BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V02 Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V02 Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V02 Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Partileri üst düzeye çıkarın

Bu güçlü, tek parçalı ses sistemi ile uzak mesafelerden bile favori parçalarınızın ritmini hissedin. Müzikle yanıp sönen hoparlör ışığının keyfini çıkarın ve akıllı telefonunuzdan çalmayı kontrol edin.

Partinizi sesle doldurun

Festival sesini doğum günlerine, özel günlere ve anlık toplantılara taşıyın. JET BASS BOOSTER'ın sunduğu uzun mesafeli bas sesi, partinize gelenlerin alanın her yerinde daha da güçlü müziğin keyfini çıkarmasını sağlar.

Açılı tweeter üniteleriyle MHC-V02D
Açılı tweeter'lar

Sesi daha da geniş alana yayan açılı tweeter üniteleri sayesinde odayı büyük bir festival sesiyle doldurun.

JET BAS YÜKSELTİCİ
JET BAS YÜKSELTİCİ

Konik bir bass reflex boru yapısı bas sesinin hava akışını yoğunlaştırır, böylece kalabalığın neresinde olursanız olun, uzun mesafelerde net bir şekilde duyabilir ve fiziksel olarak hissedebilirsiniz.

Hoparlör ışıklarıyla enerji yaratın

Kulüpleri hatırlatan LED hoparlör aydınlatmasıyla atmosferi güzelleştirin. Mavi ışık, ritme uygun bir senkronizasyonla yanıp söner.

LED hoparlör ışıklı MHC-V02
İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

Herkes eğlensin; giriş üzerinden bir mikrofon bağlayın, konuklarınızla birlikte favori şarkılarınıza eşlik edip yarışın. Bir gitar bağlayıp sistemi gitar amplifikatörü olarak kullanarak rock&roll havası da katabilirsiniz. Üç modun keyfini çıkarın: Net ses için Net, Distortion gitar sesi için Overdrive ve bas gitar için Bas.

Parti davetlisi akıllı telefonunda Fiestable uygulaması ile Sesle Kontrol özelliğini kullanıyor
Fiestable üzerinden Sesli Kontrol

Sadece konuşarak parça değiştirin, ışığı açın ve tüm renklerin yanıp sönmesini sağlayın. Fiestable uygulamasıyla Sesle Kontrolü seçip komutunuzu söylemeniz yeterli; müzik çalma, ışıklar ve KARAOKE modu gibi 39 adede kadar komut bulunur.

Partiye gelenler akıllı telefonlarında Fiestable uygulaması üzerinden Parti Işığını kullanıyor
Fiestable ile Parti Işığı

Akıllı telefonunuzdaki Fiestable uygulaması üzerinden Parti Işığına dokunun, telefonun ekranı müzikle birlikte aynı anda yanıp sönen ve renk değiştiren ses sisteminin ışıklandırma efektlerini yansıtmaya başlar.

Parti Kralı simgesi
Parti kralı olun

Partinizin durumunu Fiestable uygulamasından tek tıkla sosyal medyada paylaşın. Ardından müziğin sesini açın ve onaylı Parti Kralı olmak için sıralamada yukarılara tırmanın.

Parti davetlisi akıllı telefonunda Sony | Music Center uygulamasını kullanıyor
Her şeyi dans pistinden yönetin

Sony | Music Center uygulaması, müzik ve ses ayarlarını doğrudan telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlar. Üstelik Fiestable uygulaması ile ışık renklerini kontrol edebilir, ayrıca DJ ve karaoke modlarını etkinleştirebilirsiniz. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde, tek bir bilek hareketiyle değişiklik yapın. 

Google Play logosu
Android için Sony | Music Center
App Store logosu
iOS için Sony | Music Center
Android için Fiestable
iOS için Fiestable
Tripoda monte edilmiş MHC-V02
Tripod ile uyumlu

Dahili montaj deliği kullanılarak MHC-V02, yüksek bir pozisyon için tripod hoparlör standına yerleştirilebilir; böylece ses, ister otursunlar ister ayakta dursunlar daha da fazla kişiye daha da etkili bir şekilde yönlendirilebilir.

Fazladan hoparlörlerle partiyi canlandırın

Bluetooth® bağlantısıyla birden çok ev ses sistemini bağlayarak daha güçlü sesin keyfini çıkarın. 50 adede kadar uyumlu ev ses sistemini bağlayın ve müzik ile ışıkları senkronize edin.

LDAC™ simgesi
LDAC™ ile yüksek kaliteli Bluetooth® akışı

LDAC™, üstün kablosuz dinleme için geleneksel Bluetooth® ses teknolojisinden yaklaşık üç kat daha fazla veri (990 kb/sn maksimum aktarım hızında) gönderir. 

Çok cihazlı bağlantı resmi
Çoklu cihaz bağlantısı

Bluetooth® teknolojisiyle, arkadaşlarınızla üç adede kadar akıllı telefonu aynı anda MHC-V02 ile eşleştirebilirsiniz. Böylece tüm müzik arşivlerinizden parçaları dinleyebilirsiniz.

Dahili kollarından taşınan MHC-V02
Partiyi istediğiniz yere götürün

MHC-V02’de, arkadaşınızın evine götürmeniz veya partiyi kolayca odadan odaya taşımanız için dahili taşıma sapları bulunur.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Bu güçlü tek kutulu ses sistemi ile partilerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Favori parçalarınızın ritmini uzun mesafelerden hissedin. Ritme göre yanıp sönen hoparlör ışığının keyfini çıkarın ve çalmayı akıllı telefonunuzdan çalıştırın.
  • JET BASS BOOSTER ile uzun mesafeli bas sesi

  • Hoparlör ışığı

  • Fiestable üzerinden sesli kontrol / Fiestable üzerinden Parti Işığı

  • Güvenli kaldırma ve kolay taşıma için sap

  • Tripod ile uyumlu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri