İçeriğe Atla
Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri

Özellikler

EXTRA BASS™, her basa güç kazandırır

Müziğinizdeki alçak tonları güçlendirmek için EXTRA BASS düğmesine basın. Bu özellik, bas notaları güçlendirerek derin ve vurucu baslar oluşturur. Düğmesine basarak modu etkinleştirin ve güçlü basların tadını çıkarın.

LDAC™ ile daha yüksek kaliteli BLUETOOTH® akışının tadını çıkarın

Sony'nin ses teknolojisi LDAC™, Bluetooth® üzerinden en yüksek kaliteli kablosuz müzik keyfini yaşamanıza olanak sağlar. 3 kat daha hızlı veri iletimiyle LDAC™, gelişmiş kablosuz müzik dinleme deneyimi sunar.  

ClearAudio+ müziğinizi zenginleştirir

Sony'ye özel ClearAudio+, zengin bir dinleme deneyimi için sesi otomatik olarak ayarlar. Dijital sinyal işleme teknolojileri alanındaki uzmanlığı bir araya getiren ClearAudio+, oyun oynarken, müzik dinlerken veya film izlerken sürekli olarak net, yüksek kaliteli ses sunmak için sesi optimize edebilir.

DSEE, ayrıntıları dijital müziğe otomatik olarak geri kazandırır

Sıkıştırılmış müzik dosyalarınızın kalitesini artırın. Orijinal müzik kaynağı sıkıştırıldığında, sevdiğiniz parçalara ayrıntı ve zenginlik katan yüksek frekanslı öğelerini kaybeder. Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE) bu öğeleri aslına sadık bir şekilde geri kazandırarak orijinal CD kaydına daha yakın yüksek kaliteli ses üretir.

Bluetooth® bağlantısı ile Kablosuz Parti Zinciri

Kablosuz Party Chain ile aynı şarkıyı dinleyin. Bluetooth® teknolojisi ile en fazla 10 uyumlu kablosuz hoparlörü bağlayın; müzik ve ışıkları senkronize ederek herkesin aynı ritimde dans etmesini sağlayın.

Dahili pil, istediğiniz yerde müzik çalmanızı sağlar

Dışarıda veya prizin olmadığı bir yerde parti mi vermek istiyorsunuz? Dahili pil, şebekeye bağlı olmadığınız zaman size 14 saat veya maksimum ses seviyesinde 3,5 saat oynatma süresi sağlar. Veya Stamina Modunu etkinleştirin, ses seviyesi size beş saat oynatma sağlayacak şekilde biraz düşürülür.

Birçok ışık parti atmosferi yaratır

Birçok ışıktan gelen kulüp stilinde LED aydınlatmayla atmosferi canlandırın. Hoparlörlerin çevresindeki çizgi şeklindeki ışıklar, saf beyazdan gökkuşağına kadar çok renkli desenler içerir. Renkli hoparlör ışıkları, her şeyi arkadan aydınlatır ve flaş ışıklar kulüp stilinde bir flaş efekti sağlar. Işık ekranı, müziğin havasına ve atmosfere uyarak vuruş ritmiyle senkronize olur.

Mikrofon girişi partinin sesi olmanızı sağlar

Partinin vokalisti olmak istediğinizde, mikrofon takmanız yeterlidir. GTK-XB60, vokallerinizi doğrudan karışıma ekler.

Maksimum taşınabilirlik için tek parça tasarım

GTK-XB60'ın tek parça tasarımı sayesinde yanınıza alın ve her yerde parti yapın. İster evde arkadaşlarınızla oturun ister partiyi başka bir yere taşıyın; kompakt tasarımdaki dahili kol taşınabilirlik ve rahatlık sunar.

NFC ve Bluetooth teknolojisi ile sorunsuz akış

Yakın Alan İletişimi (NFC™) ve Bluetooth® teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC™ özellikli cihazınızı kulaklığa dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirmeye başlayın. NFC™ yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın.

Sony | Music Center uygulaması ve Fiestable ile ayarlarınızı özelleştirin

Parti ayarlarınızı dans pistinden Sony | Music Center uygulamasıyla kolayca kontrol edin. Fiestable eklentisi, kablosuz olarak hoparlör ışıklarınızın rengini değiştirmenizi veya DJ efektlerini etkinleştirmenizi sağlar. Üstelik bunların hepsi, sezgisel hareketle kontrol özelliği sayesinde birkaç bilek hareketiyle mümkün. Ayrıca DJ kabininin başında durmak zorunda olmadan favori akıllı telefon çalma listelerinizi seçebilir ve çalınacak bir sonraki şarkıyı listeye ekleyebilirsiniz.

USB bağlantı noktası ile "takın ve çalıştırın"

USB bağlantı noktasını kullanarak USB, akıllı telefon veya tabletinizi takıp tüm dijital dosyalarınızı dinleyebilirsiniz. MP3, WMA ve WAV formatlarıyla uyumlu olan cihaz, en sevdiğiniz çalma listelerinizle partiyi devam ettirir.

Çoklu cihaz bağlantısı, daha çok kişinin müziği kontrol etmesini sağlar

GTK-XB60 ile aynı anda Bluetooth® teknolojisini kullanarak arkadaşlarınızla birlikte üç akıllı telefonu eşleştirebilirsiniz. Hepiniz müzik arşivinizden parça çalabilirsiniz, böylece çok daha fazla şarkı seçeneğiniz olur.

Party Chain, hoparlör sisteminizi genişletmenizi sağlar

Ses sisteminize ekstra güç ekleyin. Daha yüksek bir ses çıkışı için ses kablosu kullanarak birden çok stereo bağlayın. Cihazlardan birini "Parti Sunucusu" olarak etkinleştirin; müziği zincirdeki diğer sistemlerle senkronize edin.

Ses girişi ve çıkışı

Ses girişi ve çıkışıyla ses-görüntü ekipmanını bağlayın. Ev eğlencesi deneyiminize güç katmak için TV veya ekstra hoparlör bağlayın.

Teknik Özellikler
GTK-XB60 ile istediğiniz yerde kulüp stilinde partinin keyfini çıkarın. EXTRA BASS™ sesi vuruşları güçlendirir, renkli ışıklar ise tıpkı kulüplerde olduğu gibi müziğe göre değişir. Dahili şarj edilebilir pil sayesinde partiye başlamak için prize ihtiyacınız yoktur.
  • Derin ve vurucu ses için EXTRA BASS™

  • Şarj edilebilir pil partiyi istediğiniz yere götürmenizi sağlar

  • Parti ışıkları kulüp tarzı bir atmosfer sağlar.

  • Sony | Music Center uygulamasıyla ses ve ışık efektlerini kontrol edin

  • Kablosuz Parti Zinciri ile daha fazla hoparlör bağlayın

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi