MHC-V72D

Daha çok kişiye müzik dinletin

360° SES ve uzun mesafeli bas sesi ile favori parçalarınızın ritmini hissedin ve müziğe göre yanıp sönen dinamik parti ışıklarının keyfini çıkarın.

Partinizi 360° sesle doldurun

Muazzam festival sesini doğum günlerine, özel günlere ve anlık toplantılara taşıyın. 360° SES ve JET BASS BOOSTER ile sağlanan uzun mesafeli bas sesi, salonun her yerinde güçlü müzik sunar.

LIVE SOUND logosu
Sanki canlıymış gibi dinleyin

DSP Teknolojisi, müziğinize gerçekçi bir müzik festivali ve canlı konser ambiyansı kazandırarak festival havası yaratır.

DSEE logosu
Ayrıntıları dijital müziğe geri kazandırır

Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE), sıkıştırılmış müzik dosyalarına ayrıntıları geri kazandırarak orijinal CD kaydına yakın yüksek kaliteli ses üretir.

Partinin her köşesini aydınlatın

360° Parti Işığı ve Hoparlör Işığıyla, büyük alanlar bile otantik bir gece kulübü veya açık hava festival atmosferi için kırmızı, mavi ve yeşil parti ışıklarıyla ve hoparlör ışıklarıyla doldurulabilir. 

360° Parti Işığını Yaşayın 

360° Parti Işığını uygulamalı olarak görmek için videoyu izleyin.

İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

Herkes eğlensin; iki mikrofon girişi ile siz ve konuklarınız favori şarkılarınıza beraber eşlik edebilirsiniz. Girişlerden birine gitar bağlayıp sistemi gitar amplifikatörü olarak kullanarak rock&roll havası da katabilirsiniz. Üç modun keyfini çıkarın: Net ses için Net, Distortion gitar sesi için Overdrive ve bas gitar için Bas.

MHC-V72D Hareketle Kontrol
Jest Kontrolü ile DJ olun

Elinizin dikey veya yatay bir hareketiyle parça atlayın, flanştan WAH'a geçin, karaoke mikrofonunu açın, mikrofon ve müziğin yüksekliğini kontrol edin veya ses seviyesini yükseltin. Hareketli Kontrol MHC-V72D'nin işlevlerini çabucak ve kolayca kontrol etmenizi sağlar, böylece partinin hiçbir anını kaçırmazsınız.

Taiko Moduyla ritme ayak uydurun

Taiko Modu ile kendi davulunuzu ekleyin ve Taiko Oyun Modunda arkadaşlarınızla yarışarak ritminizi test edin.

Parti davetlisi akıllı telefonunda Fiestable ile Sesle Kontrol özelliğini kullanıyor
Fiestable üzerinden Sesli Kontrol

Sadece konuşarak parça değiştirin, ışığı açın ve tüm renklerin yanıp sönmesini sağlayın. Fiestable uygulamasıyla Sesle Kontrolü seçip komutunuzu söylemeniz yeterli; müzik çalma, ışıklar ve KARAOKE modu gibi 39 adede kadar komut bulunur.

Partiye gelenler akıllı telefonlarında Fiestable uygulaması üzerinden Parti Işığını kullanıyor
Fiestable ile Parti Işığı

Akıllı telefonunuzdaki Fiestable uygulaması üzerinden Parti Işığına dokunun, telefonun ekranı müzikle birlikte aynı anda yanıp sönen ve renk değiştiren ses sisteminin ışıklandırma efektlerini yansıtmaya başlar.

Parti Kralı simgesi
Parti kralı olun

Partinizin durumunu Fiestable uygulamasından tek tıkla sosyal medyada paylaşın. Ardından müziğin sesini açın ve onaylı Parti Kralı olmak için sıralamada yukarılara tırmanın.

Her şeyi dans pistinden yönetin

Sony | Music Center uygulaması, müzik ve ses ayarlarını doğrudan telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlar. Üstelik Fiestable uygulaması ile ışık renklerini kontrol edebilir, ayrıca DJ ve karaoke modlarını etkinleştirebilirsiniz. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde, tek bir bilek hareketiyle değişiklik yapın. 

Parti davetlisi akıllı telefonunda Sony | Music Center uygulamasını kullanıyor
Google Play logosu
Android için Sony | Music Center
App Store logosu
iOS için Sony | Music Center
Android için Fiestable
iOS için Fiestable
Filmler ve TV artık daha çarpıcı

MHC-V72D’yi TV’nize bağlayın ve favori filmlerinizi, TV programlarını ve sporu bambaşka bir şekilde yaşayın.

HDMI logosu
HDMI™ çıkışı

HDMI (ARC) çıkışıyla sistemi kolayca TV'nize bağlayabilirsiniz. Normal ekranda TV ve DVD'lerinizi izlerken MHC-V72D hoparlörlerden gelen güçlü sesin keyfini çıkarın.

DVD logosu
Dahili DVD oynatıcı

Sizi aksiyonun merkezine taşıyan güçlü ses seviyesi ve ses basıncı sayesinde her sahnede heyecanın keyfine varın. Oturma odanızı sinema salonuna dönüştürün ve unutulmaz film geceleri düzenleyin.

Fazladan hoparlörlerle partiyi canlandırın

Bluetooth® bağlantısıyla birden çok ev ses sistemini bağlayarak daha güçlü sesin keyfini çıkarın. 50 adede kadar uyumlu ev ses sistemini bağlayın ve müzik ile ışıkları senkronize edin.

NFC ve Bluetooth® logoları
NFC ve Bluetooth® ile sorunsuz akış

Bluetooth® bağlantısı kurmak ve anında akışa başlamak için NFC Tek Dokunuşu kullanın.

LDAC™ logosu
LDAC™ ile yüksek kaliteli Bluetooth® akışı

LDAC™, üstün kablosuz dinleme için geleneksel Bluetooth® ses teknolojisinden yaklaşık üç kat daha fazla veri (990 kb/sn maksimum aktarım hızında) gönderir. 

MHC-V72D çok cihazlı bağlantı resmi
Çoklu cihaz bağlantısı

Bluetooth® teknolojisiyle, arkadaşlarınızla üç adede kadar akıllı telefonu aynı anda MHC-V72D ile eşleştirebilirsiniz. Böylece tüm müzik arşivlerinizden parçaları dinleyebilirsiniz.

MHC-V72D’nin sıçramaya dayanıklı paneli
Sağlamlık için sıçramaya dayanıklı kontrol paneli

MHC-V72D’nin üst yüzeyi sıçramaya dayanıklıdır ve kolay temizlenir; böylece içeceğinizi dökseniz de tüm gece partiye devam edebilirsiniz. Tüm düğmeleri 30 saniye devre dışı bırakan Parti Kilidi düğmesi dahi vardır, böylece temizlik yapabilirsiniz.

MHC-V72D’yi tekerlekli taşıma aparatıyla taşıyan biri
Kolay taşıma için eğin ve sürükleyin

MHC-V72D'yi taşımak istediğinizde, rahat taşıma kolunu tutup geriye doğru eğmeniz yeterlidir. Sağlam bir tekerlek partide gezinmenizi sağlar.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Eğlenceli parti deneyimini daha çok kişiye yaşatın. Favori parçalarınızın ritmini her yerden ve uzun mesafelerden hissedin. Ritme göre yanıp sönen parti ışıklarının keyfini çıkarın ve yatay ve dikey hareketli kontrol ya da akıllı telefonunuzla sırayla DJ olun.
  • 360° SES ve uzun mesafeli bas sesi

  • 360° Parti Işığı ve hoparlör ışığı

  • Eğlenceli ve kolay kullanım için hareketli kontrol

  • Fiestable üzerinden sesli kontrol / Fiestable üzerinden Parti Işığı

  • HDMI çıkışına sahip entegre DVD oynatıcı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri