BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V43D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V43D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V43D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V43D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Daha önce görülmemiş partiler verin

Güçlü MHC-V43D ile unutulmaz bir gece yaratın. Uzun mesafeli bas sesi ve ritimle senkronize olan renkli parti ışığıyla
konuklarınız dans pistinden ayrılmak istemeyecek. 

Destansı bir sesle dans pistinizi canlandırın

Ses Yayma, Yüksek Verimli Tweeter’lar ve Yüksek Verimli Orta Aralık ile müziğinizi ünitenin önünden daha geniş
bir alana ve daha yükseğe yayın; böylece tüm konuklarınız zengin, net sesin keyfini çıkarabilsin. 

İki Adet Yüksek Verimli Tweeter
İki adet Yüksek Verimli Tweeter salonunuzu sesle doldurur

Korna tweeter’lar kullanan iki adet Yüksek Verimli Tweeter, ses alanını genişleterek ve ses basıncı seviyesini yükselterek, nasıl bir salon seçmiş olursanız olun sesi mekanın her yerine yayar.

Yüksek Verimli Orta Aralıkla daha iyi vokaller

Ünitenin önünde orta korna hoparlörleri bulunan Yüksek Verimli Orta Aralık, büyük önem taşıyan orta aralıklı frekanslar için sesi daha iyi netlik ve ses basıncıyla dağıtır. Yani dans ederken veya favori şarkılarınıza eşlik ederken daha net vokaller duyabilirsiniz.

Verimli Orta Aralık
JET BAS YÜKSELTİCİ
JET BASS BOOSTER ile uzak mesafelerde ritmi hissedin

Konik bir bass reflex boru yapısı bas sesinin hava akışını yoğunlaştırır, böylece kalabalığın neresinde olursanız olun, uzun mesafelerde net bir şekilde duyabilir ve fiziksel olarak hissedebilirsiniz. 

Canlı Ses
Sanki canlıymış gibi dinleyin 

DSP Teknolojisi, müziğinize gerçekçi bir
müzik festivali ve canlı konser
ambiyansı kazandırarak festival havası yaratır.

DSEE
Ayrıntıları dijital müziğe geri kazandırır

Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE), sıkıştırılmış müzik dosyalarına ayrıntıları geri kazandırarak orijinal CD kaydına yakın yüksek kaliteli ses üretir. 

Geceyi aydınlatın

Parti Işığı ve Hoparlör Işığıyla partiyi tabandan tavana aydınlatın. Canlı kırmızı çizgilerle koyu mavi ve gök mavisi dalgalar gönderin ve otantik bir gece kulübü veya açık hava festivali atmosferinin keyfini çıkarın.

İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

İki mikrofon girişiyle, konuklarınızla birlikte favori şarkılarınıza eşlik edip yarışabilir, herkesin eğlendiği bir ortam yaratabilirsiniz. Girişlerden birine gitar bağlayıp sistemi gitar amplifikatörü olarak kullanarak rock&roll havası da katabilirsiniz. Üç modun keyfini çıkarın: net ses için Net, Distortion gitar sesi için Overdrive ve bas gitar için Bas. Ünitenin iki mikrofon tutucusu vardır; yani işiniz bittiğinde, mikrofonlarınızı güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz. 

hareketle-kontrol
Dikey ve yatay Hareketli Kontrol

Elinizin yatay veya dikey bir hareketiyle parça atlayın, flanger’dan WAH’a geçin, karaoke mikrofonunu açın, mikrofonun ve müziğin ses perdesini kontrol edin veya ses seviyesini yükseltin. Hareketle Kontrol, MHC-V43D’nin işlevlerini çabucak ve kolayca kontrol etmenizi sağlar, böylece partinin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Fiestable ile partinin kontrolünü elinize alın

Eğlenceli, sezgisel ve kolay kullanımlı Fiestable, MHC-V43D üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan, eğlenceli bir özellik kontrolüdür. Fiestable’ı kullanmak için önce Sony | Music Center’ı indirmelisiniz. Ardından sadece telefonunuza dokunarak veya sesinizi kullanarak müziği, ışıkları ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz.

party-playlist-fiestable
Fiestable ile arkadaşlarınızın Partinin Çalma Listesini oluşturmasına izin verin

Fiestable uygulamasıyla herkes favori şarkılarını çalma listenize ekleyebilir. Konuklarınızın akıllı telefonlarındaki müzikleri Wi-Fi® ağınız üzerinden eklemesine izin verin; partiniz hiç durmasın.

karaoke-ranking-fiestable
Fiestable üzerinden Karaoke Sıralamasıyla süperstarınızı bulun 

Karaoke Sıralamasıyla yarışıp partinizdeki Karaoke Kralını veya Kraliçesini bulun. İlk 10’a girmeyi başaranlar adlarını ve şarkının adını liderlik panosuna kaydedebilirler.

Parti Kralı
Parti kralı olun

Partinizin durumunu Fiestable uygulamasından tek tıkla sosyal medyada paylaşın. Ardından müziğin sesini açın ve onaylı Parti Kralı olmak için sıralamada yukarılara tırmanın.

Her şeyi dans pistinden yönetin

Sony | Music Center ile müziği ve ses ayarlarını telefonunuzdan kontrol edin. Fiestable uygulaması, ışık renklerini kontrol etmenizi veya DJ ve karaoke modlarını etkinleştirmenizi de sağlar. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde bir bilek hareketiyle değişiklikler yapabilirsiniz. 

music-center-logosu
google Play
Android için Sony Music Center
App Store
iOS için Sony Music Center
Android için Fiestable
iOS için Fiestable
Filmler ve TV artık daha çarpıcı 

MHC-V43D’yi TV’nize bağlayın ve favori filmlerinizi, TV programlarını ve sporu bambaşka bir şekilde yaşayın. 

hdmi-logosu
Basit kurulum için HDMI™ çıkışı

HDMI™ (ARC) çıkışıyla, sistemi kolayca TV’nize bağlayabilirsiniz. Normal ekranınızda TV ve DVD izlerken MHC-V43D hoparlörlerin devasa sesinin keyfini çıkarın.

dvd-logosu
Dahili DVD oynatıcı ile film izleyin

Sizi aksiyonun merkezine götüren güçlü ses seviyesi ve ses basıncıyla her sahnede duyguları doya doya yaşayın. Oturma odanızı sinemaya dönüştürün ve muhteşem film geceleri yapın.

Kablosuz bağlantıyla atmosferi genişletin

Daha büyük, daha dolu bir sesin ve senkronize ışıkların keyfini çıkarın. Kablosuz Parti Zinciriyle MHC-V43D’nizi Bluetooth®, üzerinden 50 adet uyumlu yüksek güçlü ses sisteminden herhangi birine bağlayabilirsiniz.  

Bluetooth®
Bluetooth® ile sorunsuz akış

Bluetooth® teknolojisiyle kablosuz bağlantılardan ve karmaşık kurulum dizilerinden kurtulun. Bluetooth® üzerinden bağlanın, işte hazırsınız.

Kablosuz Party Chain
Kablosuz Parti Zinciriyle sesinizi senkronize edin

Daha güçlü bir ses deneyimi için Bluetooth® bağlantısı, ile 50 adede kadar uyumlu, yüksek güçlü ses sistemi bağlayın ve hoparlörlerin yanında ışıklarınızın da senkronize olmasını izleyin. 

Bluetooth®
Çoklu Cihaz Bağlantısı

Arkadaşlarınızla birlikte, Bluetooth® teknolojisi, sayesinde maksimum üç adet akıllı telefonu aynı anda MHC-V43D ile eşleştirebilirsiniz. Müzik arşivlerinizdeki parçaları çalabilir ve daha da fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz

DAB+
DAB+ daha fazlasını dinleyin 

Tamamen DAB+ uyumlu tuner ile favori radyo istasyonlarınızı istediğiniz yere
götürebilirsiniz. 

Parti atmosferine dayanacak şekilde tasarlandı 

Kullanılabilirlik ve dayanıklılık için tasarlanan MHC-V43D’nin parti atmosferine dayanıp dayanamayacağını düşünmenize hiç gerek yok

cilgin-partiler
Çılgın partiler için üretildi

Ünitenin her tarafını kaplayan, sert plastik dış yüzey ve güçlü köşe korumaları, MHC-V43D’nin uzun ömürlü olmasını ve partiniz nerede olursa olsun kolay taşınmasını sağlar.

Kolay taşıma için eğin ve sürükleyin 

MHC-V43D’yi taşımak istediğinizde, pratik taşıma kolunu tutup geriye doğru eğmeniz yeterlidir. Sağlam tekerlekler, partiye varana kadar size yardımcı olur.

egme-dondurme-tasima

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Yüksek Verimli Tweeter’lar ve Yüksek Verimli Orta Aralık tarafından üretilen Ses Yaymayla her köşede müziğinizi hissedin ve renkli Parti Işığını ve Hoparlör Işığını açın. Fiestable uygulamamız üzerinden Parti Çalma Listesi ve Karaoke Sıralamasıyla eğlenceyi artırın. Korumalar ünitenin daha dayanıklı olmasını sağlar, tekerlekler de taşımayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.
  • Yüksek Verimli Tweeter’lar ve Orta Aralık ile Ses Yayma

  • Parti Işığı ve Hoparlör Işığı

  • Eğlenceli ve kolay kullanım için hareketli kontrol

  • Fiestable üzerinden Parti Çalma Listesi ve Karaoke Sıralaması

  • HDMI™ ARC ile entegre DVD oynatıcı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri