PG10 Taşınabilir kablosuz hoparlör ürününün görüntüleri
PG10 Taşınabilir kablosuz hoparlör ürününün görüntüleri
PG10 Taşınabilir kablosuz hoparlör ürününün görüntüleri
PG10 Taşınabilir kablosuz hoparlör ürününün görüntüleri
PG10 Taşınabilir kablosuz hoparlör ürününün görüntüleri
PG10 Taşınabilir kablosuz hoparlör ürününün görüntüleri
PG10 Taşınabilir kablosuz hoparlör ürününün görüntüleri

Özellikler

Dışarıda veya içeride, seçim sizin

Kablosuz, taşınabilir ve uzun pil ömürlü GTK-PG10, ister parti ister piknik ister kamp gezisi olsun dışarıda müzik dinlemek için ideal. Partiye içeride mi devam etmek istiyorsunuz? GTK-PG10'u katlayıp çok fazla alan kaplamadan odayı dolduran ses için yanınızda götürün.

Yüksek ve net

Üst paneller kapalıyken ve üst tweeter'lar öne bakarken, GTK-PG10, ses seviyesi ve netlik için sesi öne doğru yönlendirir.

Dışarıda parti modu

Üst paneller açıkken, dahili tweeter'lar yukarı ve dışarı doğru dönerek sesi dışarıdaki partilerde daha geniş bir alana yayar. DSP (Dijital Sinyal İşlemcisi), dış mekan performansını optimize etmek için ses ayarlarını otomatik olarak uyarlar.

Şarj edilebilir pil ile partinize her yerde güç sağlayın

Şebeke elektriği olmayan bir yerde parti mi yapıyorsunuz? Sorun değil. Dahili şarj edilebilir pil, partinize 13 saate kadar güç sağlar.

Kolay müzik akışı için Bluetooth® bağlantısı

Bluetooth® teknolojisi, kısa aralıklı bir kablosuz bağlantı kullanarak akıllı telefonunuzu GTK-PG10 ile eşleştirmenizi sağlar. Hızlı ve kolaydır, üstelik bağlantı sinyal yolundaki nesnelerden etkilenmez. Eşleştirildikten sonra, tüm favori parçalarınızı ve çalma listelerinizi akıllı telefonunuzdan ses sisteminize gönderebilirsiniz.

USB bağlantı noktası ile takın, çalıştırın ve şarj edin

USB bağlantı noktasını kullanarak USB Memory Stick™, akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarınızı takıp tüm dijital dosyalarınızı dinleyebilirsiniz. MP3, WMA, AAC ve WAV formatları ile uyumludur, aynı anda hem favori çalma listelerinizle partiye devam edip hem de cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Favori programlarınız için FM radyo tuner

En sevdiğiniz DJ'leri, canlı maçları veya radyo şovlarını dinlemek ister misiniz? FM radyo tuner'ı kullanarak frekansı ayarlayın ve seçeneklere göz atın.

Dahili tutma yerleriyle kolay taşınan tasarım

Alın ve istediğiniz yerde parti yapın. İster evde arkadaşlarınızla oturun ister partiyi dışarıya taşıyın; GTK-PG10'un kompakt küp tasarımındaki dahili tutma yerleri taşınabilirlik ve rahatlık sunar.

Entegre bardak tutucularla sıçramaya karşı dayanıklı üst panel

Üst panel açıldığında, içecek ve yiyeceklerinizi buraya koyabilirsiniz ve bunların döküleceğinden endişe etmenize de gerek yok çünkü üst panel sıçramaya karşı dayanıklıdır ve kolay temizlenir.

Tripod ile uyumlu

Dahili montaj deliği kullanılarak GTK-PG10, yüksek bir pozisyon için tripod hoparlör standına yerleştirilebilir; böylece ses, ister otursunlar ister ayakta dursunlar daha da fazla kişiye daha da etkili bir şekilde yönlendirilebilir.

Sony | Music Center uygulaması ile ayarlarınızı özelleştirin

Sony | Music Center uygulaması ile ayarlarınızın kontrolü sizde olsun. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin ve müziklerinizi kablosuz kontrol edin. Ayrıca ses sisteminin başında durmak zorunda olmadan ses ayarlarınızı yapabilir, favori çalma listelerinizi telefondan veya USB'den seçebilir ve çalınacak bir sonraki şarkıyı listeye ekleyebilirsiniz.

Fiestable uygulaması üzerinden eğlenceli ve kolay kontrol

Sony Music | Center uygulamasını indirdikten sonra ayrıcalıklı olarak erişebileceğiniz Fiestable uygulamasıyla akıllı telefonunuzdan çalmanın kontrolünü ele alın.

Fiestable üzerinden Sesli Kontrol

Sadece akıllı telefonunuza konuşarak parçayı değiştirin veya ses seviyesini ayarlayın. Fiestable uygulaması üzerinden Sesli Kontrolü seçin ve komutunuzu söyleyin; ses sistemi isteğinizi yerine getirir.

Sesli kılavuz sizi bilgilendirir

Sesli kılavuz sizi temel işlevler konusunda bilgilendiren kullanışlı bir özelliktir: örneğin, akıllı telefonunuzu ses sisteminizle eşleştirirken "Bluetooth eşleştirme" ve ardından bağlantı kurulduktan sonra "Bluetooth bağlı" sesini duyarsınız. 

Çoklu cihaz bağlantısı

Arkadaşlarınızla birlikte Bluetooth® teknolojisini kullanarak aynı anda en fazla üç akıllı telefonu veya tableti eşleştirebilirsiniz. Böylece müzik arşivlerinizden parça çalabilecek ve daha da fazla seçeneğe sahip olacaksınız.

İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

İster favori şarkılarınıza eşlik edin ister partinin MC'si olun, bir mikrofon takın yeter. GTK-PG10, vokallerinizi doğrudan karışıma ekler.

Ses girişi

Ses girişi, Bluetooth® bağlanabilirliği olmayan, taşınabilir MP3 çalarları GTK-PG10'a bağlamanızı sağlar.

Teknik Özellikler
Taşınabilir, kablosuz ve şarj edilebilir GTK-PG10, dışarıda kullanım için ideal; sesi daha da uzağa yayan, özel bir dışarıda parti modu ve içeceklerinizi koymak için sıçramaya karşı dayanıklı üst paneli bile var. Küçük bir kaplama alanı ve net ses ile içeride de mükemmel.
  • Dışarıda parti modu sesi daha da yayar

  • Entegre bardak tutucularla sıçramaya karşı dayanıklı üst panel

  • Şarj edilebilir pil 13 saate varan çalma süresi sağlar

  • Kablosuz müzik akışı için Bluetooth® bağlanabilirliği

  • FM tuner, favori radyo şovlarınızın keyfini çıkarmanızı sağlar

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi