USB Type-C™ özellikli harici SSD ürününün görüntüleri
USB Type-C™ özellikli harici SSD ürününün görüntüleri

Özellikler

O kadar küçük ki o olmadan evden ayrılmayacaksınız

Bu şık, yüksek kapasiteli harici SSD (Katı Hal Sürücüsü), kredi kartından (A) daha küçüktür ve yalnızca 50 gr (1,8 oz) ağırlığındadır. Çantanıza veya cebinize koyun yeter, 960 GB depolama kapasitesi her zaman yanınızda olacak.

Daha iyi görünüm ve his için dalgalı yüzey

Dayanıklı fırçalanmış alüminyum yüzey parmak izlerine dayanırken, dalgalı yüzey de ürünün tasarımına eşsiz bir dokunuş ekler. Dalgalı model, taşımak için güvenli bir tutuş sağlamanın yanı sıra çantanızda ararken sürücüyü dokunarak bulmanızı kolaylaştırır. Kolay görünen erişim LED'i gibi düşünceli tasarım unsurlarıyla bir araya geldiğinde, performansı kadar iyi görünen bir sürücüdür. 

Hızlı aktarımlar için USB 3.1 Gen 2 arayüz

Dosyalarınız aktarılırken beklemenize gerek yok. Bu harici SSD, 540 MB/sn (okuma) veya 520 MB/sn'ye (yazma) varan ultra yüksek hızlı veri aktarımı için USB 3.1 Gen 2 (SuperSpeed USB 10 GB/sn) ile uyumludur. Dosyalarla birlikte siz de yer değiştirin.

960 GB depolama kapasiteli, cebe sığan cihaz

960 GB'a kadar depolama alanıyla tüm değerli dosyalarınızı koruyun. Fotoğraflarınız, videolarınız, müzikleriniz ve diğer içeriğinizi depolamak ve düzenlemek için gereken yere fazlasıyla sahip olun.

Güvenli dosya depolama için dayanıklı ve güvenilir

Katı hal sürücüleri, içinde hareketli parça olmadan flaş bellek kullanır. Bu özellik, ünitenin darbeye dayanıklılığını artırır ve mekanik arıza ve kıymetli verilerin kaybolma riskini azaltır. Kullanın, birlikte seyahat edin ve dosyalarınızın güvende kalacağını bilmenin rahatlığını yaşayın.

Profesyonel fotoğrafçılık için ideal araç

SL-E sürücü, dijital fotoğrafçılık uzmanları için mükemmel bir çözüm sunar. USB 3.1 Gen 2 arayüzü üzerinden bilgisayarınızla kurulan yüksek kapasiteli ve ultra hızlı bağlantı, yeni Sony A7RIII gibi fotoğraf makineleriyle cihaza bağlı yüksek performanslı çekim için mükemmel bir ortak olmasını sağlar. 540 MB/sn (okuma) ve 520 MB/sn'ye (yazma) varan veri aktarımı hızları, tıpkı yerel sürücü kullanımı gibi hızlı yedekleme, hızlı kontrol ve görüntü rötuşu sağlar, dayanıklı ve kompakt gövde de eşsiz taşınabilirlik sunar.

Çok çeşitli cihaza bağlayın

SL-E serisi, en yeni cihazlarla bağlantı için kompakt ve çift taraflı USB Type-C™ bağlantı noktaları ile donatılmıştır. Birlikte verilen USB Type-C - C ve USB Type-C - Standard-A kabloları, son Mac ve Windows bilgisayarlar, Android akıllı telefonlar ve tabletler (USB Type-C) ve geleneksel Mac ve Windows bilgisayarlar (USB Standard-A) da dahil olmak üzere çeşitli cihazlarla kullanım sağlar.

Uyumluluk Tablosunu İnceleyin

Eksiksiz güvenlik için ENC DataVault lite

Sürücünüze dahil edilen ücretsiz ENC DataVault lite erişimi ile rahatlığın keyfini çıkarın. 256 bit AES şifreleme kullanarak esnek kullanım için bazılarını "açık" bırakıp seçtiğiniz bölümleri parola ile koruyabilirsiniz. Etkinleştirildikten sonra, şifreli dosyalara her erişiminizde bir parola istenir. Çok platformlu uyumluluk, Mac'te bir parola ayarlayıp daha sonra Windows'ta açabilmenizi ve tersini sağlar.

ENC DataVault lite'ı indirin

Teknik Özellikler
Bu yüksek kapasiteli, şık ve kompakt harici SSD, sorunsuz fotoğraf ve yaratım iş akışları için en üstün araçtır. USB Type-C / USB 3.1 Gen 2 arayüz, çok çeşitli bilgisayarlar ve akıllı telefonlar arasında 540 MB/sn'ye (okuma) varan hızlı erişilebilirlik ve hızlı yedekleme sağlar. Güvenilir ve dayanıklı "dalgalı yüzey" tasarımı, güvenli tutuş ve parmak izine karşı dayanıklılık da sunar.
  • 960 GB'a kadar depolama kapasitesi

  • Ultra kompakt tasarım; kredi kartından küçük ve yalnızca 50 gr (1,8 oz).

  • 540 MB/sn (okuma) veya 520 MB/sn'ye (yazma) varan ultra yüksek hızlı veri aktarımı için USB Type-C bağlantı noktalı USB 3.1 Gen 2 arayüz.

  • Dalgalı yüzeyli şık, dayanıklı metal gövde

  • USB Type-C - C ve USB Type-C - Standard-A kablolar dahildir

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi