Cep Boyu Harici Sabit Sürücü ürününün görüntüleri
Cep Boyu Harici Sabit Sürücü ürününün görüntüleri
Cep Boyu Harici Sabit Sürücü ürününün görüntüleri
Cep Boyu Harici Sabit Sürücü ürününün görüntüleri

Özellikler

Data Transfer Accelerator ile aktarım hızlarını artırın

Ücretsiz Data Transfer Accelerator* yazılımını bilgisayarınıza kurarak aktarım sürelerini hızlandırın. USB 2.0 ile iki kata kadar ve USB 3.0 ile üç kata kadar daha yüksek aktarım oranlarına ulaşın. USB 3.0 ile bilgisayarınıza 5 GB/sn'ye kadar hızda veri kaydedebilirsiniz. Bu, USB 2.0'ın on katından daha hızlıdır. *Data Transfer Accelerator, Windows 10'u desteklemez.

Data Transfer Accelerator'ı indirin

Backup Manager 2 ile akıllı dosya yönetimi

Backup Manager 2 yazılımı, bilgisayarınızdaki verileri düzenli ve otomatik olarak sabit sürücüye yedekler. Artışlı yedekleme sistemi kullanan bu yazılım, yalnızca kullanıcıların izlenmesi için işaretlediği klasörlerde değişen dosyaları yedekler. Harici sabit sürücü bağlı olmadığında Backup Manager 2, bilgisayarınızdaki verilerinizi geçici olarak Dropbox gibi bir bulut depolama hizmetine yedekleyebilir. *Bu yazılım yalnızca Windows işletim sistemleriyle uyumludur.

Backup Manager 2'yi İndirin

FAT32 Biçimlendiriciyle kolay uyumluluk

Eski bilgisayarlarınız, PlayStation®3'ünüz ve Handycam® modelleriniz ile bağlantısını kurun. Sabit sürücünün FAT32 biçimlendirici özelliği, NTFS dosya sistemini desteklemeyen ürünler için depolama seçenekleri sunar. Ayrıca akıllı yazılım, karmaşık kurulum gerektirmez: Sürücüyü takın ve hemen kullanmaya başlayın. *Bu işlem, yazılım dahil sabit sürücüdeki tüm mevcut verileri siler, dolayısıyla yedekleme yapılması önerilir.

FAT32 Formatlayıcıyı indirin

Teknik Özellikler
  • Hafif ve 12 mm'lik ultra ince tasarım

  • 5 Gbps'ye kadar yüksek aktarım hızı için USB 3.0 arayüzü

  • Geniş 1 TB depolama kapasitesi

  • Backup Manager 2 ve indirilebilecek diğer yazılımlar

  • Windows® ve Mac® ile uyumlu

Kapasite
1 TB
Disk Boyutu
2,5 inç
Aktarım Oranı
Maks. 5 Gbps (USB 3.0); Maks. 480 Mbps (USB 2.0)
Uyumlu Cihazlar
Windows PC; Macintosh®
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi