BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V82D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V82D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V82D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Teknolojisine Sahip V82D Yüksek Güçlü Ses Sistemi ürününün görüntüleri

Özellikler

Büyük parti alanınızı 360° Sesle doldurun

Muazzam festival sesini doğum günlerine, özel günlere ve anlık toplantılara taşıyın. 360° SES ve JET BASS BOOSTER'ın sunduğu uzun mesafeli bas sesi, partinize gelenlerin alanın her yerinde daha da güçlü müziğin keyfini çıkarmasını sağlar.

Açılı tweeter ve orta aralıklı üniteler

Odayı muazzam bir parti sesiyle doldurun. Açılı tweeter'lar ve orta aralıklı üniteler sesi daha geniş bir alana yayar.

Dört orta aralıklı hoparlör

Dört orta aralıklı hoparlör sayesinde, daha net vokallerin keyfini çıkarabilir ve favori vokal parçalarınızda da dans edip şarkıya eşlik edebilirsiniz.

Arka tweeter

Arka tweeter, sesin hoparlör sisteminin arkasındakilere de hoparlörün önündekilerle aynı ölçüde gitmesini sağlar, böylece herkes güçlü ve net bir sesin keyfini çıkarabilir.

Yayılan ses jeneratörüyle müziği her yerde duyun

Güzel bir şarkı çaldığında, her yerden duymak istersiniz. Arkası açık hoparlör kabini, seslerin etrafa yayılmasını sağlar; böylece her açıdan müziği net şekilde duyabilirsiniz.

JET BASS BOOSTER ile daha da uzak mesafelerde ritmi hissedin

Konik bir bass reflex boru yapısı bas sesinin hava akışını yoğunlaştırır, böylece kalabalığın neresinde olursanız olun, uzun mesafelerde net bir şekilde duyabilir ve fiziksel olarak hissedebilirsiniz.

CANLI SES

DSP Teknolojisi, parti alanını gerçekçi bir müzik festivali ve canlı konser sesi ile dolduran festival havasını yaratır. 

DSEE, ayrıntıları dijital müziğe otomatik olarak geri kazandırır

Sıkıştırılmış müzik dosyalarınızın kalitesini artırın. Orijinal müzik kaynağı sıkıştırıldığında, sevdiğiniz parçalara ayrıntı ve zenginlik katan yüksek frekanslı öğelerini kaybeder. Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE) bu öğeleri aslına sadık bir şekilde geri kazandırarak orijinal CD kaydına daha yakın yüksek kaliteli ses üretir.

360° Parti Işığı ve Hoparlör Işığı

360° kırmızı, mavi ve yeşil parti ışıkları ve hoparlör ışıklarıyla büyük alanlarda bile partinin her köşesini aydınlatın, böylece otantik bir gece kulübü veya dışarıda festival atmosferinin keyfini çıkarabilirsiniz.

İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

Herkes eğlensin; iki mikrofon girişi ile siz ve konuklarınız favori şarkılarınıza beraber eşlik edebilirsiniz. Alternatif olarak mikrofon veya gitar bağlayarak rock&roll havası katabilir veya bas gitar bağlayıp overdrive efektleriyle amplifikatör olarak kullanabilirsiniz.

Dikey ve yatay Hareketli Kontrol

Elinizin dikey veya yatay bir hareketiyle parça atlayın, flanştan WAH'a geçin, karaoke mikrofonunu açın, mikrofon ve müziğin yüksekliğini kontrol edin veya ses seviyesini yükseltin. Hareketli Kontrol MHC-V82D'nin işlevlerini çabucak ve kolayca kontrol etmenizi sağlar, böylece partinin hiçbir anını kaçırmazsınız.

DJ efektleriyle parçalara kendi dokunuşunuzu katın

DJ efektleri ile partidekileri coşturun. Partinizin havasını dört farklı efektle belirleyebilirsiniz: Flanş, jet uçağının gürlemesine benzer derin bir efekt yaratır; WAH, bir filtrenin frekansını otomatik olarak yükseltir veya düşürür; İzolatör belirli bir frekans bandını öne çıkarır ve PAN sesi hoparlör arasında taşır. Fiestable uygulaması ve hareketle kontrolle DJ efektlerini kullanabilir ve parti çalma listelerinde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

TAIKO Modu

Yalnızca üst panele ritme uygun zamanda dokunarak bongo, djembe, surdo ve Japon Taiko davulu gibi örnekleyicilerde müziğe eşlik edebilirsiniz. 

TAIKO Oyun Modu ve Sıralama

TAIKO Oyun Modunda ritminizi test edin ve Yüksek Puan için arkadaşlarınızla yarışın. Üst panele ışıklarla aynı anda dokunup elinizi kaydırın ve partide kimin en yüksek puanı alacağını görün. Puanınız İlk 10'da yer alırsa adınızı En Yüksek Puanlara kaydedebilirsiniz.

Fiestable üzerinden Sesli Kontrol

Sadece konuşarak parça değiştirin, ışığı açın ve tüm renklerin yanıp sönmesini sağlayın. Fiestable uygulaması üzerinden Sesli Kontrolü seçin ve komutunuzu söyleyin; ışıklar ve sesler isteğinizi yerine getirir.

Fiestable üzerinden Parti Işığı ile deneyimi güçlendirin

Akıllı telefonunuzdaki Fiestable uygulaması üzerinden Parti Işığına dokunun, telefonun ekranı müzikle birlikte aynı anda yanıp sönen ve renk değiştiren ses sisteminin ışıklandırma efektlerini yansıtmaya başlar. Eklenebilecek akıllı telefon sayısı sınırsızdır, bu da eşsiz bir ortak deneyim yaratır.

Parti kralı olun

Partinizin durumunu Fiestable uygulamasından tek tıkla sosyal medyada paylaşın. Ardından müziğin sesini açın ve onaylı Parti Kralı olmak için sıralamada yukarılara tırmanın.

Her şeyi dans pistinden yönetin

Sony | Music Center uygulaması, müzik ve ses ayarlarını doğrudan telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlar. Üstelik Fiestable uygulaması ile ışık renklerini kontrol edebilir, ayrıca DJ ve karaoke modlarını etkinleştirebilirsiniz. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde, tek bir bilek hareketiyle değişiklik yapın. 

Basit kurulum için HDMI çıkışı

HDMI (ARC) çıkışıyla sistemi kolayca TV'nize bağlayabilirsiniz. Normal ekranda TV ve DVD'lerinizi izlerken MHC-V82D hoparlörlerden gelen güçlü sesin keyfini çıkarın.

Dahili DVD oynatıcı ile film izleyin

Sizi aksiyonun merkezine taşıyan güçlü ses seviyesi ve ses basıncı sayesinde her sahnede heyecanın keyfine varın. Oturma odanızı sinema salonuna dönüştürün ve unutulmaz film geceleri düzenleyin.

Anında bağlantı için NFC Tek Dokunuş

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve Bluetooth® teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli cihazınızı hoparlörlere dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirmeye başlayın. NFC’niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın ve müzik keyfini yaşamaya hazır olun.

LDAC™ ile yüksek kaliteli Bluetooth® akışının keyfini çıkarın

LDAC™, geleneksel Bluetooth® ses teknolojisinden yaklaşık üç kat daha fazla veri (990 KB/sn maksimum aktarım hızında) göndererek harika bir kablosuz dinleme deneyimi yaşatıyor.

Dayanıklılık için su sıçramasına dayanıklı panel

MHC-V82D'nin üst yüzeyi su sıçramasına dayanıklıdır ve kolayca temizlenir, böylece içeceğinizi dökseniz bile parti gece boyu devam edebilir. Hatta temizlik yapmanız için 30 saniye boyunca diğer tüm düğmeleri devre dışı bırakan Parti Kilidi düğmesi de mevcuttur.

Kolay taşıma için eğin ve sürükleyin

MHC-V82D'yi taşımak istediğinizde, rahat taşıma kolunu tutup geriye doğru eğmeniz yeterlidir. Sağlam bir tekerlek partide gezinmenizi sağlar.

Fazladan hoparlörlerle partiyi canlandırın

Bluetooth® bağlantısı üzerinden birden fazla ev ses sistemini bağlayarak daha güçlü sesin keyfini çıkarın. 50 adede kadar uyumlu ev ses sistemini bağlayın ve müzik ile ışıkları senkronize edin.

Çoklu cihaz bağlantısı, daha çok kişinin müziği kontrol etmesini sağlar

MHC-V82D ile arkadaşlarınızla birlikte Bluetooth® teknolojisini kullanarak aynı anda en fazla üç akıllı telefonu eşleştirebilirsiniz. Böylece tüm müzik arşivlerinizden parça çalabilecek ve daha da fazla seçeneğe sahip olacaksınız.

USB bağlantı noktası ile takın, çalıştırın ve şarj edin

USB cihazındaki parçaları çalın veya doğrudan CD'den USB'ye kayıt ile kendi özel çalma listelerinizi oluşturun. Cihazınızı PLAY / REC bağlantı noktasına bağlayın, işte tüm favori parçalarınızla sonraki partinizi vermeye hazırsınız. Veya parti yaparken USB bağlantı noktasını kullanarak akıllı telefonunuzu da bağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Eğlenceli parti deneyimini 360° SES ve uzun mesafeli bas sesi ile daha büyük bir kitleye yaşatın. Yanıp sönen 360° Parti ışığı ve hoparlör ışığı ile dans edin ve net ve doğrudan gelen vokallere eşlik edin, yatay ve dikey hareketli kontrol veya akıllı telefonunuz ile sırayla DJ olun.
  • 360° SES ve uzun mesafeli bas sesi

  • 360° Parti Işığı ve hoparlör ışığı

  • Eğlenceli ve kolay kullanım için hareketli kontrol

  • Fiestable üzerinden sesli kontrol / Fiestable üzerinden Parti Işığı

  • HDMI çıkışına sahip entegre DVD oynatıcı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi