MHC-V13
MHC-V13
MHC-V13
Partileri hiç olmadığı kadar güzelleştirin

Bu tek kutulu güçlü sistemle uzun mesafelerden dahi favori şarkılarınızın ritmini hissedin veya MHC-V13’ten gelen müziğe göre
yanıp sönen Hoparlör Işığıyla dans edin; hem de tüm bunlarda müzik akışını akıllı telefonunuzdan yönetin. 

Salonunuzu sesle doldurun 

Partileri bir üst seviyeye taşıyın ve doğum günlerini, özel günleri ve kendiliğinden gelişen toplantıları festival deneyimine dönüştürün.
Yüksek Verimli Tweeter’lar ve JET BASS BOOSTER’ın sunduğu uzun mesafeli bas sesiyle, partinize gelenler salonun
her yerinde güçlü müziğin keyfini çıkaracak. 

MHC-V13
Muhteşem sesi partinin her yerine yayın

Küçük, kompakt MHC-V13 etkileyici ses sunar. İki adet Yüksek Verimli Tweeter ve JET BASS BOOSTER, sesi partinin her yerine yayar; müziğiniz, ünitenin ön tarafından daha geniş ve yüksek bir alana ulaşır ve tüm konuklarınız zengin, net sesin keyfini çıkarır.

İki adet Yüksek Verimli Tweeter salonunuzu sesle doldurur

Ünitenin ön kısmının üstüne monte edilmiş, korna tweeter kullanan ve yukarı bakan iki adet Yüksek Verimli Tweeter, ses alanını genişletip ses basıncı seviyesini artırır, böylece müziğiniz daha uzağa, daha geniş alana ve biraz daha yükseğe yayılıp salonun her köşesine ulaşır. 

MHC-V13
JET BAS YÜKSELTİCİ
JET BASS BOOSTER ile uzak mesafelerde ritmi hissedin

Konik bir bass reflex boru yapısı bas sesinin hava akışını yoğunlaştırır, böylece kalabalığın neresinde olursanız olun, uzun mesafelerde net bir şekilde duyabilir ve fiziksel olarak hissedebilirsiniz. 

Hoparlör ışıklarıyla enerji yaratın

Hoparlör Işığı, çok renkli ışık dalgaları gönderir, böylece otantik bir gece kulübü veya açık hava festivali atmosferinin keyfini çıkarabilirsiniz.

ışık
İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

Favori şarkılarınıza eşlik edin. Mikrofon girişi sayesinde MHC-V13 karaoke partileri için ideal seçimdir. Mikrofon girişine bir gitar bağlayıp sistemi gitar amplifikatörü olarak da kullanabilirsiniz. Üç modun keyfini çıkarın: net ses için Net, Distortion gitar sesi için Overdrive ve bas gitar için Bas. 

Fiestable ile partinin kontrolünü elinize alın

Eğlenceli, sezgisel ve kolay kullanımlı Fiestable, MHC-V13 üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan, eğlenceli bir özellik kontrolüdür. Fiestable’ı kullanmak için önce Sony | Music Center’ı indirmelisiniz. Ardından sadece telefonunuza dokunarak veya sesinizi kullanarak müziği, ışıkları ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz.

party-playlist-fiestable
Fiestable ile arkadaşlarınızın Partinin Çalma Listesini oluşturmasına izin verin

Fiestable uygulamasıyla herkes favori şarkılarını çalma listenize ekleyebilir. Konuklarınızın akıllı telefonlarındaki müzikleri Wi-Fi® ağınız üzerinden eklemesine izin verin; partiniz hiç durmasın.

karaoke-ranking-fiestable
Fiestable üzerinden Karaoke Sıralamasıyla süperstarınızı bulun 

Karaoke Sıralamasıyla yarışıp partinizdeki Karaoke Kralını veya Kraliçesini bulun. İlk 10’a girmeyi başaranlar adlarını ve şarkının adını liderlik panosuna
kaydedebilirler.

