İçeriğe Atla
Bluetooth® Özellikli Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Bluetooth® Özellikli Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Bluetooth® Özellikli Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Bluetooth® Özellikli Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri
Bluetooth® Özellikli Yüksek Güçlü Ev Ses Sistemi ürününün görüntüleri

Özellikler

360° CANLI SES evinizde

Festival stilinde sesi evinize getirin ve en muhteşem ev partisini verin. Arka tweeter'lar ve açılı hoparlör üniteleri tüm dans pistini kapsar, böylece herkes derin, güçlü sesin keyfini çıkarabilir.

Yayılan ses jeneratörüyle müziği her yerde duyun

Güzel bir şarkı çaldığında, her yerden duymak istersiniz. Arkası açık hoparlör kabini, seslerin etrafa yayılmasını sağlar; böylece her açıdan müziği net şekilde duyabilirsiniz.

360° parti ışıkları

360° çok renkli parti ışıklarıyla parti alanının her köşesini ışıklandırın, böylece otantik bir gece kulübü veya festival atmosferinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Karaoke özellikleriyle şarkıya eşlik edin

Arkadaşlarınızla kolayca karaoke yarışmaları düzenleyin: MHC-V81D'yi bir TV'ye bağlayın ve bir karaoke DVD'si takın. İki mikrofon girişi, şarkı puanlandırma ve ses efektleri, arkadaşlarınızla birlikte harika şarkı yarışmaları düzenlemenizi sağlar. Dahili Karaoke Ses Kısıcı, CD'lerdeki vokalleri kısar. Böylece tüm favori şarkılarınıza eşlik edebilirsiniz.

TAIKO Moduyla davulunuzla eşlik edin 

TAIKO Moduyla kendi davulunuzu da karışıma ekleyin. Yalnızca üst panele ritme uygun zamanda dokunup vurarak bongo, djembe, surdo ve Japon TAIKO davulu gibi örnekleyicilerde müziğe eşlik edebilirsiniz. 

TAIKO Oyun Modu 

TAIKO Oyun Modu ile ritminizi teste sokun; üst panele ışıklarla aynı zamanda dokunun ve partide kimin en yüksek puana ulaşacağını görün.

DJ efektleriyle parçalara kendi dokunuşunuzu katın 

DJ efektleri ile partidekileri coşturun. Partinizin havasını dört farklı efektle belirleyebilirsiniz: Flanş, jet uçağının gürlemesine benzer bir efekt yaratır; WAH, bir filtrenin frekansını otomatik olarak yukarı ve aşağı taşır; İzolatör belirli bir frekans bandını öne çıkarır ve PAN sesi hoparlör arasında taşır. Fiestable uygulaması ve hareketle kontrolle DJ efektlerini kullanabilir ve çalma listelerinde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Gitar girişiyle şarkılara eşlik edin

Gitar girişiyle sevdiğiniz parçalara eşlik edin. Güçlü ses elde etmek ve gitarınızın efektlerini eklemek için yalnızca takın ve Gitar tuşuna basın. Tek başınıza çalın veya birlikte şarkı söylemek için mikrofon takın.

Hareket kontrolüyle parti ayarlarınızı değiştirin 

Tek bir hareketle partiye kendi dokunuşunuzu katın. Eğlenceli ve sezgisel hareket kontrolü, DJ efektleri, örnekleyici ve Karaoke özellikleri gibi tüm parti özelliklerinizin kontrolünü ele almanızı sağlar. Şarkıları atlamak için sola ve sağa; ses seviyesini ayarlamak için yukarı ve aşağı kaydırabilirsiniz. Partinizi özelleştirmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Bluetooth® üzerinden Kablosuz Parti Zinciri hoparlör sisteminizi genişletmenizi sağlar

Bluetooth® üzerinden birden çok ev ses sistemini bağlayarak daha güçlü sesin keyfini çıkarın. Bluetooth® teknolojisi ile 50 adede kadar uyumlu ev ses sistemini bağlayın ve müziği ve ışıklandırmayı senkronize edin.

Sony | Music Center uygulaması 

Android ve iOS için Sony | Music Center uygulaması, müzik ve ses ayarlarını doğrudan telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlar.

Parti Kralı olun

Fiestable uygulamasından tek bir tıkla yeni Ses Sistemi durumunuzu sosyal medyada paylaşın. Ardından müziği açıp partide yükselin ve onaylı Parti Kralı olun.

Fiestable uygulaması

Fiestable, ışık renklerini kontrol etmenizi veya DJ ve karaoke modlarını etkinleştirmenizi sağlayan, iOS ve Android için ücretsiz bir uygulamadır. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde, tek bir bilek hareketiyle değişiklik yapın.

Basit kurulum için HDMI çıkışı

HDMI (ARC) çıkışıyla sistemi kolayca TV'nize bağlayabilirsiniz. Normal ekranda TV ve DVD'lerinizi izlerken MHC-V81D hoparlörlerden gelen güçlü sesin keyfini çıkarın.

Dahili DVD oynatıcı ile film izleyin

Sizi aksiyonun merkezine taşıyan güçlü ses seviyesi ve ses basıncı sayesinde her sahnede heyecanın keyfine varın. Oturma odanızı sinema salonuna dönüştürün ve unutulmaz film geceleri düzenleyin.

DSEE, ayrıntıları dijital müziğe otomatik olarak geri kazandırır

Sıkıştırılmış müzik dosyalarınızın kalitesini artırın. Orijinal müzik kaynağı sıkıştırıldığında, sevdiğiniz parçalara ayrıntı ve zenginlik katan yüksek frekanslı öğelerini kaybeder. Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE) bu öğeleri aslına sadık bir şekilde geri kazandırarak orijinal CD kaydına daha yakın yüksek kaliteli ses üretir.

Futbol Modu

Her maç izlediğinizde stadyuma adım atmış gibi hissedin. Derinlemesine sürükleyici bir izleme deneyimi için anlatımı kapatarak taraftar sesini güçlendirin ve maçla baş başa kalın.

Anında bağlantı için NFC Tek Dokunuş

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve Bluetooth® teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli cihazınızı kulaklığa dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirmeye başlayın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın ve akış gerçekleştirmeye hazır olun.

Dayanıklılık için su sıçramasına dayanıklı panel

MHC-V81D'nin üst yüzeyi su sıçramasına, toza dayanıklıdır ve kolayca temizlenir; böylece içeceğinizi dökseniz de partiniz tüm gece devam edebilir. Hatta temizlik yapmanız için 30 saniye boyunca diğer tüm düğmeleri devre dışı bırakan Parti Kilidi düğmesi de bulunur.

Çoklu cihaz bağlantısı, daha çok kişinin müziği kontrol etmesini sağlar

MHC-V81D ile aynı anda Bluetooth® teknolojisini kullanarak arkadaşlarınızla birlikte üç akıllı telefonu eşleştirebilirsiniz. Herkes tüm müzik arşivinden parça çalabilecek ve DJ olma şansı yakalayacak.

Daha iyi BLUETOOTH® sesi

LDAC™, Yüksek Çözünürlüklü Sese daha yakın olağanüstü ses kalitesi için geleneksel Bluetooth® kablosuz bağlantılara göre daha fazla veri iletir.

Kolay taşıma için eğin ve sürükleyin

MHC-V81D'yi taşımak istediğinizde, rahat taşıma kolunu tutup geriye doğru eğmeniz yeter. Sağlam bir tekerlek partide gezinmenizi sağlar.

Teknik Özellikler
Evinizi canlı müziğin sesi ve atmosferi ile doldurun. MHC-V81D'de, derinlemesine sürükleyici festival stilinde bir deneyim için 360° CANLI SES ve 360° parti ışıkları bulunur. Hatta TAIKO Modu ve gitar ile mikrofon girişleri sayesinde davullarla, gitarla veya vokallerle müziğe eşlik edebilirsiniz.
  • 360° CANLI SES

  • 360° parti ışıkları

  • TAIKO modu ve TAIKO Oyun modu

  • HDMI çıkışına sahip entegre DVD oynatıcı

  • Kolay taşıma için sap ve tekerlek

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi