Dolby Atmos Özellikli Hoparlörler ürününün görüntüleri
Dolby Atmos Özellikli Hoparlörler ürününün görüntüleri
Dolby Atmos Özellikli Hoparlörler ürününün görüntüleri
Dolby Atmos Özellikli Hoparlörler ürününün görüntüleri
Dolby Atmos Özellikli Hoparlörler ürününün görüntüleri
Dolby Atmos® surround sese adım atın

En son sinematik ses yeniliğini kendi evinizde tecrübe edin. SS-CSE hoparlörler, sinemaya layık bir surround ses teknolojisi olan Dolby Atmos için özel olarak tasarlanmıştır ve DTS:X™ gibi diğer gelişmiş surround formatlarla da mükemmel çalışır. Sonuçta sizi her açıdan, hatta yukarıdan bile çevreleyen bir surround ses ortaya çıkar.

Dolby Atmos
Dolby Atmos

Dolby Atmos, gelen sesi doğru şekilde ortamınızda konumlandırarak 360º surround ses ile nefes kesen gerçekçilik sunar. Sonuçta sizi tamamen saran zengin ses ortaya çıkar ve SS-CSE hoparlörlerle, ses üstünüzden bile gelir.

Sarmalayan surround ses

Karmaşık hoparlör kurulumlarına gerek yoktur. Kompakt SS-CSE hoparlörler, mevcut kurulumunuzla ve yaşam alanınızla çalışarak sinematik surround ses deneyimi yaratır. 

Üstün ses sunmak için tasarlandı 

SS-CSE hoparlörün her parçası, titreşimi ve bozulmayı azaltmak için işlenmiştir; böylece Dolby Atmos surround sesin hak ettiği zenginliği ve netliği elde edebilirsiniz. 

CS serisine uyacak şekilde tasarlanmıştır
CS serisi tasarımı   

SS-CSE hoparlörler, dekorunuzla, ince ekran TV'lerinizle ve AV alıcılarınızla sorunsuz şekilde harmanlanır. Sofistike ahşap işleme teknikleriyle üretilen kompakt kabin, ses ve tasarım bakımından mevcut CS serisi hoparlörlere mükemmel şekilde uyar.

Güçlü MDF kabin
Güçlü MDF kabin ile zengin akustik

Ses tasarımcılarımızın optimize ettiği, tamamen ahşap kabin sesi yansıtan akustik sağlar. Güçlendirilmiş Orta Yoğunlukta Lif Levhalı iç birleşme yerleri, istenmeyen titreşimleri azaltır ve emer. Sonuçta TV ve filmler için net, geniş boyutlu ses üretimi ortaya çıkar. 

Mika ile Güçlendirilmiş Hücre Tipi koni
Mika ile Güçlendirilmiş Hücre koni ile net ses

Birçok geleneksel hoparlör, zamanla esneyip bozulabilen kağıt koniler kullanır ve bozuk ses sunar. SS-CSE'nin MRC woofer'ları sağlamdır ve yüksek basınç altında bile şekillerini korur. 

Kompakt ve çok yönlü   

SS-CSE'nin kompakt profili, mevcut hoparlör ve duvarlarınıza gizlice yerleştirmeniz için idealdir. İster sinematik Dolby Atmos sese yükseltmek, ister mevcut surround ses deneyiminizi genişletmek isteyin, bu çok yönlü hoparlör her yeri kaplayan bir ses yükseltmesi sunar.

Kompakt ve çok yönlü tasarım

D: 180 mm, hoparlör terminali olmadan | Y: 145 mm, ızgara ile

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Kendi evinizde sinematik seste en yeni teknolojiyi deneyin. SS-CSE hoparlörler, sinemaya layık Dolby Atmos surround ses teknolojisi için özel olarak tasarlanmıştır, ayrıca DTS:X™ gibi diğer gelişmiş surround formatları ile de mükemmel çalışır. Sonuçta sizi her açıdan, yukarıdan bile sarmalayan surround ses ortaya çıkar.
  • Dolby Atmos ile olağanüstü sinematik surround ses

  • Net ses için Mika ile Güçlendirilmiş Hücre Tipi koni

  • Sağlam, birinci sınıf ses bileşen yapısı

  • Çok yönlü kurulum seçenekleri

  • CS serisine uyan kompakt tasarım

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri