WF-XB700

Yaptığınız her şeyde EXTRA BASS™ olsun

Gerçekten kablosuz stil ile derin, darbeli EXTRA BASS sesi bir araya geliyor. Günlük hayatınızı WF-XB700 ile güzelleştirin.

KULAKLIK

EXTRA BASS™ Özellikli WF-XB700 Tamamen Kablosuz Kulaklık

WF-XB700

Siyah WF-XB700

blueblack

Müziğinizi güçlendirin

WF-XB700 kulaklık, gerçek kablosuz özgürlüğü cesur, fark edilir bir görünümle birleştirir. Ergonomik tasarım, saatlerce dinleme rahatlığı sağlar.

Renkler bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

18 saat simgesi

Uzun pil ömrü ve hızlı şarj

Kullanışlı şarj kutusu sayesinde 18 saate varan dinlemenin keyfini çıkarın. Aceleniz varsa 10 dakikalık hızlı şarj, size 60 dakikaya kadar müzik çalma imkanı sağlar.

Güvenilir Bluetooth® bağlanabilirliğini gösteren resim

İstikrarlı, güvenilir Bluetooth® bağlanabilirliği

Sol ve sağ kulaklara sesi aynı anda ileten Bluetooth® çipi ile optimum anten tasarımı, istikrarlı bağlantı ve olağanüstü dinleme deneyimi sunar. Düşük ses gecikmesi videoları da zevkle izlemenizi sağlar.

Ergonomik Üç Tutuşlu yapıyı gösteren resim

Ergonomik Üç Tutuşlu yapıyla tam oturma

WF-XB700 kulaklık başlıkları, rahat ve tam oturma için kulağınızdaki üç farklı noktaya temas edecek şekilde, ergonomik olarak tasarlanmıştır.

IPX4 simgesi

Günlük kullanım için suya dayanıklılık

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık sayesinde sıçramalar ve ter bu kulaklığı durduramaz, yani müzikle harekete devam edebilirsiniz.

Etkileyici bas

WF-XB700’de gerçekten güçlü, vurucu alçak sesler için EXTRA BASS bulunur. Favori bas sesleriniz kulağa hiç bu kadar güzel gelmemişti.

Taşınabilir, korumalı ve gereken güce sahip

Kompakt şarj kutusu, hem WF-XB700 kulaklık başlıklarını korur hem de hareket halindeyken şarj etmenizi sağlar. Bir tam şarj daha taşıyan kutu, 18 saate varan müzik çalmanın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Tuşlarla kolay kullanım

WF-XB700 kulaklığın düğmeleri, sadece parçaları çalmanızı, durdurmanızı veya atlamanızı değil, ses seviyesini ayarlamanızı ve ayrıca akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına kolayca erişmenizi ve aramaları eller serbest cevaplamanızı da sağlar.

Sesli Yardımcı simgesi

Sesli Yardımcıyla uyumlu

Tek bir düğmeye basarak akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına bağlanabilir, yol tarifi alabilir, müzik çalabilir ve kişilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Eller serbest görüşme simgesi

Eller serbest görüşme

Dahili mikrofon sayesinde, kolaylıkla kullanılan eller serbest görüşme fonksiyonu ile sohbetiniz rahatça akar. Telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza bile gerek yoktur.

Özellikler ve Teknik Nitelikler
WF-XB700 tamamen kablosuz kulaklıkla günlük hayatınızı güzelleştirin. Derin, vurucu ses için EXTRA BASS™ özelliğine sahip bu kulaklık uzun pil ömrü, istikrarlı Bluetooth® bağlanabilirliği, ergonomik tasarım ve IPX4 sınıfı suya dayanıklılık da sunar.
  • Derin ve vurucu ses için EXTRA BASS

  • BLUETOOTH® kablosuz teknolojisiyle tamamen kablosuz tasarım

  • 9 saatlik uzun pil ömrü, şarj çantasıyla toplam 18 saat

  • Tam ve rahat oturma için ergonomik tasarım

  • Kolayca eller serbest görüşme ve sesli yardımcı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi