GTK-XB72 

Dans partilerini üst düzeye çıkarın

GTK-XB72 tek kutulu ses sistemi ile unutulmaz bir parti verin. Derin, darbeli bas sesinin canlı LED ışıklarıyla birleşmesiyle, büyük bir müzik etkinliğinde gibi hissedeceksiniz.

EXTRA BASS™ logosu

EXTRA BASS™, her basa güç kazandırır

EXTRA BASS düğmesine basarak müziğinize düşük ton gücü ekleyin. Bas çizgilerini derin, vurucu bas oluşturmak için güçlendirir. Modu etkinleştirmek için sadece düğmeye basın ve çınlayan basla kendinizi kaybedin.

GTK-XB72’nin dikey ve yatay pozisyonlarının resmi

Dikey ve yatay kurulum

Esnek iki yönlü kurulum, sistemi nereye yerleştirirseniz yerleştirin harika ses almanızı sağlar. Klasik boom box hissi için yatay yerleştirebilir ya da yeriniz kısıtlıysa dik koyabilirsiniz. Dahili sensör, her kurulumda sesin işlenip stereo sese dönüştürülmesini optimize eder.

CANLI SES’in nasıl çalıştığını gösteren diyagram

Sanki ordaymış gibi

Müziğinizi yepyeni bir şekilde duyun; LIVE SOUND düğmesine basın ve akıllıca açılanmış hoparlörler ve DSP teknolojisi müziğinizi daha geniş bir alana yaysın. Benzersiz üç boyutlu ses deneyimi ile partinize hayat verin - gittiğiniz her yerde festival ortamı oluşturun.

Partiyi ışıklandırın

GTK-XB72’nin önünde, yanlarında ve üstünde dahili çok renkli LED çizgi ışıklar, ana gövdesinde yanıp sönen hoparlör ışıkları ve daha fazla etki için yanıp sönen bir flaş ışık bulunur. Kulübe benzer bir atmosfer yaratmanın mükemmel yoludur.

GTK-XB72’nin çizgi ışığının yakın çekimi

Çizgi ışık

GTK-XB72’nin hoparlör ışığının yakın çekimi

Hoparlör ışığı

GTK-XB72’nin flaş ışığının yakın çekimi

Flaş ışık

Sony | Music Center logosu

Sony | Music Center uygulaması ile ayarlarınızı özelleştirin

Sony | Music Center uygulaması ile ayarlarınızın kontrolü sizde olsun. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin ve müziklerinizi kablosuz kontrol edin. Ayrıca ses sisteminin başında durmak zorunda olmadan ses ayarlarınızı yapabilir, favori çalma listelerinizi telefondan veya USB'den seçebilir ve çalınacak bir sonraki şarkıyı listeye ekleyebilirsiniz.

Fiestable uygulamasıyla eğlenceyi artırın

Fiestable uygulaması, akıllı telefonunuzla ışık renklerini kontrol etmenizi ve DJ ve karaoke modlarını etkinleştirmenizi sağlar. Fiestable üzerinden Parti Işığına dokunun; telefonunuzun ekranı, ses sisteminin müzikle birlikte yanıp sönen ve renk değiştiren ışık efektlerini bile gösterir. Katılabilecek akıllı telefon sayısı sınırsızdır; bu da eşsiz bir ortak deneyim yaratır. 

Partiye gelenler akıllı telefonlarında Fiestable uygulaması üzerinden Parti Işığını kullanıyor
Get it on Google logosu

Android için Sony | Music Center

Download on the App Store logosu

iOS için Sony | Music Center

Android için Fiestable

iOS için Fiestable

Ses sisteminizi genişletin 

Bluetooth® teknolojisi sayesinde Kablosuz Parti Zinciri ile ses sisteminize ekstra güç katın. Daha yüksek ses çıkışı için Bluetooth® teknolojisi ile birden çok hoparlörü kablosuz olarak bağlayın. Bir cihazı "Parti Sahibi" olarak etkinleştirin ve herkesin aynı ritimde dans etmesi için müziği ve ışıkları senkronize edin.

NFC ve Bluetooth® logoları

NFC ve Bluetooth® ile sorunsuz akış

NFC özellikli cihazınızı ses sistemine dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirmeye başlayın. NCF yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın ve partiye hazır olun.

USB simgesi

USB bağlantı noktası ile takın, çalıştırın ve şarj edin

USB Memory Stick, akıllı telefon veya tabletinizi takın ve tüm dijital dosyalarınızı çalın. MP3 ve WMA formatlarıyla uyumludur; hem partiye devam edebilir hem de cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Özellikler ve Teknik Nitelikler
Bu güçlü tek kutulu ses sistemi ile dans partilerini bir üst seviyeye taşıyın. EXTRA BASS ve LIVE SOUND özelliklerini çizgi ışık, hoparlör ışıkları ve yanıp sönen flaş gibi parlak LED ışıkları ile birleştirirseniz büyük bir müzik etkinliğinde gibi hissedeceksiniz. Bluetooth® teknolojisi sayesinde Kablosuz Parti Zinciri ile, daha da büyük bir ses için başka hoparlörler de ekleyebilirsiniz.
  • Derin ve vurucu ses için EXTRA BASS™ sesi

  • Dikey ve yatay kurulum

  • Çizgi ışık, hoparlör ışıkları ve yanıp sönen flaş ile partinizi güçlendirin

  • Sony | Music Center uygulaması ile doğrudan akıllı telefonunuzdan müzik yayını yapın ve kontrol edin

  • Bluetooth® teknolojisi sayesinde Kablosuz Parti Zinciri ile daha fazla hoparlör bağlayın

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi