SRS-NS7

Takılabilir, kişisel sinemanız

Dolby Atmos® deneyiminizi SRS-NS7 ve BRAVIA XR™ ile özelleştirin ve 360 Spatial Sound keyfini yaşayın. Bu kablosuz boyun bantlı hoparlör, yepyeni bir dinleme deneyimi için sizi çevreleyen, kişisel bir sinema atmosferi yaratır.

BRAVIA XR™ ile kulaklarınıza göre uyarlanan 360 Spatial Sound

Sony’nin BRAVIA XR modelleriyle, dünyanın ilk Dolby Atmos® uyumlu kablosuz boyun bantlı hoparlörü. Rakipsiz ses özellikleri sunan BRAVIA XR TV’lerde Dolby Atmos® filmleri izlediğinizde, 360 Spatial Sound’ın ne kadar sürükleyici olabileceğini görün.

Kendinizi sahneye kaptırın

360 Spatial Sound Personalizer

SRS-NS7, kulaklarınızın şeklini analiz ederek birlikte verilen WLA-NS7 kablosuz vericiyle birlikte, sanal Dolby Atmos hoparlörlerini çevrenizde ideal bir düzende oluşturur. Sahneye kendinizi kaptırın ve aksiyonun tam ortasındaymış gibi hissedin. 

360 Spatial Sound deneyimini yaşayın

360 Spatial Sound Personalizer ile temsili 360 Spatial Sound deneyimini yaşamak ister misiniz? Kulaklığınızı takıp kendiniz duyun.

Kişisel bir sinema deneyimi, sadece sizin için

Sony | 360 Spatial Sound Personalizer uygulamasıyla, sizin için optimize edilmiş bir ses deneyimi yaşarsınız. Uygulama, kulak şeklinizi kaydedip analiz eder, ardından BRAVIA XR TV’lerle eşleştirildiğinde, size özel konumsal bir ses alanı oluşturur.

Duvara monte edilmiş BRAVIA TV’ye bağlı WLA-NS7 kablosuz verici
Bağlantı

Birlikte verilen WLA-NS7 kablosuz vericiyi BRAVIA XR TV’nize optik kablo ve USB kablosuyla bağlayın.

WLA-NS7 kablosuz verici ve Sony kulaklık
Eşleştirme

SRS-NS7 boyun bantlı hoparlör ile birlikte verilen WLA-NS7 kablosuz vericiyi Bluetooth® bağlantısı üzerinden eşleştirin.

Uygulamanın kulak şeklini nasıl kaydettiğini gösteren iki akıllı telefon ekranı
Kişiselleştirin

Sony | 360 Spatial Sound Personalizer uygulamasını kullanarak kulak şeklinizi kaydedin ve kişiselleştirilmiş bir ses deneyimi yaşayın.

Arenanın atmosferini hissedin

360 Reality Audio

360 Reality Audio ile, müzik hiç olmadığı kadar gerçek. Akıllı telefonunuzda uyumlu bir müzik hizmetini açın ve konserin ortasındaymış gibi kendinizi kaptırın.

Her taraftan gelen heyecan verici ses

Kristal netliğinde akustikler ve güçlü ses basıncı, birlikte daha zengin, daha derin, daha tatmin edici bir dinleme deneyimi sunar.

SRS-NS7’nin önden fotoğrafı, X-Balanced Speaker Unit vurgulanıyor
X-Balanced Speaker Unit

Kompakt bir gövdede optimum hoparlör boyutu. Net müzik ve vokaller için ses basıncını artırır ve bozulmayı azaltır.

Yukarı bakan hoparlörlerin ses dalgalarıyla SRS-NS7 takan bir adamın görüntüsü
Yukarı bakan hoparlör

Başkalarını rahatsız etmeden, doğrudan size net ses sunar. Geceleri dahi kendinizi filmlerinize ve müziğinize tamamen kaptırın.

SRS-NS7’nin önden fotoğrafı, Pasif Radyatör vurgulanıyor
Pasif radyatör

Net bas sesi için düşük frekans tepkisini artırır. Yürek hoplatan film ses efektleri ve derin ritimler.

Görüntülerin ve sesin kusursuz senkronizasyonu

Birlikte verilen kablosuz verici

Birlikte verilen WLA-NS7 kablosuz verici, ses gecikmesini en aza indirir, böylece birbirine hassasiyetle uyum sağlayan ses ve görüntülerle Dolby Atmos filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dolaptaki SRS-NS7 takılabilir hoparlör ve duvara monte edilmiş BRAVIA TV’ye bağlı WLA-NS7 kablosuz verici
Soluksuz eğlence için üretildi

Bu takılabilir kablosuz hoparlör, boynunuza tam oturan esnek ve ergonomik tasarımıyla saatlerce rahatça film, TV programı ve konser izlemenizi sağlar.

Tam oturma

Esnek stil

Hoparlörün arkasındaki esnek bant, eğlencenizin keyfini çıkarırken tam rahatlık için mükemmel uyumu bulmanızı sağlar. 

12 saat pil ömrünü gösteren tam şarj edilmiş pil grafiği
Eğlence için tasarlandı

Durmadan izlerken pil ömrü için endişelenmenize gerek yoktur. 12 saate varan, maksimum ses seviyesinde ise 5 saate varan güçle, en uzun filmler ve TV programları dahi durmadan devam eder.

Biri 10 dakikalık hızlı şarjı, diğeri 60 dakika pil ömrünü gösteren iki daire grafiği
Gücünüzü yükseltin

Programın ortasında piliniz azalırsa USB Type-C ile 10 dakikalık hızlı şarj size bir saate varan fazladan çalma süresi verir.

Hem birinci sınıf hem de pratik
SRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümüSRS-NS7 360 derece ürün görünümü
SRS-NS7 takılabilir hoparlörün önden fotoğrafı, kumaş kaplama gösteriliyor
Kumaş ön kısım

Kumaş yüzey, zevkle takılan rahat bir his verir.

Silikon boyun bandı ve yumuşak dokulu arka kısım

Silikon kaplı boyun bandıyla ve yumuşak arka kaplamasıyla, günlük kullanım ve kolay temizlik açısından pratik bir boyun bantlı hoparlördür.

SRS-NS7 takılabilir hoparlörün arkadan fotoğrafı, yumuşak silikon boyun bandı gösteriliyor
Sürdürülebilir malzemeler içeren üç kabın görüntüsü
Sürdürülebilirlik düşüncesi

Ürünlerimiz hem şık hem de çevreyi düşünen bir tasarıma sahiptir. Sony olarak ürünlerimizin ve uygulamalarımızın çevreye etkisini azaltmaya olan bağlılığımızı yansıtacak şekilde, SRS-NS7’nin ambalaj malzemesinde yüzde beşin altında plastik kullanılmıştır.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Gerçekten sürükleyici bir film ve müzik deneyimi için omuzlarınıza rahatça oturan, 360 Spatial Sound Personalizer özellikli kablosuz boyun bantlı hoparlör.
  • 360 Spatial Sound Personalizer, Dolby Atmos® sinematik surround ses üretir

  • Yukarı bakan X-balanced Speaker Unit, başkalarını rahatsız etmeden sürükleyici bir dinleme deneyimi yaşatır

  • Gün boyu takmanız için esnek ve ergonomik, sıkı oturan tasarım

  • 12 saate varan pil ömrü, 1 saat çalma süresi için 10 dakikada Hızlı Şarj

  • Su sıçramalarına karşı IPX4 sınıfı korumalı tasarım

Hoparlör Tipi
Tam Kapsamlı
Hoparlör Boyutu
32ΦX33 mm
Pil Ömrü
Yaklaşık 12 saat
Giriş ve Çıkış Terminalleri
USB Type-C®
Frekans İletim Aralığı
20 Hz - 20.000 Hz (44,1 kHz örnekleme)
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi