BLUETOOTH® Teknolojili Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojili Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojili Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojili Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojili Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri

Özellikler

LDAC™ ile daha yüksek kaliteli BLUETOOTH akışının keyfini çıkarın

Sony'nin yeni ses teknolojilerinden LDAC, Bluetooth teknolojisi ile en yüksek kaliteli kablosuz müzik keyfini yaşamanıza olanak sağlar. 3 kata kadar daha hızlı veri iletimiyle LDAC, gelişmiş kablosuz müzik dinleme deneyimi sunar. 

Parti atmosferi oluşturun

Kulüpleri hatırlatan hoparlör aydınlatmalarıyla atmosferi güzelleştirin. Işıklar bir lensin içinden yönlendirilerek geniş bir ışık deseni yayar. Sistemden ışıkları kontrol edebilir ve müziğin ritmiyle senkronize olarak evinizde kulüpleri andıran bir dans pisti oluşturmasına şahit olabilirsiniz.

Dokunmatik tuşlu aydınlatmalı kontrol paneli 

Dokunmatik tuşlu ve aydınlatmalı kontrol paneliyle karanlıkta bile müzik çalma ve parti ışıklarını kolayca kontrol edin.

Maksimum taşınabilirlik için tek parça tasarım

Tek parça tasarım sayesinde yanınıza alın ve her yerde parti yapın. İster evde arkadaşlarınızla oturun ister partiyi başka bir yere taşıyın; kompakt tasarımdaki dahili tutma yerleri taşınabilirlik ve rahatlık sunar.

Karaoke özellikleriyle şarkılara eşlik edin 

Arkadaşlarınızla kolayca karaoke yarışmaları düzenleyin: MHC-V50D'nizi TV'ye bağlayın ve bir karaoke DVD'si takın ya da Bluetooth teknolojisi ile YouTube™'daki şarkılara eşlik edin. İki mikrofon girişi, şarkı puanlandırma ve ses efektleri, arkadaşlarınızla birlikte harika şarkı yarışmaları düzenlemenizi sağlar. Dahili ses kısıcı, CD'lerdeki vokalleri kısar. Böylece tüm favori şarkılarınıza eşlik edebilirsiniz.

DJ efektleriyle parçalara kendi dokunuşunuzu katın

DJ efektleri ile partidekileri coşturun. Partinizin havasını dört farklı efektle belirleyebilirsiniz: Flanger derin, gürleyen bir efekt oluşturur; WAH sesi bozar; İzolatör belirli bir frekans bandını öne çıkarır ve PAN sesi hoparlör arasında taşır. Fiestable uygulaması ve hareketle kontrolle DJ efektlerini kullanabilir ve parti çalma listelerinde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Gitar girişi

Gitar girişiyle mini konserler verin. Gitarınızın güçlü sesinin tadını çıkarmak için bağlayın ve Gitar düğmesine basın. Tek başınıza çalın veya birlikte şarkı söylemek için mikrofon takın.

Basit kurulum için HDMI çıkışı

HDMI çıkışıyla TV'nizi ve diğer cihazları kolayca bağlayın. HDMI OUT bağlantı noktası sayesinde yapmanız gereken tek şey cihazı bir kabloyla televizyona bağlamak.

Dahili DVD oynatıcıyla tüm filmlerinizi izleyin

DVD'lerinizin tozunu alın ve MHC-V50D'nin dahili oynatıcısında izleyin. Her patlamayı, aksiyonu ve dramatik sahneyi sizi aksiyonun kalbine götüren sinematik surround sesle izleyin. Oturma odanızı sinema salonuna dönüştürün ve unutulmaz film geceleri düzenleyin.

NFC ve Bluetooth teknolojisi ile sorunsuz akış

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve Bluetooth® teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli cihazınızı MHC-V50D'ye dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirmeye başlayın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth teknolojisi ile bağlanın, tüm işlemlere hazır olun.

Sony | Music Center ile müziğinizi birleştirin

Sony | Music Center (önceki adı SongPal) uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize indirin ve müzik koleksiyonunuzun kontrolünü elinize alın. Bluetooth teknolojisi ile bağlantı kurun ve tüm favori parçalarınıza sorunsuz biçimde erişin. Uygulama harika, dengeli ses elde etmek amacıyla ses ayarlarını özelleştirmek için de kullanılabilir.

USB bağlantı noktası ile "takın ve çalıştırın"

USB'de depolanmış şarkıları çalın. Cihazınızı PLAY/REC bağlantı noktasına bağlayın; CD'den USB'ye müzik aktarımı için hazırsınız.

Ses girişi ve çıkışı

Ses girişi ve çıkışıyla ses-görüntü ekipmanını bağlayın. Ev eğlencesi deneyiminize güç katmak için TV veya ekstra hoparlör bağlayın.

Disk koleksiyonunuz için dahili CD çalar

Dahili CD çalarla klasik albümleri veya karışık diskleri çalın. Bu Ev Ses sistemi CD, CD-R ve CD-RW disklerle uyumludur, yani stüdyo kayıtlarından karışık albümler ve indirilmiş parçalara kadar her şeyi dinleyebilirsiniz.

Favori programlarınız için FM radyo tuner

Sevdiğiniz DJ'leri mi dinlemek istiyorsunuz? FM radyo kadranını kullanarak frekansı ayarlayın ve seçeneklere göz atın.

Teknik Özellikler

Bu Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ile en iyi ev partisini düzenleyin. Sound Pressure Horn ve Mega Bass özellikleri birleşerek, tüm evde hissedeceğiniz güçlü bas sesleri üretir. Parti ışıkları, DJ ses efektleri ve karaoke özellikleriyle atmosferi canlandırın ve Fiestable uygulamasıyla bunların tümünü telefonunuzdan kontrol edin.
  • Yüksek kaliteli Bluetooth® dinleme için LDAC

  • Parti ışıkları kulüp tarzı bir atmosfer sağlar.

  • Kolay kontrol için aydınlatmalı üst panel

  • Karaoke özellikleriyle şarkılara eşlik edin

  • Kolay taşınabilirlik için dahili tutma yerleri

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi