WF-SP800N

Egzersiziniz kadar sağlam kulaklık

WF-SP800N gerçek kablosuz spor kulaklık; uzun pil ömrünü, suya ve tere dayanıklılığı ve dijital gürültü engellemeyle derin bas sesi bir araya getirir. Böylece işler zorlaştığında sizi yarı yolda bırakmaz.

KULAKLIK

WF-SP800N Spor için Tamamen Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık

WF-SP800N
WF-SP800N Spor için Tamamen Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık ürününün fotoğrafı

bluewhiteblack

Aktif yaşam tarzı için tasarlandı

IP55 sınıfıyla; sıçramalar, ter ve toz bu suya dayanıklı kulaklığı veya egzersizinizi durduramaz. Hatta zorlu bir egzersizden sonra yıkayabilirsiniz.

Renkler bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

18 saat pil logosu
Uzun pil ömrü - 9 saat (kulaklık başlığı)+9 saat (şarj kutusu) ve hızlı şarj

Kulaklık tam şarjda 9 saat güç sunar, kullanışlı şarj kutusu ise 9 saatlik güç daha ekler. Bu da 18 saate varan gürültüsüz dinleme demektir. Gürültü engelleme kapalıyken bu süre daha da uzar; tam şarjda 13 saat güç ve şarj kutusuyla 13 saat daha olmak üzere 26 saate varan çalma süresi elde edersiniz. Aceleniz varsa 10 dakikalık hızlı şarj, gürültü engellemeyle 60 dakikaya kadar müzik dinleyebilmenizi sağlar.

IP55 logosu
Suya ve toza dayanıklı

WF-SP800N kulaklık, IP55 sınıfında suya ve toza dayanıklılık sunar ve hatta yıkanabilir; dolayısıyla aktif yaşam tarzları ve dış mekanda kullanım için idealdir.

Kulağa tam oturan kulaklık başlıkları
Tam oturur

Yumuşak yastıklı yay şeklindeki destekleyici ve üç boyutlu kavisli tasarım, rahat ve tam oturma sağlar. Böylece siz hareket ederken kulaklığınız hareket etmez.

Güvenilir Bluetooth® bağlanabilirliğini gösteren resim

(A) ESKİ: Soldan Sağa Röle BT İletimi.
(B) YENİ: Sol/Sağ Eş Zamanlı BT İletimi

İstikrarlı, güvenilir Bluetooth® bağlanabilirliği

Sol ve sağ kulaklara sesi aynı anda ileten Bluetooth® çipi ile optimum anten tasarımı, istikrarlı bağlantı ve olağanüstü dinleme deneyimi sunar. Düşük ses gecikmesi zevkle izlemenizi de sağlar.

Sizin için doğru boyu seçin

Birlikte gelen, zorlu antrenmanlarda dahi tam oturma sağlayan 2 ayrı boy yay şeklinde destek ve 5 ayrı boy uzun hibrit silikon kauçuk kulaklık başlığıyla kulağınız için ideal uyumu bulun, maksimum ses kalitesi ve minimum dış gürültüyü deneyimleyin.

İki ayrı boy yay şeklinde desteği ve beş ayrı boy hibrit silikon kauçuk kulaklık başlığını gösteren görüntü
Taşınabilir, korumalı ve gereken güce sahip

Kompakt şarj kutusu, sadece WF-SP800N’yi korumakla kalmaz, hareket halinde güç de sağlar. Ek bir tam şarj barındıran kutu, gürültü engelleme açıkken 18 saate, gürültü engelleme kapalıyken ise 26 saate varan müzik çalmanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Hızlı şarj özelliği de mevcuttur. 

EXTRA BASS™ ile performans en üst düzeyde

Ritimleriniz ve performansınız güçlensin. EXTRA BASS size devam etme enerjisi veren güçlü ve etkili düşük frekanslı ses sunuyor.

Sony | Kulaklık Bağlantısı logosu
Daha fazla bas mı lazım?

İster daha fazla ister daha az bas, Sony | Kulaklık Bağlantısı, ekolayzeri kullanarak ses seviyelerini müziğinize göre özelleştirmenizi sağlar.

Dijital Gürültü Engelleme ile dikkatler dağılmıyor

Egzersizinizi bir üst seviyeye taşımak için çalma listeniz gerektiğinde, gürültü engelleme özelliği spor salonu ya da sokak sesi gibi dikkat dağıtıcı sesleri engeller. Böylece ritimle baş başa kalırsınız.

Ortam Sesi Modu ile etrafınızdan haberdar olun

Ortam Sesi Moduyla hareket ederken anı yaşayın. Müziği ortamın sesleriyle karıştırarak hem favori parçalarınızın keyfini çıkarıp hem de egzersiz partnerinizin sesini duyun ya da dışarıda koşarken etrafın farkında olun.

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, yaptığınız şeye ve yerinize göre otomatik olarak ayarlanır

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, ne yaptığınızı (örneğin koşu, yürüyüş, bekleme veya seyahat) otomatik olarak algılayıp ortam sesi ayarlarını ortamınıza göre ayarlayan akıllı bir işlevdir. Ayrıca ayarları Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla tercihinize göre özelleştirebilirsiniz. Bu işlev, spor salonu veya park gibi favori mekanlarınızı dahi öğrenebilir.

Uyarlanabilir Ses Kontrolü açıklaması
Hızlı Dikkat ile tek dokunuşla konuşun

Parmağınızı kulaklık başlığının üstüne koyarsanız sesi kısar ve ortam sesine izin verirsiniz. Böylece kulaklığınızı çıkarmadan anında biriyle sohbet edebilirsiniz.

Dokunmatik kontrol simgesi
Parmak uçlarınızdaki kontrol

Parçaları çalmak, durdurmak veya atlamak ya da ses seviyesini ayarlamak için sezgisel dokunmatik kontrol ayarlarını kullanın. Dokunmatik kontrollerinizi özelleştirmek isterseniz Sony | Kulaklık Bağlantısı ile farklı seçenekler atayabilirsiniz.

Google Assistant ve Alexa built-in logosu
Sesli Yardımcıyla daha akıllı - Google Assistant, Amazon Alexa ve Siri

Sadece yardımcınızla konuşarak gününüzü yönetin. Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik ve bildirimleri dinleyin, hatırlatma ayarlayın ve çok daha fazlasını yapın.

Eller serbest görüşme simgesi
Daha net eller serbest görüşme

WF-SP800N, eller serbest görüşmede daha net ses kalitesi sunar, ayrıca kulaklık başlıklarından birini veya ikisini birden kullanarak görüşme yapabilirsiniz. Böylece sırayla şarj edebilir veya gürültülü ortamlarda görüşmeleri daha net duyabilirsiniz.

Fast Pair Logosu

WF-SP800N, Google’ın yeni Fast Pair özelliğini destekler. WF-SP800N kulaklığınızı nerede bıraktığınızı bir ses sayesinde veya akıllı telefonunuzda Google’ın Cihazımı Bul uygulamasından bilinen son yerine bakarak bulmanızı sağlar.

Renkler bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Her taraftan gelen sese kendinizi kaptırın. Konserde veya stüdyoda sanatçının kaydındaymışsınız gibi gerçek. 360 Reality Audio ile müzik daha önce hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklık, 360 Reality Audio’nun keyfini çıkarmanızı sağlar.

Artist_connection
Artist Connection Uygulamasını indirip demo oynatıcıda örnek müziği deneyin

Özellikler ve Teknik Nitelikler

WF-SP800N tamamen kablosuz gürültü engelleme özellikli spor kulaklığıyla hedeflerinizden başka hiçbir şeye odaklanmayın. IP55 suya ve tere dayanıklılıkla birlikte uzun pil ömrü, istikrarlı Bluetooth® bağlanabilirliği ve derin, vurucu ses için EXTRA BASS™ özellikleri de sunar.
  • İstikrarlı BLUETOOTH® kablosuz bağlantıyla tamamen kablosuz tasarım

  • Dışarıda kullanım ve kolay temizlik için IP55 sınıfı

  • Şarj kutusuyla 18 saate varan uzun pil ömrü

  • Derin ve vurucu ses için EXTRA BASS™

  • Dijital Gürültü Engelleme, dikkatiniz dağılmadan dinlemenizi sağlar

Sürücü Birimi
6 mm (Dome Tipi)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

Ödüller

Ödüller