İçeriğe Atla
PJ820 Dahili Projektörlü Handycam® ürününün görüntüleri
PJ820 Dahili Projektörlü Handycam® ürününün görüntüleri
PJ820 Dahili Projektörlü Handycam® ürününün görüntüleri
PJ820 Dahili Projektörlü Handycam® ürününün görüntüleri

Film kamerasından sinema salonuna

PJ820E Handycam® ile tüm videolarınızı büyük ekranda izleyin: HDMI® aracılığıyla akıllı telefon veya tablet bağlayın. Exmor R® CMOS sensörle büyük anların her ayrıntısını yakalayın ve çektiklerinizi 50 lümene kadar parlaklık sunan dahili projektörle paylaşın.

Dünyayı özel sinema salonunuz yapın

500 cm'ye (200 inç) kadar her yüzeye görüntü yansıtın ve her ayrıntıyı büyük ekranda görün. Hatta HDMI® girişi aracılığıyla doğrudan güneş ışığı altında akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki çekimleri gösterebilirsiniz; projektör, canlı ve net görüntüler için 50 lümene kadar parlaklık sunar.

Görüntü sabitlemeyle hareket özgürlüğü

Titreme ve sarsıntı olmadan hareket edin, kaydırın ve zoom yapın. Balanced Optical SteadyShot rakipsiz görüntü sabitleme işlevi sunar; geleneksel sabitlemeye göre 13 kat daha şiddetli kamera sarsıntısını telafi eder.

Daha kaliteli ve hızlı çekim

Hızlı ve güçlü olan yeni BIONZ X görüntü işlemcisi, gürültü seviyelerini görüntü genelinde azaltır. Ayrıntılı Exmor R® CMOS sensörle birlikte çalışarak sahnenin her yönünü hassas, doğal ayrıntılarla gerçeğine sadık şekilde üretir.

Her şeyi kareye sığdırın

Kaydırmadan zoom yapmaya kadar her çekimde 26,8 mm geniş açılı G Lens kareye daha fazlasını sığdırır. 12x optik ve 24x Net Görüntülü Zoom'la sahneye yakınlaşın ve her ayrıntıyı yakalayın.

Kablosuz özgürlüğünden faydalanın

Kablolara veya kablolu bağlantılara elveda deyin. NFC'yi kullanarak Wi-Fi® bağlantısı kurun ve fotoğrafları ve videoları anında paylaşın.

Yalnızca nesnenizin sesini hedefleyin

Her videoda kendi sesinizi duymaktan sıkıldınız mı? My Voice Cancelling ile video çekerken kendi sesinizi kısıp nesnenizin sesini koruyabilirsiniz.

Her açıdan en iyi

Çift Video Kaydı, aynı anda iki formatta kayıt yapar. Yüksek kaliteli çekim için AVCHD ve kolay çevrimiçi paylaşım için MP4 formatında kayıt yapın.

Teknik Özellikler
  • 50 lümene kadar parlaklık sunan dahili projektör

  • Balanced Optical SteadyShot

  • Exmor R™ CMOS Sensör

  • BIONZ X görüntü işlemcisi

  • Geniş açılı G Lens

Sensör Tipi
1/3,95 tipi (4,6 mm) arkadan aydınlatmalı Exmor R® CMOS Sensör
Efektif Piksel (Video)
Yakl. 6140K piksel (16:9)
Objektif Tipi
G Lens
Optik Zoom
12x
Net Görüntülü Zoom
24x
Ekran Tipi
7,5 cm (3,0 tipi) Xtra Fine LCD™ ekran (921.000) Geniş (16:9)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi