SA-RS3S hoparlörlerin önden görünümü
SA-RS3S hoparlörün önden görünümü
SA-RS3S hoparlörlerin açılı görünümü
SA-RS3S hoparlörün yandan görünümü
SA-RS3S hoparlörün arkadan görünümü
Yemyeşil bir orman ortamında, bir kanepe ve surround ses sisteminin yer aldığı bir oturma odasının birleşik görüntüsü.
Uyumlu sound bar’larla 360 Spatial Sound deneyimi yaşayın

Bu kablosuz arka hoparlörler, 360 Spatial Sound Mapping teknolojisini kullanarak en yeni uyumlu sound bar’larımızla birlikte çalışır ve odanızın etrafında birden çok fantom hoparlör üretir. Optimum ses alanında, her yanınız birden çok fantom hoparlörle çevrelendiğinde her sesi inanılmaz bir yoğunlukla duyarsınız. Oturma odanızla birlikte filmin içindeymiş gibi hissedersiniz.

Surround ses deneyiminizi yükseltin

Sound bar, zaten daha geniş bir etki alanıyla etkileyici ses sunar, dolayısıyla tüm ailenizle aynı deneyimi paylaşabilirsiniz. SA-RS3S kablosuz arka hoparlörleri ekleyip arkanızdan ve her tarafınızdan gelen sesle daha da otantik ev eğlencesinin keyfini çıkarın.

SA-RS3S’nin yakın çekimi, tweeter ve subwoofer görünüyor
Net, kapsamlı ses

Bu iki yönlü arka hoparlörlerde, olağanüstü netlikle zengin ve kapsamlı bir ses seviyesi elde etmek için hem bir woofer hem de bir tweeter bulunur.

SA-RS3S arka hoparlörlerin yan yana önden görüntüsü
Toplam 100 W çıkış

2 x 50 W güç çıkışı, bu hoparlörlerin sound bar’ınıza ideal bir destek sunmasını sağlar ve filmler ile müziğe hayat verir.

İki SA-RS3S hoparlörün yandan çapraz yakın çekimi
Çok Yönlü Blok Tasarımı

İster duvara monte edilmiş olsun ister sofistike yuvarlanmış kenarlarla kendi başına dursun, geniş alana yayılan tek bir ses blokuyla sound bar’ınız için ideal ortaktır. 

Wi-Fi simgesi
Kolay kurulum

Sadece SA-RS3S arka hoparlörlerin gücünü açın, otomatik olarak sound bar’ınızla kablosuz bağlantı kurarlar. Karışık kabloları ortadan kaldıran bu işlem, hızlı ve kolaydır.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Bu isteğe bağlı kablosuz arka hoparlörleri sound bar’ınızla birleştirerek daha da iyi bir sinematik surround ses deneyimi yaratın.
  • Sound bar’ınız için isteğe bağlı kablosuz arka hoparlörler

  • Toplam 100 W güç çıkışı müziğe ve filmlere hayat verir

  • Net, kapsamlı ses için iki yönlü hoparlörler

  • Duvara monte edilebilir

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri