MHC-V82D

Kimse yerinde duramayacak

360° SES ve uzun mesafeli bas sesiyle parti deneyimini daha büyük bir kitleye yaşatın. Dört orta aralıklı hoparlör, yükselen dans ritimlerinde net vokaller sunar, yanıp sönen ışıklar kulübe benzer bir atmosfer yaratır.

SES SİSTEMLERİ

BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V82D Yüksek Güçlü Ses Sistemi

MHC-V82D

BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V82D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün fotoğrafı

Partinizi büyük 360° ses ve net vokallerle doldurun

Salonda nerede olurlarsa olsunlar, partinize gelenler dans etsin ve favori şarkılarına eşlik etsin. 360° SES, JET BAS YÜKSELTİCİ ile sağlanan uzun mesafeli bas sesi ve dört orta aralıklı hoparlör sayesinde, toplantılarınız büyük güçlü ses ve doğrudan net vokallerle dolup taşar.

 • Açılı hoparlör üniteleri
 • Dört orta aralıklı hoparlör
 • Arka tweeter
 • Yayılımlı ses jeneratörü
 • JET BAS YÜKSELTİCİ
LIVE SOUND logosu

Sanki canlıymış gibi dinleyin

DSP Teknolojisi, müziğinize gerçekçi bir müzik festivali ve canlı konser ambiyansı kazandırarak festival havası yaratır.

DSEE logosu

Ayrıntıları dijital müziğe geri kazandırır

Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE), sıkıştırılmış müzik dosyalarına ayrıntıları geri kazandırarak orijinal CD kaydına yakın yüksek kaliteli ses üretir.

Partinin her köşesini aydınlatın

360° Parti Işığı ve Hoparlör Işığıyla, büyük alanlar bile otantik bir gece kulübü veya açık hava festival atmosferi için kırmızı, mavi ve yeşil parti ışıklarıyla ve hoparlör ışıklarıyla doldurulabilir.

360° Parti Işığını Yaşayın 

360° Parti Işığını uygulamalı olarak görmek için videoyu izleyin.

İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

Herkes eğlensin; iki mikrofon girişi ile siz ve konuklarınız favori şarkılarınıza beraber eşlik edebilirsiniz. Girişlerden birine gitar bağlayıp sistemi gitar amplifikatörü olarak kullanarak rock&roll havası da katabilirsiniz. Üç modun keyfini çıkarın: Net ses için Net, Distortion gitar sesi için Overdrive ve bas gitar için Bas.

MHC-V82D Hareketle Kontrol

Jest Kontrolü ile DJ olun

Elinizin dikey veya yatay bir hareketiyle parça atlayın, flanştan WAH'a geçin, karaoke mikrofonunu açın, mikrofon ve müziğin yüksekliğini kontrol edin veya ses seviyesini yükseltin. Hareketli Kontrol MHC-V82D'nin işlevlerini çabucak ve kolayca kontrol etmenizi sağlar, böylece partinin hiçbir anını kaçırmazsınız.

Taiko Moduyla ritme ayak uydurun

Taiko Modu ile kendi davulunuzu ekleyin ve Taiko Oyun Modunda arkadaşlarınızla yarışarak ritminizi test edin.

 • TAIKO Modu
 • TAIKO Oyun Modu
Parti davetlisi akıllı telefonunda Fiestable uygulaması ile Sesle Kontrol özelliğini kullanıyor

Fiestable üzerinden Sesli Kontrol

Sadece konuşarak parça değiştirin, ışığı açın ve tüm renklerin yanıp sönmesini sağlayın. Fiestable uygulamasıyla Sesle Kontrolü seçip komutunuzu söylemeniz yeterli; müzik çalma, ışıklar ve KARAOKE modu gibi 39 adede kadar komut bulunur.

Akıllı telefonlarında Fiestable uygulaması üzerinden Parti Işığı ile eğlenenler

Fiestable ile Parti Işığı

Akıllı telefonunuzdaki Fiestable uygulaması üzerinden Parti Işığına dokunun, telefonun ekranı müzikle birlikte aynı anda yanıp sönen ve renk değiştiren ses sisteminin ışıklandırma efektlerini yansıtmaya başlar. 

Parti Kralı simgesi

Parti kralı olun

Partinizin durumunu Fiestable uygulamasından tek tıkla sosyal medyada paylaşın. Ardından müziğin sesini açın ve onaylı Parti Kralı olmak için sıralamada yukarılara tırmanın.

Her şeyi dans pistinden yönetin

Sony | Music Center uygulaması, müzik ve ses ayarlarını doğrudan telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlar. Üstelik Fiestable uygulaması ile ışık renklerini kontrol edebilir, ayrıca DJ ve karaoke modlarını etkinleştirebilirsiniz. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde, tek bir bilek hareketiyle değişiklik yapın. 

Biri akıllı telefonunda Sony | Music Center uygulamasını kullanıyor
Google Play logosu

Android için Sony | Music Center

App Store logosu

iOS için Sony | Music Center

Android için Fiestable

iOS için Fiestable

Filmler ve TV artık daha çarpıcı

MHC-V82D’yi TV’nize bağlayın ve favori filmlerinizi, TV programlarını ve sporu bambaşka bir şekilde yaşayın.

HDMI logosu

HDMI™ çıkışı

HDMI (ARC) çıkışıyla sistemi kolayca TV'nize bağlayabilirsiniz. Normal ekranda TV ve DVD'lerinizi izlerken MHC-V82D hoparlörlerden gelen güçlü sesin keyfini çıkarın.

DVD logosu

Dahili DVD oynatıcı

Sizi aksiyonun merkezine taşıyan güçlü ses seviyesi ve ses basıncı sayesinde her sahnede heyecanın keyfine varın. Oturma odanızı sinema salonuna dönüştürün ve unutulmaz film geceleri düzenleyin.

Fazladan hoparlörlerle partiyi canlandırın

Bluetooth® bağlantısıyla birden çok ev ses sistemini bağlayarak daha güçlü sesin keyfini çıkarın. 50 adede kadar uyumlu ev ses sistemini bağlayın ve müzik ile ışıkları senkronize edin.

NFC ve Bluetooth® logoları

NFC ve Bluetooth® ile sorunsuz akış

Bluetooth® bağlantısı kurmak ve anında akışa başlamak için NFC Tek Dokunuşu kullanın.

LDAC™ logosu

LDAC™ ile yüksek kaliteli Bluetooth® akışı

LDAC™, üstün kablosuz dinleme için geleneksel Bluetooth® ses teknolojisinden yaklaşık üç kat daha fazla veri (990 kb/sn maksimum aktarım hızında) gönderir. 

MHC-V82D çok cihazlı bağlantı

Çoklu cihaz bağlantısı

Bluetooth® teknolojisiyle, arkadaşlarınızla üç adede kadar akıllı telefonu aynı anda MHC-V82D ile eşleştirebilirsiniz. Böylece tüm müzik arşivlerinizden parçaları dinleyebilirsiniz.

MHC-V82D’nin sıçramaya dayanıklı paneli

Sağlamlık için sıçramaya dayanıklı kontrol paneli

MHC-V82D’nin üst yüzeyi sıçramaya dayanıklıdır ve kolay temizlenir; böylece içeceğinizi dökseniz de tüm gece partiye devam edebilirsiniz. Tüm düğmeleri 30 saniye devre dışı bırakan Parti Kilidi düğmesi dahi vardır, böylece temizlik yapabilirsiniz.

MHC-V82D’yi tekerlekli taşıma aparatıyla taşıyan biri

Kolay taşıma için eğin ve sürükleyin

MHC-V82D'yi taşımak istediğinizde, rahat taşıma kolunu tutup geriye doğru eğmeniz yeterlidir. Sağlam bir tekerlek partide gezinmenizi sağlar.

Özellikler ve Teknik Nitelikler
Eğlenceli parti deneyimini 360° SES ve uzun mesafeli bas sesi ile daha büyük bir kitleye yaşatın. Yanıp sönen 360° Parti ışığı ve hoparlör ışığı ile dans edin ve net ve doğrudan gelen vokallere eşlik edin, yatay ve dikey hareketli kontrol veya akıllı telefonunuz ile sırayla DJ olun.
 • 360° SES ve uzun mesafeli bas sesi

 • 360° Parti Işığı ve hoparlör ışığı

 • Eğlenceli ve kolay kullanım için hareketli kontrol

 • Fiestable üzerinden sesli kontrol / Fiestable üzerinden Parti Işığı

 • HDMI çıkışına sahip entegre DVD oynatıcı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi