HARİCİ KATI HAL SÜRÜCÜSÜ 

Tüm Özellikler ve Teknik Nitelikler

SL-BG2

Genel Özellikler

Kapasite
256 GB
Aktarım Hızı (Okuma)
450 MB/sn'ye kadar
USB Bağlantı Noktası
USB 3.0 Mikro B konnektör
Dosya Sistemi
NTFS
Çalıştırma Sıcaklığı
+5 ~ +40℃ (Yoğunlaşmayan)
Saklama sıcaklığı
-20℃~+60℃ (Yoğunlaşmayan)
Uyumlu Cihazlar
Windows PC; Macintosh®
Desteklenen İşletim Sistemleri
Windows 8.1 (32 bit/64 bit); Windows 8 (32 bit/64 bit); Windows 7 (32 bit/64 bit); Windows Vista® (32 bit/64 bit); Mac OS® X 10.8 veya daha sonraki sürümü

Boyut ve Ağırlık

Boyutlar (Yaklaşık G x Y x D)
37 x 9,4 x 78,2 mm
Ağırlık (Yaklaşık)
35 g

Renk Seçenekleri

silverblack

Özellikler

Harici Katı Hal Sürücüsü  ürününün fotoğrafı

Cebinize sığacak kadar küçük

Bu şık, harici katı hal sürücüsü, kredi kartından daha küçüktür. Ultra kompakt, taşınabilir bir tasarıma sahip olan cihaz, 35 g ağırlığı ve 9,4 mm kalınlığıyla hemen her çantaya veya cebe sığar. Siyah veya gümüş renkteki dayanıklı, fırçalanmış alüminyum kaplama, hem arkadaşları hem de meslektaşları etkileyecek kadar iyi görünür. 

Harici Katı Hal Sürücüsü  ürününün fotoğrafı

256 GB depolama kapasitesi 

256 GB depolama alanıyla değerli dosyalarınızı koruyun. Fotoğraflarınız, videolarınız, müzikleriniz ve diğer içeriğinizi depolamak ve düzenlemek için gereken yere fazlasıyla sahip olun. Ayrıca dahili koruma işlevleri, verilerinizi yönetmek için daha güvenli ve kolay bir yol sunar.

Güvenli dosya depolama için güvenilir yapı

USB belleklerdeki flaş bellek teknolojisini kullanan ve böylece daha az ısı üreten katı hal sürücüleri, geleneksel harici sabit sürücülerden daha hızlı ve güvenilir performans sunar. Tasarımlarında hareketli parçalar olmadığı için mekanik arıza riski de önemli ölçüde azalır, dolayısıyla tüm dosyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz. 

Harici Katı Hal Sürücüsü  ürününün fotoğrafı

Hızlı aktarım için USB 3.0 arayüzü

Dosyalarınızın aktarılmasını beklemekle vakit kaybetmeyin. Bu harici katı hal sürücüsü, okuma modunda 450 MB/sn'ye kadar ultra yüksek hızlı veri aktarımı sağlayan USB 3.0 ile uyumludur.

Harici Katı Hal Sürücüsü  ürününün fotoğrafı

Tam güvenlik için Parola Koruma Yöneticisi 

Parola Koruma Yöneticisi ile içiniz rahat etsin. Etkinleştirdikten sonra, PC'nize her bağlandığınızda parola girmeniz gerekir. Belirli bölümleri parolayla koruyabilir ve diğer bölümleri genel kullanıma "açık" tutabilirsiniz. Ayrıca 256 bit yüksek AES şifreleme daha fazla koruma sağlar.

Parola Koruma Yöneticisini indirin

Harici Katı Hal Sürücüsü  ürününün fotoğrafı

Akıllı dosya yönetimi için Backup Manager

Backup Manager yazılımı, PC veya dizüstü bilgisayarınızdaki verileri kolayca yedeklemenize olanak tanır. Yazılım son değiştirilen ya da eklenen dosyaları tanıyıp yalnızca bunları aktararak size zaman kazandırır.

Yedekleme Yöneticisini indirin