İçeriğe Atla
DVD'li Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
DVD'li Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
DVD'li Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
DVD'li Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri

Özellikler

Hoparlör ışıkları parti atmosferi yaratır

Çok renkli hoparlör ışıklarıyla atmosferi güçlendirin. Işıkları Fiestable uygulamasıyla veya sistemde kontrol edebilir ve ritme senkronize olmalarını izleyebilirsiniz.

Karaoke özellikleriyle şarkıya eşlik edin

Arkadaşlarınızla kolayca karaoke yarışmaları düzenleyin: MHC-M60D'yi bir TV'ye bağlayın ve bir karaoke DVD'si takın. İki mikrofon girişi, şarkı puanlandırma ve ses efektleri, arkadaşlarınızla birlikte harika şarkı yarışmaları düzenlemenizi sağlar. Dahili Karaoke Ses Kısıcı, CD'lerdeki vokalleri kısar. Böylece tüm favori şarkılarınıza eşlik edebilirsiniz.

Gitar girişiyle şarkılara eşlik edin

Gitar girişiyle sevdiğiniz parçalara eşlik edin. Güçlü ses elde etmek ve gitarınızın efektlerini eklemek için yalnızca takın ve Gitar tuşuna basın. Tek başınıza çalın veya birlikte şarkı söylemek için mikrofon takın.

DJ efektleriyle parçalara kendi dokunuşunuzu katın 

DJ efektleri ile partidekileri coşturun. Partinizin havasını dört farklı efektle belirleyebilirsiniz: Flanger derin, gürleyen bir efekt oluşturur; WAH sesi bozar; İzolatör belirli bir frekans bandını öne çıkarır ve PAN sesi hoparlör arasında taşır. Fiestable uygulaması ve hareketle kontrolle DJ efektlerini kullanabilir ve parti çalma listelerinde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Bluetooth® üzerinden Kablosuz Parti Zinciri hoparlör sisteminizi genişletmenizi sağlar

Bluetooth® üzerinden birden çok ev ses sistemini bağlayarak daha güçlü sesin keyfini çıkarın. Bluetooth® teknolojisi ile 50 adede kadar uyumlu ev ses sistemini bağlayın ve müziği ve ışıklandırmayı senkronize edin.

Parti Kralı olun

Fiestable uygulamasından tek bir tıkla yeni Ses Sistemi durumunuzu sosyal medyada paylaşın. Ardından müziği açıp partide yükselin ve onaylı Parti Kralı olun.

Sony | Music Center ile müziğinizi birleştirin

Android ve iOS için Sony | Music Center uygulaması, müzik ve ses ayarlarını doğrudan telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlar.

Fiestable uygulaması

Fiestable, ışık renklerini kontrol etmenizi veya DJ ve karaoke modlarını etkinleştirmenizi sağlayan, iOS ve Android için ücretsiz bir uygulamadır. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde, tek bir bilek hareketiyle değişiklik yapın.

Dahili DVD oynatıcı ile film izleyin

Sizi aksiyonun merkezine taşıyan güçlü ses seviyesi ve ses basıncı sayesinde her sahnede heyecanın keyfine varın. Oturma odanızı sinema salonuna dönüştürün ve unutulmaz film geceleri düzenleyin.

Basit kurulum için HDMI çıkışı

HDMI (ARC) çıkışıyla sistemi kolayca TV'nize bağlayabilirsiniz. Normal ekranda TV ve DVD'lerinizi izlerken MHC-M60D hoparlörlerden gelen güçlü sesin keyfini çıkarın.

Sinematik S-Force Front Surround, filmlere hayat veriyor 

Sizi aksiyonun kalbine çeken sürükleyici seslerin keyfini çıkarın. S-Force Front Surround, sadece sol ve sağ hoparlör kanallarını kullanarak doğru ses seviyesi, gecikme ve ses dalgası spektrumunu oluşturmak için beynin ses kaynaklarını birleştirme yolunu taklit eder. Üç boyutlu ses alanlarını doğal bir şekilde taklit ederek daha geniş dinleme alanında zengin, aslına sadık sesin tadını çıkaracaksınız.  

Futbol Modu

Her maç izlediğinizde stadyuma adım atmış gibi hissedin. Derinlemesine sürükleyici bir izleme deneyimi için anlatımı kapatarak taraftar sesini güçlendirin ve maçla baş başa kalın.

DSEE, ayrıntıları dijital müziğe otomatik olarak geri kazandırır

Sıkıştırılmış müzik dosyalarınızın kalitesini artırın. Orijinal müzik kaynağı sıkıştırıldığında, sevdiğiniz parçalara ayrıntı ve zenginlik katan yüksek frekanslı öğelerini kaybeder. Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE) bu öğeleri aslına sadık bir şekilde geri kazandırarak orijinal CD kaydına daha yakın yüksek kaliteli ses üretir.

LDAC ile daha yüksek kaliteli Bluetooth® akışının tadını çıkarın

LDAC, geleneksel Bluetooth® ses teknolojisinden yaklaşık üç kat daha fazla veri (990 KB/sn maksimum aktarım hızında) ileterek harika bir kablosuz dinleme deneyimi yaşatıyor.

Çoklu cihaz bağlantısı, daha çok kişinin müziği kontrol etmesini sağlar

MHC-M60D ile aynı anda Bluetooth® teknolojisini kullanarak arkadaşlarınızla birlikte üç akıllı telefonu eşleştirebilirsiniz. Tüm müzik arşivinizden parça çalabilecek ve daha da fazla seçeneğe sahip olabileceksiniz.

Teknik Özellikler
MHC-M60D ile eviniz yılın en iyi parti mekanı olsun. Ritimle aynı zamanda hareket eden çok renkli hoparlör ışıklarıyla kulüp stilinde bir atmosfer yaratın ve daha iyi parti sesi için LDAC™ ile akıllı telefondan hoparlöre yüksek kaliteli ses akışı yapın.
  • Hoparlör ışıklarıyla atmosfer yaratın

  • Karaoke ve gitar girişleri şarkıya eşlik etmenizi sağlar

  • Fiestable uygulamasıyla DJ efektlerini kontrol edin

  • HDMI çıkışına sahip entegre DVD oynatıcı

  • Futbol modu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi