İçeriğe Atla

IFA 2016'da tanıtılıyor

İzleme, dinleme, çekme ve oynatma deneyimlerinizi yeniden tanımlamaya ayarlanmış en yeni ürünlerimizi Avrupa'nın en büyük teknoloji fuarında sergiliyoruz.

#SonyIFA

Bulanıklık olmadan çekim yapın

Gelişmiş hareket ve renk yakalama özelliğine sahip akıllı telefon kamerası. Yeni Xperia™ XZ ile hayat gerçekte olduğu kadar güzel görünür.

ZD9 4K HDR TV: Yeni parlaklık standardı

4K HDR büyüsüyle mükemmel ayrıntılı görüntüleri keşfedin. Yeni ZD9 televizyonlar, yeni 4K HDR Processor X1™ Extreme ve yenilikçi Backlight Master Drive™ ile gerçekliği yeniden tanımlıyor.         

MDR-1000X: Eşsiz gürültü engelleme

Sektör lideri gürültü engelleme özelliğiyle tek dokunuşla çevrenizi sessize alabilirsiniz. Yeni MDR-1000X kablosuz kulaklık, SENSE ENGINE teknolojisiyle gürültü engellemenin kurallarını baştan yazarak, size ve etrafınızdaki dünyaya uyarlıyor.

MDR-1000X: Gürültü engelleme özellikli kulaklık AÇIK
MDR-1000X: Gürültü engelleme özellikli kulaklık KAPALI
Gürültü Engellemeyi AÇIN
Gürültü Engellemeyi KAPATIN

Signature Series 

One Signature Sound

Yüksek çözünürlüklü ses deneyimini duyabildiğiniz sesten, hissedebildiğiniz sese yükseltiyoruz.

NW-WM1Z Walkman®

NW-WM1Z Walkman®

Sofistike ses teknolojisini yüksek dereceli malzemeler ile bir araya getiren öncü Walkman®'imiz ile müziğin detaylarını duyun.

MDR-Z1R Kulaklık

MDR-Z1R Kulaklık

Japonya'da, geniş frekans ve dinamik aralığa uyumlu üretilmiş bu kulaklık, kaliteden taviz vermeyen bir kişisel dinleme deneyimi sunuyor.

FDR-X3000R: 4K'da bile daha az titreme.

Macera arayışınızı ultra gerçekçi videolara dönüştürün. FDR-X3000R Action Cam, 4K çekimi Balanced Optical SteadyShot™ (B.O.SS) ile birleştirerek, hiç olmadığı kadar net ve sabit görüş açısından çekilmiş videolar sunuyor.

Yeni fikirler, yeni konseptler

Geleceği yeniden şekillendirerek, daha akıllı ve daha kişisel hale getiriyor ve her şeyi birbirine bağlıyoruz. Sevdiğiniz şeyleri keyifle dinlemeniz ve paylaşmanız, daha yaratıcı biçimde yaşamanız ve daha akılcı biçimde çalışmanız için tasarlandı.

PlayStation®VR ile oyunu yaşayın

PlayStation®VR ile yeni sanal gerçeklik oyun dünyasına kendinizi kaptırın. 360° görüş, gerçek 3D ses ve hassas izleme özellikleriyle, her nefes kesici ve aksiyon dolu anda doğal içgüdülerinizi serbest bırakır.