Harici SSD Hızlı ve Sağlam ürününün görüntüleri
Harici SSD Hızlı ve Sağlam ürününün görüntüleri
Harici SSD Hızlı ve Sağlam ürününün görüntüleri
Harici SSD Hızlı ve Sağlam ürününün görüntüleri
Profesyoneller için tavizsiz hız ve sağlamlık

SL-M serisi SSD sürücülerle öncü performansı keşfedin

İnanılmayacak kadar hızlı ve aynı zamanda dayanıklı olan SL-M serimiz, yüksek çözünürlüklü fotoğraf koleksiyonlarının, yüksek çözünürlüklü videoların ve veri bakımından zengin diğer multimedya içeriklerinin depolanması için idealdir. SuperSpeed USB 10 Gb/sn (USB 3.2 2. Nesil) arabirimi üzerinden NVMe teknolojisiyle 1000 MB/sn’ye varan okuma ve yazma hızı, daha verimli yedekleme, çoğaltma ve düzenleme için profesyonel iş akışınızın her adımını hızlandırır. Ayrıca IP67 dayanıklılık ve 3 metre darbe direnciyle sağlamdır ve kıymetli verilerinizi düşünmek yerine yaratıcılığınıza odaklanmanızı sağlar.

Her adımda, yıldırım hızında iş akışları

Stüdyoda veya yolda profesyonel içerikleri hızla depolayın, düzenleyin ve yedekleyin

Veri aktaran adamın görseli
İş akışlarını hızlandırın

Daha az zamanda daha çok iş yapın. Ultra hızlı bağlantı ve son derece yüksek veri aktarımı hızları, stüdyoda veya yerinde hızlı yedekleme, hızlı kontrol, düzenleme ve içerik rötuşu sağlar. Büyük, veri yoğunluklu dosyalarla ya da kısıtlı süreyle çalışırken idealdir.

İnanılmaz yüksek hızda veri aktarın

NVMe SSD teknolojisi ve SuperSpeed USB 10 Gb/sn (USB 3.2 2. Nesil) arabirimiyle SL-M serisi, 1000 MB/sn’ye varan okuma ve yazma hızıyla verimliliği yüksek iş akışlarına uygundur. Yeni SSD denetçimizle, büyük dosyaları kopyalarken (grafik 1: 500 GB ile 1000 GB karşılaştırması) veya birden çok üzerine yazma işlemi yaparken (grafik 2: 1 defa ile ortalama 10 defa karşılaştırması) hız düşüşü daha azdır.

İnanılmaz yüksek hızda veri aktarımı
Ultra güçlü, taş gibi sağlam 

Nerede, hangi koşullarda çalışırsanız çalışın güvenebileceğiniz dayanıklılık

IP67 suya dayanıklılık
IPx7 suya dayanıklılık 

Sızdırmaz muhafazaya sahip olmadığı halde suya dayanıklı olan USB Type-C® bağlantı noktası gibi çeşitli suya dayanıklı parçalardan üretilen SL-M serisi, en fazla 30 dakika boyunca 1 metreye kadar suya batırılabilir.    

IP67 toza dayanıklılık
IP6x toza dayanıklılık

Toza, kuma ve toprağa karşı tam korumayla, kıymetli içeriklerinizin her koşulda ve ortamda korunacağından emin olabilirsiniz.   

3 metreye kadar çarpmaya dayanıklı
3 metreye kadar çarpmaya dayanıklı

Çok yönlü, çarpmaya dayanıklı yapıya sahip, yenilikçi, tek parça alüminyum gövde, bu ultra sağlam sürücülerin 3 metreye varan düşüşlere dayanmasını sağlar.

6000 kgf’ye kadar basınca dayanıklı
6000 kgf’ye kadar basınca dayanıklı

SL-M serisi TOUGH özellikli sürücüler, 6000 kgf’ye kadar basınca dayanabilen alüminyum gövdesiyle gerçek dünya koşullarında kullanım için tasarlanmıştır.

2000 kgf’ye kadar bükülmeye dayanıklılık
2000 kgf’ye kadar bükülmeye dayanıklılık

Ultra güçlü alüminyum gövde, bu sürücülerin 2000 kgf’ye kadar bükülmeye dayanmasını sağlar ve size seyahat ederken veya fotoğraf çekerken ihtiyacınız olan sağlamlığı sunar.

Ergonomik tasarım

Kolay taşıma ve kullanım için sağlam, kompakt ve hafif

Pürüzsüz alüminyumla ultra güçlü 

Çok yönlü, çarpmaya dayanıklı yapıya sahip, yenilikçi, tek parça alüminyum gövde sağlam ve dayanıklıdır; hayat sizi nereye götürürse götürsün rahatlık ve tam koruma sağlar. 

Daha iyi görünüm ve his için dalgalı yüzey
Daha iyi görünüm ve his için dalgalı yüzey

Dayanıklı dalgalı yüzey, taşıma ve kablolama sırasında güvenli, kaymayan bir kavrama sağlar, parmak iziyle lekelenmez ve çantanızda ararken sürücünüzü dokunarak bulmanızı kolaylaştırır. 

Kolayca görünen LED gösterge
Kolayca görünen LED gösterge

LED göstergesi, üstten veya önden kolayca görülecek şekilde yerleştirilmiştir ve güç durumunu çabucak kontrol etmenizi sağlar. 

Zahmetsiz organizasyon için her şey dahil
Zahmetsiz organizasyon için her şey dahil

Birlikte verilen iki lastik bant ve bir etiket sayfasıyla, içeriklerinizi organize etmeniz için gereken her şey elinizde.

Kaybolan verileri kurtarın
Kaybolan verileri kurtarın

Bazen işler ters gider ve dosyalar ile fotoğrafları yanlışlıkla silersiniz. Memory Card File Rescue uygulaması, verileri kurtaran, güçlü ve kolay kullanılan bir araçtır. Sony Harici SSD SL-M serisi müşterileri ücretsiz olarak indirebilir.

2 TB’a varan içerik depolayın 

500 GB, 1 TB veya 2 TB depolama alanı seçenekleriyle tüm kıymetli dosyalarınızı güvende tutun; yüksek çözünürlüklü fotoğraf dosyalarını, 4K videoları, dijital içerik projelerini ve çok daha fazlasını depolamaya, düzenlemeye ve organize etmeye yetecek kadar alana ve hıza sahiptir.

2 TB’a varan içerik depolayın

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Bu inanılmaz hızlı ve sağlam harici SSD, talepkâr fotoğrafçılar / videograflar ve içerik oluşturucular için ideal çözümdür. Suya, toza ve çarpmaya dayanıklı, dalgalı alüminyum gövdede, 1000 MB/sn’ye varan aktarım hızı, daha hızlı ve güvenli profesyonel iş akışlarına yardımcı olur.
  • SuperSpeed USB 10 Gb/sn (USB 3.2 Gen 2) (USB Type-C®) arabirim üzerinden 1000 MB/sn’ye varan (okuma ve yazma) ultra hızlı veri aktarımı

  • Suya/toza (IP67) ve çarpmaya dayanıklılık

  • Dalgalı yüzey kaplamasıyla şık ve sağlam alüminyum gövde

  • 2 TB’a kadar depolama kapasitesi

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi