Harici Katı Hal Sürücüsü  ürününün görüntüleri
Harici Katı Hal Sürücüsü  ürününün görüntüleri
Harici Katı Hal Sürücüsü  ürününün görüntüleri

Özellikler

Cebinize sığacak kadar küçük

Bu şık, harici katı hal sürücüsü, kredi kartından daha küçüktür. Ultra kompakt, taşınabilir bir tasarıma sahip olan cihaz, 35 g ağırlığı ve 9,4 mm kalınlığıyla hemen her çantaya veya cebe sığar. Siyah veya gümüş renkteki dayanıklı, fırçalanmış alüminyum kaplama, hem arkadaşları hem de meslektaşları etkileyecek kadar iyi görünür. 

256 GB depolama kapasitesi 

256 GB depolama alanıyla değerli dosyalarınızı koruyun. Fotoğraflarınız, videolarınız, müzikleriniz ve diğer içeriğinizi depolamak ve düzenlemek için gereken yere fazlasıyla sahip olun. Ayrıca dahili koruma işlevleri, verilerinizi yönetmek için daha güvenli ve kolay bir yol sunar.

Güvenli dosya depolama için güvenilir yapı

USB belleklerdeki flaş bellek teknolojisini kullanan ve böylece daha az ısı üreten katı hal sürücüleri, geleneksel harici sabit sürücülerden daha hızlı ve güvenilir performans sunar. Tasarımlarında hareketli parçalar olmadığı için mekanik arıza riski de önemli ölçüde azalır, dolayısıyla tüm dosyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz. 

Hızlı aktarım için USB 3.0 arayüzü

Dosyalarınızın aktarılmasını beklemekle vakit kaybetmeyin. Bu harici katı hal sürücüsü, okuma modunda 450 MB/sn'ye kadar ultra yüksek hızlı veri aktarımı sağlayan USB 3.0 ile uyumludur.

Tam güvenlik için Parola Koruma Yöneticisi 

Parola Koruma Yöneticisi ile içiniz rahat etsin. Etkinleştirdikten sonra, PC'nize her bağlandığınızda parola girmeniz gerekir. Belirli bölümleri parolayla koruyabilir ve diğer bölümleri genel kullanıma "açık" tutabilirsiniz. Ayrıca 256 bit yüksek AES şifreleme daha fazla koruma sağlar.

Parola Koruma Yöneticisini indirin

Akıllı dosya yönetimi için Backup Manager

Backup Manager yazılımı, PC veya dizüstü bilgisayarınızdaki verileri kolayca yedeklemenize olanak tanır. Yazılım son değiştirilen ya da eklenen dosyaları tanıyıp yalnızca bunları aktararak size zaman kazandırır.

Yedekleme Yöneticisini indirin

Teknik Özellikler
Kredi kartından daha küçük olan bu şık harici katı hal sürücüsü, çantanıza veya cebinize atıp istediğiniz yere götürmek için idealdir. 256 GB depolama kapasitesi ve ultra hızlı veri aktarımı sayesinde, hareket halindeyken verilerinizi eskisinden çok daha iyi koruyabilirsiniz.
  • 256 GB depolama kapasitesi

  • Ultra kompakt, kredi kartından küçük tasarım

  • 450 MB/sn'ye (okuma) kadar ultra yüksek hızlı veri aktarımı için USB 3.0 

  • Şık, dayanıklı metal gövde ve ince kaplama

  • Dosyalarınızı Backup Manager ve Parola Koruması ile koruyun

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi