İçeriğe Atla
Kulaklıklar

Gürültü Engelleyen Kulaklık

Gürültü engelleme özellikli harika kulaklıklarımızla dikkatiniz dağılmadan müziğe odaklanın. Daha fazla bilgi edinin ve yaşam tarzınıza en uygun kulaklığı keşfedin.

Sadece müzik

Gürültü engelleme özellikli kulaklıklarımız müziğinizi ön plana çıkarır. Gürültüyü engelleyen modellerden kablosuz akış için kafa üstü tarzdaki Bluetooth® modellere, kesintisiz dinleme deneyimi ihtiyacınızı karşılayan modeli mutlaka bulacaksınız.

Hareket halindeyken gürültü engelleme özellikli kulaklık takan adam
Gürültü engelleme özellikli kulaklıkla dışarıyı duymayan kadın

Bambaşka bir dinleme deneyimi

Gürültü engelleme özellikli kulaklıklarımızla ortam gürültüsünü %99,7'ye kadar azaltarak yalnızca müziğe odaklanın ve güçlü ses deneyimini yaşayın. Arama mı bekliyorsunuz? Gürültü engelleme özelliğini kapatın ve görüşmeye başlayın.

Yalnızca en iyisi

En yeni Sony ses teknolojisine sahip gürültü engelleme özellikli kulaklıklarımızla müziği geliştirin. Kulaklıklarımızın geniş frekans aralıkları ve güçlü neodimyum sürücüleri, olağanüstü bir dinleme deneyimi için her notayı kaliteli şekilde üretir.

Sony'nin en iyi gürültü engelleme özellikli kulaklığını takan adam

Konfor için tasarlandı

Rahat bir deneyim sunan gürültü engelleme özellikli kulaklıklarımızın kafa üstü modelleri kolayca saklanırken, kulak için gürültü engelleme özellikli modellerimiz üç farklı boyda yumuşak, silikon kulak başlığıyla birlikte gelir.

Sony'den kulak içi gürültü engelleme özellikli kulaklıklar
Sony'nin gürültü engelleme özellikli kulaklıkları

Uzun ömürlü güç

Saatler boyunca kullanabileceğiniz gürültü engelleme özellikli kulaklıklarımızın bazı modelleri tek bir şarjla 80 saate kadar pil ömrü sunar. Kulaklığınızı şarj edeceğiniz zaman USB şarj cihazına takın ve birkaç saatte kullanıma hazır hale getirin.