Parti_kralı
Parti Kralı olun

Partinizin durumunu Fiestable uygulamasından tek tıkla sosyal medyada paylaşın. Ardından müziğin sesini açın ve onaylı Parti Kralı olmak için sıralamada yukarılara tırmanın.

Her şeyi dans pistinden yönetin

Sony | Music Center ile müziği ve ses ayarlarını telefonunuzdan kontrol edin. Fiestable uygulaması ışık renklerini kontrol etmenizi veya DJ ve karaoke modlarını etkinleştirmenizi de sağlar. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde bir bilek hareketiyle değişiklikler yapabilirsiniz.

music-center-logosu
googleplaystore
Android için Sony | Music Center
appstore
iOS için Sony | Music Center
Android için Fiestable
iOS için Fiestable
Kablosuz bağlantıyla atmosferi genişletin  

Daha büyük, daha dolu bir sesin ve senkronize ışıkların keyfini çıkarın. Kablosuz Parti Zinciriyle MHC-V13’ünüzü Bluetooth®, üzerinden 50 adet uyumlu yüksek güçlü ses sisteminden herhangi birine bağlayabilirsiniz. 

Bluetooth®
Bluetooth® ile sorunsuz akış

Bluetooth® teknolojisiyle kablosuz bağlantılardan ve karmaşık kurulum dizilerinden kurtulun. Bluetooth® üzerinden bağlanın, işte hazırsınız.

Kablosuz Parti
Kablosuz Parti Zinciriyle sesinizi senkronize edin

Daha güçlü bir ses deneyimi için Bluetooth® bağlantısı, ile 50 adede kadar uyumlu, yüksek güçlü ses sistemi bağlayın ve hoparlörlerin yanında ışıklarınızın da senkronize olmasını izleyin. 

Çoklu cihaz
Çoklu cihaz bağlantısıyla müziği daha çok
kişi kontrol eder

Arkadaşlarınızla birlikte, Bluetooth® teknolojisi, sayesinde maksimum üç adet akıllı telefonu aynı anda MHC-V13 ile eşleştirebilirsiniz. Müzik arşivlerinizdeki parçaları çalabilir ve daha da fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. 

dab logosu
DAB+ daha fazlasını dinleyin 

Tamamen DAB+ uyumlu tuner ile favori radyo istasyonlarınızı istediğiniz yere
götürebilirsiniz. 

Parti atmosferine dayanacak şekilde tasarlandı 

Kullanılabilirlik ve dayanıklılık için tasarlanan MHC-V13’ün parti atmosferine dayanıp dayanamayacağını düşünmenize hiç gerek yok.

Partiyi istediğiniz yere götürün

MHC-V13’te, arkadaşınızın evine götürmeniz veya partiyi kolayca odadan odaya taşımanız için dahili taşıma sapları bulunur. 

egme-dondurme-tasima
Sağlamlık
Çılgın partiler için üretildi

Ünitenin her tarafını kaplayan, sert plastik dış yüzey ve güçlü köşe korumaları, MHC-V13’ün uzun ömürlü olmasını ve partiniz nerede olursa olsun kolay taşınmasını sağlar.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Bu güçlü, tek kutulu ses sistemiyle partilerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Yüksek Verimli Tweeter’larla ve JET BASS BOOSTER ile favori parçalarınızın ritmini hissedin. Çok renkli Hoparlör Işığının keyfini çıkarın ve Fiestable uygulamamız üzerinden Parti Çalma Listesi ve Karaoke Sıralamasıyla parti sizin olsun. Tutma yerleri sayesinde hiç olmadığı kadar kolay taşınır.
  • Yüksek Verimli Tweeter’larla Sesi Dört Yana Yayın

  • Hoparlör Işığı

  • Fiestable üzerinden Parti Çalma Listesi ve Karaoke Sıralaması

  • Güvenle kaldırma ve kolay taşıma için tutma yeri

  • Daha fazla dayanıklılık için köşe korumaları

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri