BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V42D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V42D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V42D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri

Özellikler

Parti alanınızı sesle doldurun

Festival sesini doğum günlerine, özel günlere ve anlık toplantılara taşıyın. JET BASS BOOSTER'ın sunduğu uzun mesafeli bas sesi, partinize gelenlerin alanın her yerinde daha da güçlü müziğin keyfini çıkarmasını sağlar.

Açılı tweeter'lar

Sesi daha da geniş alana yayan açılı tweeter üniteleri sayesinde odayı büyük bir festival sesiyle doldurun.

JET BASS BOOSTER ile daha da uzak mesafelerde ritmi hissedin

Konik bir bass reflex boru yapısı bas sesinin hava akışını yoğunlaştırır, böylece kalabalığın neresinde olursanız olun, uzun mesafelerde net bir şekilde duyabilir ve fiziksel olarak hissedebilirsiniz.

CANLI SES

DSP Teknolojisi, parti alanını gerçekçi bir müzik festivali ve canlı konser sesi ile dolduran festival havasını yaratır.

DSEE, ayrıntıları dijital müziğe otomatik olarak geri kazandırır

Sıkıştırılmış müzik dosyalarınızın kalitesini artırın. Orijinal müzik kaynağı sıkıştırıldığında, sevdiğiniz parçalara ayrıntı ve zenginlik katan yüksek frekanslı öğelerini kaybeder. Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE) bu öğeleri aslına sadık bir şekilde geri kazandırarak orijinal CD kaydına daha yakın yüksek kaliteli ses üretir.

Parti Işığı ve Hoparlör Işığı

Çok renkli parti ışıkları ve hoparlör ışıklarıyla büyük alanlarda bile partinin her köşesini aydınlatın, böylece otantik bir gece kulübü veya dışarıda festival atmosferinin keyfini çıkarabilirsiniz.

İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

Herkes eğlensin; iki mikrofon girişi ile konuklarınızla birlikte favori şarkılarınıza eşlik edip yarışabilirsiniz. Veya girişlerden birine gitar bağlayıp sistemi gitar amplifikatörü olarak kullanarak rock&roll havası katın. Üç modun keyfini çıkarın: Net ses için Net, Distortion gitar sesi için Overdrive ve bas gitar için Bas.

Dikey ve yatay Hareketli Kontrol

Elinizin dikey veya yatay bir hareketiyle parça atlayın, flanştan WAH'a geçin, karaoke mikrofonunu açın, mikrofon ve müziğin yüksekliğini kontrol edin veya ses seviyesini yükseltin. Hareketli Kontrol MHC-V42D'nin işlevlerini çabucak ve kolayca kontrol etmenizi sağlar, böylece partinin hiçbir anını kaçırmazsınız.

Fiestable üzerinden Sesli Kontrol

Sadece konuşarak parça değiştirin, ışığı açın ve tüm renklerin yanıp sönmesini sağlayın. Fiestable uygulaması üzerinden Sesli Kontrolü seçin ve komutunuzu söyleyin; ışıklar ve sesler isteğinizi yerine getirir.

Fiestable üzerinden Parti Işığı ile deneyimi güçlendirin

Akıllı telefonunuzdaki Fiestable uygulaması üzerinden Parti Işığına dokunun, telefonun ekranı müzikle birlikte aynı anda yanıp sönen ve renk değiştiren ses sisteminin ışıklandırma efektlerini yansıtmaya başlar. Eklenebilecek akıllı telefon sayısı sınırsızdır, bu da eşsiz bir ortak deneyim yaratır.

Parti kralı olun

Partinizin durumunu Fiestable uygulamasından tek tıkla sosyal medyada paylaşın. Ardından müziğin sesini açın ve onaylı Parti Kralı olmak için sıralamada yukarılara tırmanın.

Her şeyi dans pistinden yönetin

Sony | Music Center uygulaması, müzik ve ses ayarlarını doğrudan telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlar. Üstelik Fiestable uygulaması ile ışık renklerini kontrol edebilir, ayrıca DJ ve karaoke modlarını etkinleştirebilirsiniz. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde, tek bir bilek hareketiyle değişiklik yapın. 

Basit kurulum için HDMI çıkışı

HDMI (ARC) çıkışıyla sistemi kolayca TV'nize bağlayabilirsiniz. Normal ekranda TV ve DVD'lerinizi izlerken MHC-V42D hoparlörlerden gelen güçlü sesin keyfini çıkarın.

Dahili DVD oynatıcı ile film izleyin

Sizi aksiyonun merkezine taşıyan güçlü ses seviyesi ve ses basıncı sayesinde her sahnede heyecanın keyfine varın. Oturma odanızı sinema salonuna dönüştürün ve unutulmaz film geceleri düzenleyin.

Anında bağlantı için NFC Tek Dokunuş

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve Bluetooth® teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli cihazınızı hoparlörlere dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirmeye başlayın. NFC’niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın.

LDAC™ ile yüksek kaliteli Bluetooth® akışının keyfini çıkarın

LDAC™, geleneksel Bluetooth® ses teknolojisinden yaklaşık üç kat daha fazla veri (990 KB/sn maksimum aktarım hızında) göndererek harika bir kablosuz dinleme deneyimi yaşatıyor.

Kolay taşıma için tutma yeri

MHC-V42D'yi taşımak istediğinizde, kullanışlı tutma terini tutun ve kaldırıp nerede parti yapmak istiyorsanız oraya götürün.

Fazladan hoparlörlerle partiyi canlandırın

Bluetooth® bağlantısı üzerinden birden fazla ev ses sistemini bağlayarak daha güçlü sesin keyfini çıkarın. 50 adede kadar uyumlu ev ses sistemini bağlayın ve müzik ile ışıkları senkronize edin.

Çoklu cihaz bağlantısı, daha çok kişinin müziği kontrol etmesini sağlar

MHC-V42D ile arkadaşlarınızla birlikte Bluetooth® teknolojisini kullanarak aynı anda en fazla üç akıllı telefonu eşleştirebilirsiniz. Böylece tüm müzik arşivlerinizden parça çalabilecek ve daha da fazla seçeneğe sahip olacaksınız.

USB bağlantı noktası ile takın, çalıştırın ve şarj edin

USB cihazındaki parçaları çalın veya doğrudan CD'den USB'ye kayıt ile kendi özel çalma listelerinizi oluşturun. Cihazınızı PLAY / REC bağlantı noktasına bağlayın, işte tüm favori parçalarınızla sonraki partinizi vermeye hazırsınız. Veya parti yaparken USB bağlantı noktasını kullanarak akıllı telefonunuzu da bağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Güçlü MHC-V42D ile her seferinde muhteşem partiler verin. Geniş alana yayılan ses ve uzun mesafeli ses, ritimlerinizi parti alanının tamamına gönderir, böylece herkes aynı muhteşem sesin keyfini çıkarır. Renkli parti ışıkları ve hoparlör ışıkları ritme göre senkronize olur ve yatay ve dikey hareketli kontrol ya da akıllı telefonunuzla sırayla DJ olabilirsiniz.
  • JET BASS BOOSTER ile uzun mesafeli bas sesi

  • Parti Işığı ve Hoparlör Işığı

  • Eğlenceli ve kolay kullanım için hareketli kontrol

  • Fiestable üzerinden sesli kontrol / Fiestable üzerinden Parti Işığı

  • HDMI ARC özellikli entegre DVD oynatıcı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi