XB72 EXTRA BASS Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
XB72 EXTRA BASS Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
XB72 EXTRA BASS Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
XB72 EXTRA BASS Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
XB72 EXTRA BASS Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
XB72 EXTRA BASS Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
XB72 EXTRA BASS Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
XB72 EXTRA BASS Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri

Özellikler

EXTRA BASS™, her basa güç kazandırır

Müziğinizdeki alçak tonları güçlendirmek için EXTRA BASS düğmesine basın. Bu özellik, bas notaları güçlendirerek derin ve vurucu baslar oluşturur. Düğmeye basarak modu etkinleştirin ve güçlü basların tadını çıkarın

Dikey ve yatay kurulum

Esnek iki yönlü kurulum, sistemi nereye yerleştirirseniz yerleştirin harika ses almanızı sağlar. Klasik boom box hissi için yatay yerleştirebilir ya da yeriniz kısıtlıysa dik koyabilirsiniz. Dahili sensör, her kurulumda sesin işlenip stereo sese dönüştürülmesini optimize eder.

Sanki ordaymış gibi

Müziğinizi yepyeni bir şekilde duyun; LIVE SOUND düğmesine basın ve akıllıca açılanmış hoparlörler ve DSP teknolojisi müziğinizi daha geniş bir alana yaysın. Benzersiz üç boyutlu ses deneyimi ile partinize hayat verin - gittiğiniz her yerde festival ortamı oluşturun.

Hoparlör ışıkları ve Fiestable üzerinden Parti Işığı ile atmosferi güçlendirin

GTK-XB72'de, hoparlörün önünde, yanlarında ve üstünde dahili çok renkli LED çizgi ışıklar ve daha fazla etki için yanıp sönen bir flaş ışığı bulunur. Akıllı telefonunuzdaki Fiestable üzerinden Parti Işığına dokunun, telefonun ekranı müzikle birlikte aynı anda yanıp sönen ve renk değiştiren ses sisteminin ışıklandırma efektlerini yansıtmaya başlar. Eklenebilecek akıllı telefon sayısı sınırsızdır, bu da eşsiz bir ortak deneyim yaratır. 

Sony | Music Center uygulaması ile ayarlarınızı özelleştirin

Sony | Music Center uygulaması ile ayarlarınızın kontrolü sizde olsun. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin ve müziklerinizi kablosuz kontrol edin. Ayrıca ses sisteminin başında durmak zorunda olmadan ses ayarlarınızı yapabilir, favori çalma listelerinizi telefondan veya USB'den seçebilir ve çalınacak bir sonraki şarkıyı listeye ekleyebilirsiniz.

Fiestable uygulaması üzerinden eğlenceli ve kolay kontrol

Sony | Music Center uygulaması, müzik ve ses ayarlarını doğrudan telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlar. Üstelik Fiestable uygulaması ile ışık renklerini kontrol edebilir, ayrıca DJ ve karaoke modlarını etkinleştirebilirsiniz. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde, tek bir bilek hareketiyle değişiklik yapın. 

DJ efektleriyle parçalara kendi dokunuşunuzu katın

Bir dizi DJ efekti ile partidekileri coşturun: Flanş, jet uçağının gürlemesine benzer özgün bir ses efekti yaratır; WAH, bir filtrenin frekansını otomatik olarak yükseltir veya düşürür; İzolatör belirli bir frekans bandını öne çıkarır ve PAN sesi hoparlör arasında taşır. Örnekleme ve çizilme efektleriyle yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

NFC ve Bluetooth® ile sorunsuz akış

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve Bluetooth® teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli cihazınızı ses sistemine dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirmeye başlayın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın, işte partiye hazırsınız.

USB bağlantı noktası ile takın, çalıştırın ve şarj edin

USB bağlantı noktasını kullanarak USB Memory Stick™, akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarınızı takıp tüm dijital dosyalarınızı dinleyebilirsiniz. MP3 ve WMA formatları ile uyumludur, aynı anda hem favori çalma listelerinizle partiye devam edip hem de cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Bluetooth® teknolojisi sayesinde Kablosuz Parti Zinciri ile ses sisteminizi genişletin

Bluetooth® teknolojisi sayesinde Kablosuz Parti Zinciri ile ses sisteminize ekstra güç katın. Daha yüksek ses çıkışı için Bluetooth® teknolojisi ile birden çok hoparlörü kablosuz olarak bağlayın. Bir cihazı "Parti Sahibi" olarak etkinleştirin ve herkesin aynı ritimde dans etmesi için müziği ve ışıkları senkronize edin.

Başka bir hoparlörü stereo çalma için kablosuz olarak bağlayın

Hoparlör Ekleme işleviyle, iki GTK-XB72'yi Bluetooth® üzerinden kablosuz olarak bağlayabilirsiniz. Ardından iki hoparlörün de aynı sesi çaldığı çift modu veya hoparlörler arasında stereo çalma için bir hoparlörün sağ kanaldaki sesi çaldığı, diğerinin de sol kanaldaki sesi çaldığı stereo modunu seçebilirsiniz.

Çoklu cihaz bağlantısı

Arkadaşlarınızla birlikte Bluetooth® teknolojisini kullanarak aynı anda en fazla üç akıllı telefonu veya tableti eşleştirebilirsiniz. Böylece müzik arşivlerinizden parça çalabilecek ve daha da fazla seçeneğe sahip olacaksınız.

Eller serbest görüşme için dahili mikrofon

Aramaları yanıtlamak için partiye ara vermeniz gerekirse telefonunuzu değil ses sistemini kullanın. Dahili mikrofon, Bluetooth® bağlantısıyla aramaları akıllı telefonunuzdan doğrudan stereonuza yönlendirmenizi sağlar. Bu sayede telefonunuzun ses sistemi bağlantısını kesmeden arama yapabilir ve aramaları yanıtlayabilirsiniz

Sesli kılavuz sizi bilgilendirir

Sesli kılavuz sizi temel işlevler konusunda bilgilendiren kullanışlı bir özelliktir: örneğin, akıllı telefonunuzu ses sisteminizle eşleştirirken "Bluetooth eşleştirme" ve ardından bağlantı kurulduktan sonra "Bluetooth bağlı" sesini duyarsınız. 

İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

Favori şarkılarınıza eşlik edin. Mikrofon girişi, GTK-XB72'nin karaoke partileri için ideal hale getirir.

Ses girişi

Ses girişi, Bluetooth® bağlanabilirliği olmayan, taşınabilir MP3 çalarları bağlamanızı sağlar.

Kolay taşınabilirlik için dahili tutma yerleri

Alın ve istediğiniz yerde parti yapın. İster evde arkadaşlarınızla oturun ister partiyi başka yere taşıyın; GTK-XB72'nin kompakt tek kutulu tasarımındaki her iki tarafta bulunan dahili tutma yerleri taşınabilirlik ve rahatlık sunar.

Teknik Özellikler
Bu güçlü tek kutulu ses sistemi ile dans partilerini bir üst seviyeye taşıyın. EXTRA BASS ve LIVE SOUND özelliklerini çizgi ışık, hoparlör ışıkları ve yanıp sönen flaş gibi parlak LED ışıkları ile birleştirirseniz büyük bir müzik etkinliğinde gibi hissedeceksiniz. Bluetooth® teknolojisi sayesinde Kablosuz Parti Zinciri ile, daha da büyük bir ses için başka hoparlörler de ekleyebilirsiniz.
  • Derin ve vurucu ses için EXTRA BASS™ sesi

  • Dikey ve yatay kurulum

  • Çizgi ışık, hoparlör ışıkları ve yanıp sönen flaş ile partinizi güçlendirin

  • Sony | Music Center uygulaması ile doğrudan akıllı telefonunuzdan müzik yayını yapın ve kontrol edin

  • Bluetooth® teknolojisi sayesinde Kablosuz Parti Zinciri ile daha fazla hoparlör bağlayın

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi