SA-SW3’ün önden yakın çekimi
SA-SW3 hoparlörün önden yakın çekimi
SA-SW3 hoparlörün açılı fotoğrafı
SA-SW3 hoparlörün yandan yakın çekimi
SA-SW3 hoparlörün arkadan görünümü
Derin basın gücünü hissedin

Ev Sineması Sistemimizi ve sound bar’ımızı daha fazla basla destekleyen kompakt SA-SW3 kablosuz subwoofer, sizi filmlerin ve müziğin daha da derinlerine götürür. Daha sinematik bir surround ses deneyimi için daha yüksek, daha net basın keyfini çıkarın.


Zengin, derin bas

Güçlü 160 mm sürücünün sağladığı 200 W derin bas sesiyle, bu bass reflex subwoofer, izlediğiniz ve dinlediğiniz her şeyin etkisini artırır. Derin gümbürtüyü ve ağır bas ritimlerini bozulma olmadan hissedin. Gerçekten otantik müzikler için daha net insan sesleri ve daha da yüksek kaliteli sesler duyarsınız.

Çok Yönlü Blok Tasarımı

Ev Sineması Sistemimiz, sound bar’ımız ve isteğe bağlı hoparlörlerimiz, ortak bir Çok Yönlü Blok konseptiyle tasarlanmıştır. SA-SW3’ün tasarımı, bu sistemlere mükemmel uyum sağlar. Sofistike yuvarlak kenarları, tek bir yekpare bloku temsil ederek geniş alana yayılan ses sağlar. Zengin malzeme dokularının kombinasyonu, her türlü oturma odasına uyumu vurgular.

Üstün ses kalitesi için teknolojiler
Σ Manyetik Devre yapısının kesit gösterimi
Derin, güçlü bas için Σ Manyetik Devre

Orijinal Sony teknolojisi Σ (Sigma) Manyetik Devre, ses bobinini tahrik eden manyetik kuvveti en üst düzeye çıkararak derin ve güçlü bas sağlar. Geleneksel şekillere sahip devreler ise aksine, bu manyetik kuvvetin çoğunun boşa gitmesine neden olur.

Ayrık Dişli Kenarın yakından gösterimi
Ayrık Dişli Kenar

Bir başka Sony orijinal teknolojisi olan Ayrık Dişli Kenar, net ses kalitesi için elzem olan dikey genlik simetrisini geliştirir. Bunu da diyafram kenarının içindeki ve dışındaki gerilimin kontrol edilmesini sağlayan eş merkezli kesikler kullanarak başarır.

Wi-Fi simgesi
Kolay kurulum

SA-SW3 subwoofer’ı açtığınızda, Ev Sineması Sistemi veya sound bar’la otomatik olarak kablosuz bağlantı kurar. Karışık kabloları ortadan kaldıran bu işlem, hızlı ve kolaydır.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Ev Sineması Sisteminizin ve sound bar’ınızın etkisini artırın. Bu kablosuz subwoofer, 160 mm sürücü biriminin sağladığı 200 W zengin, güçlü bas ile size daha sinematik bir surround ses deneyimi sunar.
  • 160 mm sürücüden 200 W zengin, güçlü bas

  • Daha derin bas için Bass Reflex hoparlör ünitesi

  • Daha az bozulmayla derin, net bas için Σ Manyetik Devre

  • Kolay kurulum için kablosuz bağlanabilirlik

  • Birinci sınıf tasarım Ev Sineması Sisteminize ve sound bar’ınıza uyum sağlar

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri