Uygulama ve Yazılım

Yaratıcılığınıza yardımcı olacak yazılım, uygulama ve hizmetlerimiz

Imaging Edge Mobile

Imaging Edge Mobile

Mobil uygulama

Bu çok yönlü mobil uygulama ile, "Akıllı telefona otomatik arka plan aktarımı" ile çekim yaparken Wi-Fi® üzerinden tüm fotoğrafları otomatik aktarın, SNS ile kolayca ve çabucak paylaşın. Makineden mobil cihaza 4K film gönderebilir, mobil üzerinden makinedeki canlı önizlemeye uzaktan bakabilir ve görüntü dosyalarına konum verileri ekleyebilirsiniz.

Movie Edit eklentisi

Movie Edit eklentisi

Mobil uygulama

Bu video düzenleme uygulaması, gimballe yapılan çekimler gibi pürüzsüz, sabit görüntüler sunarak video oluşturmayı kolaylaştırır. Ayrıca videodaki hareketli nesneleri optimum şekilde yeniden kadrajlayabilir ve SNS videoların en/boy oranlarıyla optimum eşleşme için çeşitli en/boy oranlarını kırpabilirsiniz.

Remote/Viewer/Edit

Remote/Viewer/Edit

Masaüstü uygulamaları

Fotoğrafçılığınızı Imaging Edge masaüstü uygulamalarıyla geliştirin. "Remote" ile PC’den çekimi kontrol edip canlı izleyin, "Viewer" ile büyük görüntü arşivlerindeki fotoğrafları hızla önizleyin, derecelendirin, seçin; "Edit" ile RAW verileri yüksek kaliteli fotoğraflara dönüştürün. Sony RAW dosyalarından en iyisini alın ve prodüksiyonları daha verimli yönetin.

IPTC

IPTC Meta Veri Ön Ayarı

Görüntülerinizi yakalandıkları anda telif hakkı ve diğer tanımlayıcılarla otomatik olarak etiketlemek için α9 IPTC meta verileri oluşturun ve dışa aktarın.

Sony için Capture One

Sony için Capture One

Ödüllü ücretsiz düzenleme yazılımı Capture One Express (for Sony), RAW geliştirme, kolay yönetme ve güçlü düzenleme araçları sunar. Daha da fazla düzenleme aracı ve cihaza bağlı çekim özelliği için Capture One Pro (for Sony) de satın alınabilir.

PlayMemories

Diğer kullanışlı yazılımlar

Action Cam logosu

Çekim sonrası keyfi için

Bu ücretsiz yazılımla muhteşem aksiyon videoları oluşturup paylaşın. Ağır çekim, GPS verisi şeridi ve çok fotoğraf makineli düzenleme ile kendi aksiyon başyapıtınızın yıldızı olabilirsiniz.

Video Klip Kayıt Cihazı logosu

MVR stüdyo

“MVR stüdyo" ile HDR-MV1 video klip kayıt cihazında kaydedilen ses ve videoları içe aktarıp kolayca düzenleyin. Ses efektleri ve dalga biçimi düzenleme ile sesi daha da güçlendirin ve doğrudan YouTube'da paylaşın.