Etki Aralığı
Görüş mesafesi yaklaşık 10m
Frekans Aralığı
2,4GHz bandı (2,4000GHz-2,4835GHz)
Profil
A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili), AVRCP (Ses Video Uzaktan Kumanda Profili), HFP (Eller Serbest Profili), HSP (Kulaklık Profili)
Desteklenen Ses Formatları
SBC, AAC
Desteklenen İçerik Koruması
SCMS-T

Gürültü Giderme

Gürültü Engelleme AÇMA/KAPAMA Anahtarı
Var

Şarj Muhafazası

Pil Şarj Süresi
Yaklaşık 3 Saat (Tam şarj)
Ağırlık
Yaklaşık 59 gr

Renk Seçenekleri

bluewhiteblack

Kutu İçeriği

  • USB Kablosu: USB Type-C® Kablosu (USB-A - USB-C®) (yaklaşık 20 cm)
Placeholder

Özellikler

Siyah WF-SP800N’nin üstüne su sıçrıyor

Egzersiziniz kadar sağlam kulaklık

WF-SP800N gerçek kablosuz spor kulaklık; uzun pil ömrünü, suya ve tere dayanıklılığı ve dijital gürültü engellemeyle derin bas sesi bir araya getirir. Böylece işler zorlaştığında sizi yarı yolda bırakmaz.

İçinde WF-SP800N kulaklık olan açık şarj kutusunun elde tutulmuş halde yakın çekimi.

Taşınabilir, korumalı ve gereken güce sahip

Kompakt şarj kutusu, sadece WF-SP800N’yi korumakla kalmaz, hareket halinde güç de sağlar. Ek bir tam şarj barındıran kutu, gürültü engelleme açıkken 18 saate, gürültü engelleme kapalıyken ise 26 saate varan müzik çalmanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Hızlı şarj özelliği de mevcuttur.

18 saat pil

Uzun pil ömrü - 9 saat (kulaklık başlığı)+9 saat (şarj kutusu) ve hızlı şarj

Kulaklık tam şarjda 9 saat güç sunar, kullanışlı şarj kutusu ise 9 saatlik güç daha ekler. Bu da 18 saate varan gürültüsüz dinleme demektir. Gürültü engelleme kapalıyken bu süre daha da uzar; tam şarjda 13 saat güç ve şarj kutusuyla 13 saat daha olmak üzere 26 saate varan çalma süresi elde edersiniz. Aceleniz varsa 10 dakikalık hızlı şarj, gürültü engellemeyle 60 dakikaya kadar müzik dinleyebilmenizi sağlar.

IP55 logosu

Aktif yaşam tarzı için tasarlandı

IP55 sınıfıyla; sıçramalar, ter ve toz bu suya dayanıklı kulaklığı veya egzersizinizi durduramaz. Hatta zorlu bir egzersizden sonra yıkayabilirsiniz.

Bluetooth® bağlanabilirliği

İstikrarlı, güvenilir Bluetooth® bağlanabilirliği

Sol ve sağ kulaklara sesi aynı anda ileten Bluetooth® çipi ile optimum anten tasarımı, istikrarlı bağlantı ve olağanüstü dinleme deneyimi sunar. Düşük ses gecikmesi zevkle izlemenizi de sağlar.

Tam oturur

Tam oturur

Yumuşak yastıklı yay şeklindeki destekleyici ve üç boyutlu kavisli tasarım, rahat ve tam oturma sağlar. Böylece siz hareket ederken kulaklığınız hareket etmez.

Extra Bass logosu

EXTRA BASS™ ile performans en üst düzeyde

Ritimleriniz ve performansınız güçlensin. EXTRA BASS size devam etme enerjisi veren güçlü ve etkili düşük frekanslı ses sunuyor.

Dijital Gürültü Engelleme logosu

Dijital Gürültü Engelleme ile dikkatler dağılmıyor

Egzersizinizi bir üst seviyeye taşımak için çalma listeniz gerektiğinde, gürültü engelleme özelliği spor salonu ya da sokak sesi gibi dikkat dağıtıcı sesleri engeller. Böylece ritimle baş başa kalırsınız.

Ortam Sesi Modu ile etrafınızdan haberdar olun

Ortam Sesi Moduyla hareket ederken anı yaşayın. Müziği ortamın sesleriyle karıştırarak hem favori parçalarınızın keyfini çıkarıp hem de egzersiz partnerinizin sesini duyun ya da dışarıda koşarken etrafın farkında olun.

Uyarlanabilir Ses Kontrolü

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, yaptığınız şeye ve konumunuza göre otomatik olarak ayarlanır

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, ne yaptığınızı (örneğin koşu, yürüyüş, bekleme veya seyahat) otomatik olarak algılayıp ortam sesi ayarlarını ortamınıza göre ayarlayan akıllı bir işlevdir. Ayrıca ayarları Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla tercihinize göre özelleştirebilirsiniz. Bu işlev, spor salonu veya park gibi favori mekanlarınızı dahi öğrenebilir.

Dokunmatik kontrol simgesi

Parmak uçlarınızdaki kontrol

Parçaları çalmak, durdurmak veya atlamak, ayrıca ses seviyesini ayarlamak için sezgisel dokunmatik kontrol ayarlarını kullanın. Hızlı Dikkat işleviyle, parmağınızı kulaklık başlığının üzerine koyduğunuzda, ses kısıp ortam sesine izin verebilirsiniz. Böylece kulaklığınızı çıkarmadan anında biriyle sohbet edebilirsiniz. Dokunmatik kontrolleri özelleştirmek de hiç sorun değil. Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması farklı seçenekler atamanızı sağlar.

Google Assistant ve Alexa built-in logosu

Sesli Yardımcıyla daha akıllı - Google Assistant, Amazon Alexa ve Siri

Sadece yardımcınızla konuşarak gününüzü yönetin. Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik ve bildirimleri dinleyin, hatırlatma ayarlayın ve çok daha fazlasını yapın.

Eller serbest görüşme simgesi

Daha net eller serbest görüşme

WF-SP800N, eller serbest görüşmede daha net ses kalitesi sunar, ayrıca kulaklık başlıklarından birini veya ikisini birden kullanarak görüşme yapabilirsiniz. Böylece sırayla şarj edebilir veya gürültülü ortamlarda görüşmeleri daha net duyabilirsiniz.

Sony | Kulaklık Bağlantısı logosu

Daha fazla bas mı lazım?

İster daha fazla ister daha az bas, Sony | Kulaklık Bağlantısı, ekolayzeri kullanarak ses seviyelerini müziğinize göre özelleştirmenizi sağlar.

Sony | Kulaklık Bağlantısı hakkında bilgi

Siyah, beyaz, mavi ve kırmızı WF-SP800N

Renginizi seçin

WF-SP800N kulaklığın ve taşıma çantasının stilinize uyacak renk seçenekleri mevcuttur. 

Farklı boylarda kemer destekleri ve uzun hibrit silikon kauçuk kulaklık başlıkları

Sizin için doğru boyu seçin

Birlikte gelen, zorlu antrenmanlarda dahi tam oturma sağlayan 2 ayrı boy yay şeklinde destek ve 4 ayrı boy uzun hibrit silikon kauçuk kulaklık başlığı sayesinde kulaklarınız için mükemmel uyumu bulabilir, böylece ses kalitesini en üst düzeye çıkarıp dışarıdan gelen gürültüyü en aza indirebilirsiniz.