WF-SP900

Müzik sizi uzaklara taşıyacak

WF-SP900 kulaklık sahada, havuzda veya okyanusta sınırların ötesine geçmek için ihtiyacınız olan tek şey. Tamamen kablosuz tasarıma ve her yerde müzik dinleme için 4 GB dahili depolama alanına sahiptir.

Daha önce hiç denemediğiniz yerlerde müziğin keyfini çıkarın

IPX5/8 suya dayanıklı sınıfında yer alan WF-SP900 kulaklık, hem tatlı hem tuzlu suda kullanılabilir ve 2 m’ye kadar dalış yapmanıza olanak tanır.

BLUETOOTH® teknolojisi
BLUETOOTH® teknolojisi ile akış

BLUETOOTH® teknolojisi ile manuel olarak bağlanın veya muhafazadaki NFC™ sayesinde tek dokunuşla bağlanın.

4 GB dahili depolama alanı
4 GB yerleşik depolama alanı

4 GB dahili depolama alanı sayesinde en fazla 920 şarkı için alan bulunur.

Yüzme kulaklıkları
Yüzme kulaklıkları

Su geçirmez tam oturma için suya girerken yüzme kulaklıklarını kullanın.

Boyun çevresine yerleştirilen kayış
Boyun çevresine yerleştirilen kayış

WF-SP900 modelleri, suda daha fazla rahatlık sunmak için boyun çevresine takılan bir kayışa sahiptir.

En zorlu ortamlar için üretilmiştir

Toza dayanıklı IP6X tasarımına sahip WF-SP900 modelleri her duruma hazırdır.

Taşınabilir kulaklık
Kulaklığı oturacak şekilde hareket ettirin

Her kulak farklıdır, bu nedenle WF-SP900 modellerindeki kulaklıklar, mükemmel takma derinliğini ayarlayarak kulağa tam oturur.

Yay şeklinde destekleyiciler
Yay şeklindeki destekleyiciler kulaklıkları yerinde tutar

Yoğunluk ne kadar fazla olursa olsun, yeniden tasarlanmış yay şeklindeki destekleyici sayesinde kulaklıklar tam oturur.

Ortam Sesi moduyla etrafı duyun

Ortam Sesi Modu, hareket halinde anı fark etmenizi sağlar. Sevdiğiniz müziği ortamdaki seslerle karıştırarak en sevdiğiniz şarkıları dinleyin ve etrafınızda olup bitenleri duyun. Ayrıca duyuruları ve diğer sesleri duymanızı sağlayan İnsan Sesi Modunu da seçebilirsiniz.

Tam ihtiyacınız olan güç

Kulaklık, tam şarjda BLUETOOTH® bağlantısıyla 3 saat müzik akışı yapmanızı sağlar. Daha fazla tam şarja sahip taşıma çantası, 12 saate kadar oynatma imkanı sunar.

4 GB dahili depolama alanına kayıtlı müzikleri dinliyorsanız tek seferde 6 saate kadar müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Daha fazla tam şarj içeren taşıma çantası, 21 saate kadar oynatma imkanı sağlar.

12 saate veya taşıma çantası ile 21 saate kadar oynatma

Kontrol sizde – dokunmanız yeterli

Kulaklığın sol tarafına iki kez dokunduğunuzda ses seviyesi düşer, sağ tarafa iki kez dokunduğunuzda ise ses seviyesi yükselir. Ortam Sesi Modunu açıp kapatmak için sol düğmeye bir kez, Hızlı Ses Ayarlarını açıp kapatmak için ise düğmeye iki kez basın. Sağdaki düğmeyi kullanarak şarkıyı oynatabilir ve duraklatabilir, sonraki şarkıya atlayabilir, geri sarabilir, telefon çağrılarını alabilir, uzun basarak sesli yardımcınızı açabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sony | Kulaklık Connect uygulaması
Sony | Kulaklık Connect uygulaması

Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla Ortam Sesi Modunu açıp kapatabilir, normal mod ve insan sesi modu arasında geçiş yapabilir, Hızlı Ses Ayarları için ekolayzeri ayarlayabilir ve daha birçok işlem yapabilirsiniz.

Sony | Music Center uygulaması
Sony | Music Center uygulaması

Mobil için Sony | Music Center, ister akıştan ister kulaklıkta depolanan müziklerden olsun hangi şarkının çaldığını görmenize olanak sağlar. Ayrıca oynat, duraklat veya oynatmayı değiştir modlarıyla müzik çalma sırasında kontrol imkanına sahipsiniz. PC için Sony | Music Center ile depolama alanı modu için şarkı aktarabilirsiniz.

Sesli yardımcı
Sesli yardımcınızı başlatın

Kulaklığınızın üzerinde yer alan düğmeye uzun basarak Google™ uygulamasını başlatın veya Siri’yi etkinleştirin.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

WF-SP900 kulaklık sahada, havuzda veya okyanusta, daha önce aşmadığınız sınırların ötesine geçmek için ihtiyacınız olan tek şey. Tamamen kablosuz tasarıma ve gittiğiniz her yerde çevrimdışı dinleme için 4 GB dahili depolama alanına sahiptir.
  • BLUETOOTH® bağlantısıyla tamamen kablosuz

  • 4 GB yerleşik depolama alanı

  • IP65/IP68 suya ve toza dayanıklı

  • BLUETOOTH® bağlantısı için 12 saate kadar, dahili depolama alanı için ise 21 saate kadar (her ikisi de şarj muhafazasıyla)

  • Ortam Sesi modu (normal / insan sesi)

Sürücü Birimi
Dengeli Armatür
Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi)
20 Hz - 20.000 Hz (44,1 kHz Örnekleme)
NFC
Evet (Şarj Muhafazası)

Kutu İçeriği

Şarj muhafazası: 1, USB Kablosu: USB Type-C™ kablosu (15 cm), Kulaklık başlıkları: Hibrit silikon kauçuk kulaklık başlıkları (1 set), Yüzme için Kulaklık Başlıkları (1 set), Yay şeklinde destekler (1 set), Kayış: 1

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi