GTK-PG10

Açık hava partisine mükemmel ses

Sesi daha da uzağa ileten özel açık hava partisi modu ile GTK-PG10, dışarıda kullanım için özel olarak üretilmiştir; hatta içeceklerinizi koyabileceğiniz, sıçramaya dayanıklı bir üst paneli bile vardır. 

Dışarıda veya içeride, seçim sizin

Uzun pil ömrüne sahip, kablosuz ve taşınabilir GTK-PG10, ister parti ister piknik ya da kamp gezisi olsun, dışarıda müzik dinlemek için idealdir. Üst paneli kapatıp içeri de götürebilir, fazla yer kaplamayan tasarımla odayı dolduran sesin keyfine varabilirsiniz.

Açık hava ortamında GTK-PG10’un yaşam tarzı görüntüsü
AÇIK HAVA
İç mekanda GTK-PG10’un yaşam tarzı görüntüsü
İÇ MEKAN
Üst panelleri kapalı GTK-PG10
Yüksek ve net

GTK-PG10, hem dışarıda hem de içeride netlikten ödün vermeden büyük, güçlü bir ses sağlar. DSP (Dijital Sinyal İşlemcisi) ses ayarlarını otomatik olarak uyarlar ve performansı çevrenize uygun şekilde optimize eder.

Öne doğru ses için üst panelleri kapanmış GTK-PG10
Öne doğru ses

Üst paneller kapalıyken ve üst tweeter’lar öne bakarken, GTK-PG10, ses seviyesi ve netlik için sesi öne doğru yönlendirir.

Açık hava partisi modunda, üst panelleri açılmış GTK-PG10
Dışarıda parti modu

Üst paneller açıkken, dahili tweeter’lar yukarı ve dışarı doğru dönerek sesi dışarıdaki partilerde daha geniş bir alana yayar. 

13 saat pil simgesi
Her yerde parti yapabilmenin gücü

Elektrik olmayan bir yerde parti mi yapacaksınız? Sorun değil. Şarj edilebilir dahili pil, ses seviyesi 25’teyken partinize 13 saate kadar güç sağlar. En yüksek ses seviyesinde dahi 5 saat pil ömrünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Bluetooth® logosu
Kolay müzik akışı için Bluetooth® bağlantısı

Bluetooth® teknolojisi, akıllı telefonunuzdan tüm favori parçalarınızı ve çalma listelerinizin akışını ses sisteminizde yapmanızı sağlar.

USB simgesi
USB bağlantı noktası ile takın, çalıştırın ve şarj edin

USB Memory Stick, akıllı telefon veya tabletinizi takın ve tüm dijital dosyalarınızı çalın. MP3, WMA, AAC ve WAV formatlarıyla uyumludur; hem partiye devam edebilir hem de cihazınızı şarj edebilirsiniz.

FM tuner simgesi
Favori programlarınız için FM radyo tuner

En sevdiğiniz DJ'leri, canlı maçları veya radyo şovlarını dinlemek ister misiniz? FM radyo tuner'ı kullanarak frekansı ayarlayın ve seçeneklere göz atın.

Sıçramaya karşı dayanıklı üst panel

Üst panel açıldığında, içecek ve yiyeceklerinizi buraya koyabilirsiniz ve bunların döküleceğinden endişe etmenize de gerek yok çünkü üst panelde derin, entegre bardak tutucular bulunur, panel sıçramaya karşı dayanıklıdır ve kolay temizlenir.

Taşınan GTK-PG10
Kolay taşınabilir 

Alın ve istediğiniz yerde parti yapın. İster evde arkadaşlarınızla oturun ister partiyi dışarıya taşıyın; GTK-PG10'un kompakt küp tasarımındaki dahili tutma yerleri taşınabilirlik ve rahatlık sunar.

GTK-PG10 tripodda
Tripod ile uyumlu 

Dahili montaj deliği kullanılarak GTK-PG10, yüksek bir konumda, tripod hoparlör standına kolayca yerleştirilebilir.

Sony | Music Center logosu
Sony | Music Center uygulaması ile ayarlarınızı özelleştirin

Sony | Music Center uygulaması ile ayarlarınızın kontrolü sizde olsun. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin ve müziklerinizi kablosuz kontrol edin. Ayrıca ses sisteminin başında durmak zorunda olmadan ses ayarlarınızı yapabilir, favori çalma listelerinizi telefondan veya USB'den seçebilir ve çalınacak bir sonraki şarkıyı listeye ekleyebilirsiniz.

Fiestable uygulaması üzerinden eğlenceli ve kolay kontrol

Sadece Sony | Music Center uygulamasını indirdiğinizde erişebileceğiniz Fiestable uygulamasıyla akıllı telefonunuzdan müziği kontrol edin. Hatta sadece akıllı telefonunuza konuşarak parça değiştirebilir veya ses seviyesini ayarlayabilirsiniz; Fiestable uygulamasından Sesle Kontrolü seçin ve komutunuzu söyleyin.

Fiestable uygulamasıyla GTK-PG10’a bağlanan akıllı telefon
Google Play logosu
Android için Sony | Music Center
App Store logosu
iOS için Sony | Music Center
Android için Fiestable
iOS için Fiestable
Çok cihazlı bağlantı resmi
Çoklu cihaz bağlantısı

Arkadaşlarınızla birlikte, Bluetooth® teknolojisi ile üç akıllı telefonu veya tableti aynı anda eşleştirebilirsiniz. Müzik arşivlerinizdeki parçaları çalabilir ve daha da fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Mikrofon simgesi
İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

İster favori şarkılarınıza eşlik edin ister partinin sunucusu olun, bir mikrofon takmanız yeter. GTK-PG10, vokallerinizi doğrudan mikse ekler. 

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Taşınabilir, kablosuz ve şarj edilebilir GTK-PG10, dışarıda kullanım için ideal; sesi daha da uzağa yayan, özel bir dışarıda parti modu ve içeceklerinizi koymak için sıçramaya karşı dayanıklı üst paneli bile var. Küçük bir kaplama alanı ve net ses ile içeride de mükemmel.
  • Dışarıda parti modu sesi daha da yayar

  • Entegre bardak tutucularla sıçramaya karşı dayanıklı üst panel

  • Şarj edilebilir pil 13 saate varan çalma süresi sağlar

  • Kablosuz müzik akışı için Bluetooth® bağlanabilirliği

  • FM tuner, favori radyo şovlarınızın keyfini çıkarmanızı sağlar

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri