BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V42D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V42D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V42D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Unutulmaz bir gece olsun

Uzun mesafeli bas sesi özellikli, güçlü MHC-V42D ile, partideki herkes ritmi hissedecek. Renkli parti ışıkları, müzikle senkronize olur ve hareketle kontrolü veya akıllı telefonunuzu kullanarak sırayla DJ olabilirsiniz.

Partinizi sesle doldurun

Festival sesini doğum günlerine, özel günlere ve anlık toplantılara taşıyın. JET BASS BOOSTER'ın sunduğu uzun mesafeli bas sesi, partinize gelenlerin alanın her yerinde daha da güçlü müziğin keyfini çıkarmasını sağlar.

Açılı tweeter üniteleriyle MHC-V42D
Açılı tweeter'lar

Sesi daha da geniş alana yayan açılı tweeter üniteleri sayesinde odayı büyük bir festival sesiyle doldurun.

JET BAS YÜKSELTİCİ
JET BAS YÜKSELTİCİ

Konik bir bass reflex boru yapısı bas sesinin hava akışını yoğunlaştırır, böylece kalabalığın neresinde olursanız olun, uzun mesafelerde net bir şekilde duyabilir ve fiziksel olarak hissedebilirsiniz.

LIVE SOUND logosu
Sanki canlıymış gibi dinleyin

DSP Teknolojisi, müziğinize gerçekçi bir müzik festivali ve canlı konser ambiyansı kazandırarak festival havası yaratır.

DSEE logosu
Ayrıntıları dijital müziğe geri kazandırır

Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE), sıkıştırılmış müzik dosyalarına ayrıntıları geri kazandırarak orijinal CD kaydına yakın yüksek kaliteli ses üretir.

Parti Işığı ve Hoparlör Işığı

Otantik bir gece kulübü veya açık hava festival atmosferi için parti ışıkları ve hoparlör ışıklarıyla büyük alanlarda bile partinin her köşesini aydınlatın.

İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

Herkes eğlensin; iki mikrofon girişi ile siz ve konuklarınız favori şarkılarınıza beraber eşlik edebilirsiniz. Girişlerden birine gitar bağlayıp sistemi gitar amplifikatörü olarak kullanarak rock&roll havası da katabilirsiniz. Üç modun keyfini çıkarın: Net ses için Net, Distortion gitar sesi için Overdrive ve bas gitar için Bas.

Jest Kontrolü ile DJ olun

Elinizin dikey veya yatay bir hareketiyle parça atlayın, flanştan WAH'a geçin, karaoke mikrofonunu açın, mikrofon ve müziğin yüksekliğini kontrol edin veya ses seviyesini yükseltin. Hareketli Kontrol MHC-V42D'nin işlevlerini çabucak ve kolayca kontrol etmenizi sağlar, böylece partinin hiçbir anını kaçırmazsınız.

MHC-V42D Hareketle Kontrol
Parti davetlisi akıllı telefonunda Fiestable uygulaması ile Sesle Kontrol özelliğini kullanıyor
Fiestable üzerinden Sesli Kontrol

Sadece konuşarak parça değiştirin, ışığı açın ve tüm renklerin yanıp sönmesini sağlayın. Fiestable uygulamasıyla Sesle Kontrolü seçip komutunuzu söylemeniz yeterli; müzik çalma, ışıklar ve KARAOKE modu gibi 39 adede kadar komut bulunur.

Partiye gelenler akıllı telefonlarında Fiestable uygulaması üzerinden Parti Işığını kullanıyor
Fiestable ile Parti Işığı

Akıllı telefonunuzdaki Fiestable uygulaması üzerinden Parti Işığına dokunun, telefonun ekranı müzikle birlikte aynı anda yanıp sönen ve renk değiştiren ses sisteminin ışıklandırma efektlerini yansıtmaya başlar. 

Parti Kralı simgesi
Parti kralı olun

Partinizin durumunu Fiestable uygulamasından tek tıkla sosyal medyada paylaşın. Ardından müziğin sesini açın ve onaylı Parti Kralı olmak için sıralamada yukarılara tırmanın.

Parti davetlisi akıllı telefonunda Sony | Music Center uygulamasını kullanıyor
Her şeyi dans pistinden yönetin

Sony | Music Center uygulaması, müzik ve ses ayarlarını doğrudan telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlar. Üstelik Fiestable uygulaması ile ışık renklerini kontrol edebilir, ayrıca DJ ve karaoke modlarını etkinleştirebilirsiniz. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde, tek bir bilek hareketiyle değişiklik yapın. 

Google Play logosu
Android için Sony | Music Center
App Store logosu
iOS için Sony | Music Center
Android için Fiestable
iOS için Fiestable
Filmler ve TV artık daha çarpıcı

MHC-V42D’yi TV’nize bağlayın ve favori filmlerinizi, TV programlarını ve sporu bambaşka bir şekilde yaşayın.

HDMI logosu
HDMI çıkışı 

HDMI (ARC) çıkışıyla sistemi kolayca TV'nize bağlayabilirsiniz. Normal ekranda TV ve DVD'lerinizi izlerken MHC-V42D hoparlörlerden gelen güçlü sesin keyfini çıkarın.

DVD logosu
Dahili DVD oynatıcı

Sizi aksiyonun merkezine taşıyan güçlü ses seviyesi ve ses basıncı sayesinde her sahnede heyecanın keyfine varın. Oturma odanızı sinema salonuna dönüştürün ve unutulmaz film geceleri düzenleyin.

Fazladan hoparlörlerle partiyi canlandırın

Bluetooth® bağlantısıyla birden çok ev ses sistemini bağlayarak daha güçlü sesin keyfini çıkarın. 50 adede kadar uyumlu ev ses sistemini bağlayın ve müzik ile ışıkları senkronize edin.

NFC ve Bluetooth® simgeleri
NFC ve Bluetooth® ile sorunsuz akış

Bluetooth® bağlantısı kurmak ve anında akışa başlamak için NFC Tek Dokunuşu kullanın.

LDAC™ simgesi
LDAC™ ile yüksek kaliteli Bluetooth® akışı

LDAC™, üstün kablosuz dinleme için geleneksel Bluetooth® ses teknolojisinden yaklaşık üç kat daha fazla veri (990 kb/sn maksimum aktarım hızında) gönderir. 

MHC-V42D çok cihazlı bağlantı resmi
Çoklu cihaz bağlantısı

Bluetooth® teknolojisiyle, arkadaşlarınızla üç adede kadar akıllı telefonu aynı anda MHC-V42D ile eşleştirebilirsiniz. Böylece tüm müzik arşivlerinizden parçaları dinleyebilirsiniz.

Dahili kollarından taşınan MHC-V42D
Partiyi istediğiniz yere götürün

MHC-V42D’de, arkadaşınızın evine götürmeniz veya partiyi kolayca odadan odaya taşımanız için dahili taşıma sapları bulunur.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Güçlü MHC-V42D ile her seferinde muhteşem partiler verin. Geniş alana yayılan ses ve uzun mesafeli ses, ritimlerinizi parti alanının tamamına gönderir, böylece herkes aynı muhteşem sesin keyfini çıkarır. Renkli parti ışıkları ve hoparlör ışıkları ritme göre senkronize olur ve yatay ve dikey hareketli kontrol ya da akıllı telefonunuzla sırayla DJ olabilirsiniz.
  • JET BASS BOOSTER ile uzun mesafeli bas sesi

  • Parti Işığı ve Hoparlör Işığı

  • Eğlenceli ve kolay kullanım için hareketli kontrol

  • Fiestable üzerinden sesli kontrol / Fiestable üzerinden Parti Işığı

  • HDMI ARC özellikli entegre DVD oynatıcı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri